>>>مرکز همایش Haute Saintonge / TETRARC

مرکز همایش Haute Saintonge / TETRARC

 

  
 © ​​Charly Broyez

© Charly Broyez
  • معماران: TETRARC
  • موقعیت: 17500 Jonzac، France
  • معماران برجسته: میشل برترو، رمی تمن، دانیل كواد، ماتیو بلانچ
  • مساحت: 4900.0 متر فوت
  •  سال پروژه: 2017
  • عکس ها: چارلی بروجز، ورونیک سابدل
  
 © Charly Broyez "title =" © Charly Broyez

© Charly Broyez

موضوعات توسط معماران ارائه شده است. یک سوراخ در سنگ آهک حفاری شد، یک انبار به آسمان باز شد، سپس یک غار برپایی شد، چشم انداز  سنگ آهک شکسته، مراحل نرم با محافظ های پوشیده شده، سپس نور چشمک زدن، و بازگشت به غارها به مشاهده در لوله ارگان استالاکتیت …

  
 © Charly Broyez "title =" © Charly Broyez

© Charly Broyez

مرکز همایش های Haute Saintonge ترکیبی از فعالیت های تجاری، فرهنگی و اوقات فراغت در یک مجتمع میباشد و به عنوان یک سمینار منحصر به فرد برای توسعه پویا، برای شهرداری و برای همه Haute Saintonge، آماده می شود.

  
 طرح سایت "title =" طرح سایت

نقشه سایت

این پروژه به عنوان یک پروژه پیگیری در مجتمع آبزی لس آنتیل که در سال 2002 افتتاح شد،  این مرکز باید تعدادی از الزامات را بیان کند: شخصیت استثنایی یک تسهیلات اجتماعی عمومی:  استفاده از سبک معماری آن را برای نشان دادن نوع تسهیلاتی که از طریق مدیران شرکت ها و سازمان هایی که در آنجا ملاقات دارند استفاده می کند (و برای چند دهه استفاده می شود) و شخصیت متمایز از خود آن بدون رقابت تصویر نماد لس آنتیل در حالی که مرکز کنگره Haute Saintonge باید با توجه به این دیدگاه با کیفیت معماری بلندمدت قابل رویت باشد، همچنین مهم است که آن را به طور محکم در محیط منطقه ای خود ریشه یابیم تا این روح به کسانی که بازدید می کنند منتقل شود. با توجه به ویژگی های حساس منظره Val de Seugne، ما تصمیم گرفتیم که یک ساختمان را در قالب یک نیمه ممتاز در منظره ی دره طراحی کنیم. به سمت جنوب، نمایشگاه ساختمان در حال ظهور به عنوان یک گالری گردش خون پر از نور نشان داده شده است، که در اطراف تئاتر، مرکزی از ترکیب، گران تمام می شود.

  
 © Charly Broyez "title =" © Charly Broyez
گالری گردش دسترسی به یک نقطه، در دیوار جنوبی مجموعه مجتمع، به منظور ایجاد حسی است که شما به راحتی در ساختمان همگرایی می کنید. این ورودی کلی دسترسی به تمامی کاربران را کنترل می کند. هنرمندان در پشت ساختمان قرار می گیرند، جایی که تحویل نیز انجام می شود. این منطقه پذیرش انعطاف پذیر در نور طبیعی است. در اینجا، میز پذیرش عمومی، دفتر بلیط و نوار را پیدا کنید. گالری گردش، گردش گردشگران ساختمان را نشان می دهد: در زمان های مختلف می تواند یک منطقه راحت برای مشارکت کنندگان سمینار برای گفتگو باشد، فضایی که بحث های کنفرانس همچنان ادامه دارد، یک دیدار برای شرکت کنندگان در جشن ها و رویدادها، و یا یک فضای باز که در آن فاصله، مردم اولین جلوه های خود را از یک کنسرت یا یک بازی انجام شده توسط بازیگران مشهور مورد بحث قرار دهید. تمام امکانات به طور مستقیم به آن متصل می شوند.
© Charly Broyez

 

  
 © Charly Broyez "title =" © Charly Broyez

© Charly Broyez

هم اکنون مرکز همایش Haute Saintonge باید با پروا به این دیدگاه با کیفیت معماری بلندمدت قابل دیدن باشد، لازم است که آن را به طور محکم در پیرامون خود ریشه یابیم تا این روحیه به کسانی که از آنها بازدید می شود، منتقل شود. به جرات به ویژگی های چشم انداز Val de Seugne، ما تصمیم گرفتیم که یک ساختمان را در قالب یک نیمه ممتاز در چشم انداز  دره طراحی کنیم. به سمت جنوب، نمایشگاه ساختمان در حال ظهور به عنوان پیدایش به سرنویس یک نگارخانه گردش پر از نور نشان داده شده است، که در کناره‌ها تئاتر، مرکزی از ترکیب، به چکاد می رسد.

  
 © Véronique Sabadel "title =" © Véronique Sabadel

© ورونیک سابادل

گالری  گردش 
دسترسی به یک نقطه در دیوار جنوبی مجموعه مجتمع برای برپایی حسی است که شما به راحتی در ساختمان همگرایی می کنید. این ورودی کلی دسترسی به تمامی کاربران را کنترل می کند. هنرمندان در پشت ساختمان جا می گیرند، جایی که تحویل نیز انجام می شود. این منطقه انعطاف پذیر در برابر نور طبیعی است. در اینجا، میز پذیرش همگانی،گالری گردش گردش گردشگران ساختمان را نشان می دهد: در زمان های گوناگون می تواند یک منطقهه آرام برای شرکت کنندگان  سمینار برای گفتگو باشد، فضایی که بحث های کنفرانس همچنان ادامه دارد، یک دیدار برای شرکت کنندگان در جشن ها و رویدادها، و یا یک فضای باز که در آن فاصله، مردم نخستین جلوه های خود را از یک کنسرت یا یک بازی انجام شده بدست بازیگران نامدار مورد  بحث قرار می دهند. تمام امکانات به طور مستقیم به آن متصل می شوند.

  
 © Charly Broyez "title =" © Charly Broyez

© Charly Broyez

فضای سمینار
فضای سمینار اتاق های خود را در دو سطح در بخش غرب ساختمان قرار می دهد. اتاق های سمیناراز نور دلپذیر از غرب و از دکوراسیون بیرونی شیب پوشیده شده در پوشش گیاهی شاداب بهره مند می شوند.

  
 © Charly Broyez "title =" © Charly Broyez

© Charly Broyez
  
 طرح سطح زمین "title =" طرح سطح زمین

طرح سطح زمین
  
 © Charly Broyez "title =" © Charly Broyez

© Charly Broyez

سالن چند منظوره بزرگ
در پیکربندی “رویداد” یا “نمایش” سالن چند منظوره بزرگ “آگارا” از شرکت کنندگان در یک کنفرانس،یا کنفرانس شرکت با صندلی های تاشو برای 416 نفر استقبال می کند. در پیکربندی “پذیرش”، صندلی چند لایه تلفن همراه در محفظه ارائه شده برای هدف  ذخیره می شود. کف کاملا باز سالن ارائه می دهد فرصتی برای میزبانی هر چیزی از نمایشگاه های بازرگانانی و رویدادهای سازمان یافته به جشن های رویداد، تالارهای گفتگو یا بحث های دوستانه، و همچنین مراسم بزرگداشت و یا خانواده. پرده های بزرگ به راحتی صوتی کمک می کنند درحالی که کاربران می توانند در صورت لزوم پنهان شوند، باز کردن مراحل حفاری آهکی که یک تئاتر هوای آزاد را تشکیل می دهند.

  
 © Charly Broyez "title =" © Charly Broyez

© Charly Broyez

گستره های فنی

سالن چند منظوره از سالن تئاتر با یک بافر آکوستیک، که در طبقه همکف اتاق های پذیرایی و فنی و در سطح بالاتر توسط اتاق های کنترل تشکیل شده است، جدا شده است. این فاصله بین فضا نیز در طبقه همکف برای دسترسی مستقیم به دو مرحله و منطقه غذا از طریق یک بارکد بارگیری می شود و آسان ساختن تجهیزات و تسهیل وظایف مختلف را آسان می کند.

  
 بخش ها "title =" بخش ها

بخش ها

سالن تئاتر
سالن نمایش تئاتر، 500 اتاق، دکوراسیون زیبا برای نشان دادن با کیفیت بالا ارائه می دهد. امواج چوب، روکش دیوارها و سقف، یک طرح استثنایی را تشکیل می دهند. این ترتیب پدیده ها و نورپردازی آنها را پنهان می کند و تضمین می کند که آکوستیک را می توان با دقت تنظیم کرد، در حالی که هنوز یک دکور را ارائه می دهد که در آن با توانایی وراحتی منطقه نشسته است. مراقبت در مورد استقبال از مردم گسترش می یابد به سیالیت دسترسی به هر سطح و کیفیت مقدماتی مجلل گالری گردش  که مردم را در آن وجود دارد. در حالیکه هنوز اجازه تابلوهای تبلیغاتی به نمایش رویدادهای آینده، باز کردن بزرگ به جنوب چشم انداز و سقف فضای نور با نور طبیعی است.

  
 © Charly Broyez "title =" © Charly Broyez

© Charly Broyez

[ad_2]

توسط |1397/11/14 11:11:5814ام بهمن, 1397|دسته‌بندی نشده|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

There are no products
لیست علاقمندی‌ها 0