دکوراسیون 

LOOK DIFFERENT

طراحی دکوراسیون داخلی شاید به گمان بعضی از افراد هزینه اضافی باشد اما به طور قطع به شما می گوییم که طراحی دکوراسیون داخلی مدیریت هزینه و زمان است. طراحی دکوراسیون داخلی علاوه بر اینکه به ساختمان شما زیبایی می بخشد موجب آرامش و حس مثبت اندیشی به ساکنان خود میشود.

المان میان متن

سفارش طراحی دکوراسیون داخلی

زیبایی یک ساختمان ،نتیجه همکاری و هماهنگی یک گروه از مجریان باتجربه در رشته های مختلف ساختمانی است. هر کدام از عوامل اجرایی داری سبک و سلیقه مختص به خودشان هستند. هماهنگ کردن مجریان ساختمانی که به یک نتیجه خارق العاده منجر گردد ،نیازمند یک طرح و برنامه جامع و دقیق است.

خانه معمار با بهره گیری از مهندسان مجرب و باتجربه این امکان را برای شما عزیزان فراهم نمودند تا قبل از ساخت ، فضای داخلی ساختمان خود را درک نمایید و در هزینه های تمام شده ساختمان خودتان مدیریت نموده و از دوباره کاری های رایج که به هزینه های اضافی منجر می شود رهایی یابید . 

المان میان متن

آلبوم طراحی دکوراسیون خانه معمار شامل تصاویر خروجی از داخل ساختمان  همراه با نقشه های اجرایی است که حتی شما را  از داشتن مجریان حرفه ای بی نیاز می کند 

روند بازسازی خانه ی قدیمی صفر تا صد

video2

نمونه طراحی دکوراسیون ساختمان مدرن

پریزنت یک پروژه

اصول طراحی دکوراسیون داخلی چیست ؟

نحوه استفاده از یک دکوراسیون

 برای طراحی دکوراسیون چیکار کنیم؟

video1
المان میان متن

چرا به طراحی دکوراسیون داخلی نیاز داریم؟

هنگام اجرای عملیات بنائی داخل ساختمان ،افراد زیادی مشغول به کار هستند. هر کدام از عوامل اجرایی، دارای سبک و سلیقه مختص به خودشان هستند. بزرگترین مشکلات در ساختمان سازی هماهنگ سازی بین مجریان ساختمان است. به طور مثال ،برای داشتن یک آشپزخانه شیک می بایست ، لوله کش، برق کار، گاز کش ، کاشی کار و در آخر کابینت ساز را حاضر نمایید تا بتوانید یک تصمیم هماهنگ بگیرید. در غیر اینصورت ممکن است محل لوله دفع فاضلاب با سینک منطبق نشود و مجبور شوید محل لوله کشی را جابه جا کنید.

اگر بدون در نظر گرفتن جاهای پر و خالی کابینت اقدام به سرامیک کاری نمایید، مجبور می شوید کل بدنه آشپزخانه را از سرامیک های گرانقیمت تر استفاده نمایید. در صورتی که بخش اعظمی از این سرامیک ها در پشت کابینت پنهان می شود و شما می توانستید از سرامیک پشت کار استفاده کنید .

شماره مشاوره تلفنی طراحی دکوراسیون

باتوجه به بالا رفتن روز افزون قیمت محصولات این سردرگمی برای شما وجود دارد که چه نوع مصالح و به چه اندازه باید خرید کنید و استرس بوجود آمده  لذت ساختن را از شما می گیرد و همیشه نگران هستید که اجناس در حال گرانتر شدن هستند و شما نمی توانید یک تصمیم قاطع برای تامین مصالح آتی ساختمان خود داشته باشید. حتی نمی توانید از قبل ، خرید خود را انجام دهید، چون ممکن است که اجناس خریداری شده مناسب با نیاز شما نباشد.

مدت زمان اجرای ساختمان در قیمت تمام شده ساختمان نقش به سزایی دارد. اگر نتوانید در زمان معمول ساختمان خود را به اتمام برسانید ، قطعا با تورم مواجه خواهید شد. برای رفع این موضوع باید مجریان بتوانند به صورت موازی با هم کار کنند تا در زمان کمتر ساختمان شما را به اتمام برسانند. هماهنگ کردن مجریان ساختمانی که به یک نتیجه خارق العاده منجر گردد ، نیازمند یک طرح و برنامه جامع و دقیق است.

فرض کنید اجرای کابینت ساختمان خود را به یک پیمانکار سپرده اید . شما دوست دارید بدانید که آشپزخانه شما چه شکلی خواهد شد. ایده های خود را به کابینت کار اعلام می کتید . بعد از ساخت متوجه میشوید که کار انجام شده با نظر شما هیچ سنخیتی ندارد. در این موقع هیچ کاری از دست شما برنمی آید چون که  تغییر آن تقریبا غیر ممکن است و یا به هزینه اضافی منجر می شود و شما هم نمی توانید مجری را قانع کنید که این طرح من نیست. چون شما هیچ رفرنسی برای تحویل و کنترل درخواست خود ندارید و نمی توانید از حق خود دفاع نمائید . 

به طور کلی نداشتن دکوراسیون داخلی موجب می شود تا : 

  •  سلیقه شما نادیده گرفته شود
  • لذت ساختن را از شما می گیرد 
  • شما را دچار دوباره کاری می کند
  • زمان شما را از بین می برد
  •  هزینه شما را زیاد می کند 
  • حق انتخاب را از شما سلب می کند
المان میان متن

چرا طراحی دکوراسیون منزل خود را به خانه معمار بسپاریم؟

اجرای دکوراسیون از جمله مهم ترین دغدغه های سازندگان محسوب می شود. معمولا معماران ساختمان ، طراحی دکوراسیون را همراه با اجرا ی پروژه قبول می کنند و یا اگر فقط طراحی پروژه شما را بپذیرد نهایتا عکس های خروجی پروژه را در اختیار شما قرارمی دهد که متاسفانه برای اجرای دکور کافی نیست. این موضوع موجب می شود تا شما همیشه به طراح وابسته باشید .خانه معمار یک شرکت طراحی محور هست به همین خاطر همواره از استانداردهایی پیروی می کند که سازنده را از هرگونه وابستگی به طراح بر حذر می دارد.

آلبوم دکوراسیون داخلی خانه معمار

روند طراحی دکوراسیون داخلی توسط خانه معمار چگونه است؟

بعد از ثبت سفارش یکی از کارشناسان ارشد خانه معمار با شما تماس می گیرد و درخصوص تمامی جزئیات داخلی ساختمان با شما صحبت می کند. اینکه شما چه سبکی رو می پسندید ، راهکارهای  اجرایی ،  چگونه بسازید که به نفع شما باشد ، در خصوص روحیات شما صحبت میشه و در نهایت در فرم مخصوص خود ثبت می شود . سپس کار طراحی ساختمان شما شروع میشود  . طراحی انجام شده در فرمهای مخصوص برای شما  ارسال می شود ، پس از تائید طراحی توسط شما ، نقشه های اجرایی دکوراسیون ساختمان شما ترسیم  می شود و  همراه با عکسهای خروجی پروژه ، در قالب یک آلبوم کامل در اختیار شما قرار میگیرد .

المان میان متن

آلبوم طراحی دکوراسیون داخلی شامل چه نقشه هایی می باشد ؟

نقشه های اجرایی خروجی ، شما را از هر گونه وابستگی به مجریان حرفه ای بی نیاز می کند. در صفحات ابتدایی آلبوم دکوراسیون داخلی ، عکس های خروجی ساختمان شما قرار گرفته. سپس یک صفحه راهنما دارید که تمامی جداره و دیوارها را شماره گذاری می کند. با مراجعه به صفحه مورد نظر ، نقشه های سه بعدی و دو بعدی دیوار مورد نظر در اختیارتان قرا گرفته که حاوی اندازه گذاری دقیق، نوع مصالح مصرفی همراه با نام اختصاری آن می باشید. حتی نوع ابزارها ی داخل کابینت و فرم نور پردازی سقفی ساختمان شما کاملا مشخص است. توصیه می کنم برای آشنایی بیشتر با کیفیت آلبوم های طراحی دکوراسیون داخلی خانه معمار فیلم هایی را که در همین صفحه آماده کردیم را ببینید .