درخواست طراحی نقشه پلن استاندارد

خواهشمند است فیلدهای زیررا تکمیل فرمائید.

مرحله 1 از 5

20%

چند نکته درباره پلن استاندارد

انتخاب این سطح از خدمات ما انتخاب خوبی است.

اگر این پلن را انتخاب کردید; با اطمینان به شما می گویم که چیزی که در نهایت دریافت می کنید; یک پکیج کامل نقشه است که بدون هیچ مشکلی می توانید آن را به تایید شهرداری محل زندگی خود برسانید و در نهایت بدون هیچ دردسری آن را به اجرا کنید. 

ما از خدمتی که ارائه می دهیم; اطمینان داریم و به شما قول می دهیم در هر مرحله از کار دچار چالش شدید پاسخگوی شما هستیم.

اما چه چیزهایی دریافت می کنید!

در ابتدای این پلن استاندارد شما یک مشاوره تلفنی دریافت می کنید; که در جلسه مشاوره وضعیت زمین شما و پتانسیل و نقاط ضعف و قدرت زمین بررسی می شود و همچنین درباره خواسته ها و نیاز های شما صحبت می شود و در نهایت کارشناس ما با توجه به خواسته های شما و موقعیت زمین و برآورد اقتصادی بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد.

سپس 

طراح ما با توجه به مشاوره انجام شده طراحی را انجام می دهد و طرح اولیه به صورت اتود دستی برای شما ارسال می گردد.شما در این مرحله این امکان رو دارید که نظرات خود را در مورد طرح ارسالی بیان کنید تا در صورت لزوم تغییرات لازم اعمال شود.

در مرحله بعد

اتود اولیه که مورد تایید شما قرار گرفته توسط نرم افزار،اتوکدی می شود

در نهایت

طرح اتوکدی آماده شده مراحل تکمیلی آن انجام می شود و نقشه های اجرایی آن آماده می شود و در نهایت یک نقشه آماده شده که شامل فایل های پلان های معماری ، پلان های اندازه گذاری،پلان شیت بندی ،پلان فنداسیون ،پلان تیرریزی ، و اتوکدی نما است را دریافت می کنید.

سرمایه گذاری جهت دریافت این پلن ،برای ساختمان شما مبلغ 7900هزار تومان جهت یک متر مربع زیر بنا می باشد .