• معماران: معماران معماری شهریلین
 • محل: خیابان برمر، 28203 برمن، آلمان
 • معمار در دست اجرا: GEWOBA، معمار Dipl.-Ing. Corinna Bühring
 • تیم طراحی: معماران لاین Urbanists؛ Giulia Andi، فین Geipel، فیلیپ König، جان کلپل (مدیریت پروژه)، Tobias Schlimme، Mattis Krebs، Maja Lesnik، Ines Dobosic، برونو پینتو دا کروز، Daniel Neissimov، Jan-Oliver Kunze، آنا Heilgemeir، Veljko Markovic
 • مساحت: 800.0 متر مربع
 • پروژه سال: 2017
 • عکسها: نیکولای والف
 • چشم انداز: آتلیه شرکنبرگ، Planungsgesellschaft mbH، برمن
 • طراح مشاور: S-T- A-T- E، ایان وارنر، یوهانس سمر، برلین
 • برنامه ریزی اجرایی: معمار Dipl.-Ing. Kahrs، Bremen
 • ساختار / آکوستیک: PIRMIN JUNG Ingenieure für Holzbau، Deutschland GmbH، Sinzig tech. تجهیزات ساختمان EKM Partner، حفاظت از آتش سوزی Bremen Dehne، Kruse Brandschutzingenieure GmbH & Co.KG،
 • MEP: EKM Partner، حفاظت از آتش سوزی Dehne، Kruse Brandschutzingenieure GmbH & Co.KG، Gifhorn
 • کارفرما: GEWOBA Aktiengesellschaft Wohnen und Bauen
 • متن: Mariam Gegidze، Emma Williams
 • عکسها: نیکولای والف، کی مایکلاک، Fotoetage، برمن
  
 Courtesy of Lin Architects Urbanists "title =" Courtesy of Urbanists Architects of Lin
   شهرک سازی معماران لین

برمن همانند بسیاری از شهرهای آلمان، با کمبود مسکن مواجه است و تقاضای رو به رشد مسکن مقرون به صرفه است.

در پاسخ به این ، بزرگترین انجمن مسکن بنیاد برومن، GEWOBA، با احتیاط از گسترش اضافی به موجودی 45،000 نفری خود اضافه کرد. در سال 2011، در چارچوب رقابت “ungewöhnlich Wohnen” (زندگی غیر عادی)، پنج نمونه از یک منطقه مسکونی پس از جنگ برای بررسی سازگاری منطقه انتخاب شد. این پیشنهادها تقاضای معاصر برای مسکن ارزان قیمت و انعطاف پذیر را ارائه می دهند که می تواند تنظیمات اقامتی مختلف را ارائه دهد. این مناطق مسکونی در Gartendstadt Süd Neustadt Bremen، مناطق مسکونی سبز وسیع را که توسط بلوک های مسکونی چهار طبقه همگن ساخته شده اند ارائه می دهد.

  
 © نیکولای والف "title =" © نیکولای والف

© نیکولای والف

مکعب خانه سازگاری بالا و چندپارچگی سیستم الگوی مدولار پیشخدمت، Bremer-Punkt را یک پروژه آزمایشی برای گسترش تکمیلی به مسکن اجتماعی در مقیاس شهری می کند.

  
 با تشکر از شهرداریان معماران لین "title =" Courtesy of Lin Architects Urbanists

شهروندان شهرک سازی معماران لاین

بلوک های شهری از طریق یکپارچه سازی دقیق مکعب های هر طبقه در چهار طبقه ساخته شده است. خانه های مکعب با داشتن سطح تنها 13.35 × 13.35 متر، به ساخت ساختمان های موجود واکنش نشان می دهند، و شخصیت فضاهای باز سبز املاک را برای حفظ ظاهر خود واگذار می کنند. ساختمان های جدید به عنوان یک سیستم پیش ساخته چوبی مدولار طراحی شده است. این سیستم اجازه می دهد تا امکانات انعطاف پذیر برای نیازهای خاص سایت و پاسخ به درخواست های فردی. خانه ها می توانند با ترکیبات مختلف آپارتمان، سطح، گردش، نما، و ساختار مورد نیاز ساختمان سازگار باشند.

  
 سیستم ساختمانی "title =" سیستم ساختمانی

سیستم ساختمانی

نمونه اولیه در فوریه 2017، نخستین سه Bremen-Cubes در Gartenstadt Süd تکمیل خواهد شد.

با مساحت 44-58 متر مربع دو تا سه اتاق)، این آپارتمان های کوچکتر موفق به ارائه مسکن ارزان قیمت با استانداردهای زندگی بالاتر از حد متوسط ​​می شوند، سیستم ساخت و ساز چوبی، دهانه پنجره های سخاوتمندانه، مناطق وسیعی از فضای خصوصی و جهت گیری بهینه جنوب غربی. ساختمان های جدید ارتقاء به سهام مسکن و منطقه را ارائه می دهد و مستاجران موجود حقوق برابر بین نسل ها را به خصوص برای کسانی که نیاز به راه حل های طراحی بدون مانع دارند. یک پروژه زندگی جمعی در مکعب سوم Bremer قرار دارد و انرژی جدیدی به این منطقه افزوده شده است.

  
 © نیکولای والف "title =" © نیکولای والف

© نیکولای والف

از نمونه اولیه به مسکن سریال از ایده مفهومی تا طبقه بندی مسکن سریال و پایان نهایی، یک فرآیند طراحی فشرده اعمال شده است.

  
 بخش A-title "title =" بخش A-A

بخش A-A

شناخت فرآیند برنامه ریزی برای نمونه اولیه با توجه به روش های ساخت و ساز، توسعه سایت و بهینه سازی بازده فضایی محدودیت های جدید، مورد بررسی قرار گرفت. Bremen-Cube به عنوان یک نوع تلویحی از نوع مسکن سریال ساخته شده است. این طرح مخلوط مسطح با طرح های آپارتمان پیش از اندازه های مختلف و سازمان را درک می کند. علاوه بر این جدید، تغییرپذیری طرح و فضای زندگی بیشتر قابل استفاده را ارائه می دهد. پاکت سازه بهینه سازی شده، ساختمان را با نسبت انرژی به سطح انرژی خوب با حجم انرژی فراهم می کند.

  
 © نیکولای والف "title =" © نیکولای والف

© نیکولای والف

در حال حاضر هفت Bremen-Cubes در برنامه ریزی و تحقق وجود دارد، در Neustadt، Kattentum و Schwachhausen نواحی، و سپس ساختمان های بیشتری اجرا می شود.

  
 نمودار ایزومتریک "title =" نمودار ایزومتریک

نمودار ایزومتریک
  
 نمودار ایزومتریک "title =" نمودار ایزومتریک

نمودار ایزومتریک

کیت طرح طبقه برمن-کوب می تواند تا 11 آپارتمان در هر ساختمان جای دهد. کیت طرح طبقه بندی نمایشگاه 24 طبقه بندی آپارتمان را نشان می دهد که امکان دارد با بیش از شصت تغییرات ترکیب شود.

  
 © نیکولای والف "title =" © نیکولای والف

© نیکولای والف

نوعی ساختار سریال، مسکن موجود را با طرح های طبقه ی انعطاف پذیر و بدون مانع تضمین می کند. اندازه آپارتمان ها از یک آپارتمان یک اتاق 30 متر مربع، به یک آپارتمان شش اتاق با مساحت 138 متر مربع است.

  
 الگوی زندگی "title =" الگوی زندگی

الگوی زندگی

تعدد و سفارشی سازی تنظیمات آپارتمان تضمین می کند که هر سایت قادر به ارائه یک پیشنهاد شخصی به گروه های کاربری متفاوت است. تمام آپارتمان ها بدون مانع و دو طبقه آپارتمان کاملا در دسترس هستند.

  
 © نیکولای والف "title =" © نیکولای والف

© نیکولای والف

ساکنان طرح طرح باز اجازه می دهد تا برای مدل های زندگی چند منظوره؛ زندگی و کار به همان اندازه قابل تصور است، همانطور که امکانات بسیاری از صور فلکی خانواده، خانواده های تک و یا فرم های زندگی جمعی وجود دارد.

  
 © نیکولای والف "title =" © نیکولای والف

© نیکولای والف

برمن-کوب پیشنهادات انعطاف پذیر و اختصاصی برای مدل های دولتی یا خصوصی را ارائه می دهد و در عین حال، ارائه یک همبستگی اجتماعی و عادلانه بین نسلی را در درازمدت تقاضای مسکن ارزان قیمت و بحث در مورد نیازهای فضای زندگی. نه تن از 21 طبقه بندی آپارتمان، الزامات “Bremer Wohnraum-Förderungsprogramms” (هیئت تامین مالی مسکن برمن) را برآورده می کند. سومین Bremen-Cube در همکاری با “Martinsclub Bremen e.V.” به عنوان نمونه ای از پروژه مسکن اجتماعی به دست می آید. این پروژه به نظر می رسد که یک ترکیب ناهمگون جوانان و سالمندان، معلولین، پناهندگان و افراد و خانواده های کم درآمد داشته باشد. GEWOBA یک کاتالوگ طبقه پلان های ترکیبی احتمالی انواع ساختارهای مسکن را تکمیل کرده است.

  
 مفهوم رنگ "title =" مفهوم رنگ

مفهوم رنگ

کیفیت زندگی یک لقمه لنجی با ارتفاع کامل با آشپزخانه همراه است، ایجاد یک پس زمینه فضایی، که بخشی جدایی ناپذیر از منطقه زندگی می شود.

این ترکیب لجند و آشپزخانه یک فضای زندگی با کیفیت بالا را ایجاد می کند که در آن آشپزی، غذا خوردن، بازی، و باغبانی امکان پذیر است. کیفیت زندگی سبز بر روی مقیاس های مختلف از طریق قرار دادن محتاطانه مکعب ها، و همچنین با باز کردن درب های بزرگ با اتصال فوری آنها به پوشش گیاهی در فضای باز، تشدید می شود. بالکن گردش باز یک نقطه ملاقات برای ساکنان است و گره ای بین داخل و خارج را تشکیل می دهد. نسل دوم انعطاف پذیری بیشتری برای نوع و اندازه آپارتمان های مختلف ارائه می دهد. از طریق استفاده از درب های کشویی بزرگ، اتاق ها را می توان بسته به تقسیم، تقسیم یا تمدید مطابق نیاز.

  
 © نیکولای والف "title =" © نیکولای والف

© نیکولای والف

[ad_2]

Source link