>>>نخستین ساختمان همشی MINI LIVING نخستین کارخانه رنگسازی را به یک نقطه مشترک در شانگهای انگا خواهد کرد

نخستین ساختمان همشی MINI LIVING نخستین کارخانه رنگسازی را به یک نقطه مشترک در شانگهای انگا خواهد کرد

[ad_1]

  
     حسن نیت MINI LIVING
  

   حسن نیت MINI LIVING

MINI LIVING برنامه های خود را برای نخستین پروژه در پیمانه بزرگ نشان داده است: انگا یک خوشه ای از شش ساختمان در یک کارخانه رنگ پیشین در شانگهای به "نقطه کانونی شهری" و یک زندگی مشترک با فضا برای زندگی، کار و اجتماع

همکاری با گسترش دهنده پروژه چینی Nova Property Investment Co.، MINI LIVING، پوسته های صنعتی ساختمان های مهستی را با طیف وسیعی از برنامه های غنی سازگار، فضاها از دسته آپارتمان ها، فضاهای کاری اجاره دهنده و زمینه های خدمات به اشتراک گذاری که "کراناکثر نرمش پذیری شخصی و کاربرد بهینه از فضا" را توانا می سازد.

  
     حسن نیت مینی زندگی "title =" Courtesy of MINI LIVING
  

   حسن نیت MINI LIVING

فضاهای مسکونی در ساختمان به تپایانی، جفت و خانواده های هر اندازه با طیف وسیعی از دوره های دوره تهیه می شود. توی با مواد تمیز، امرسنگین و تکمیل، با جزئیات الهام گرفته از تاریخ شانگهای. واکرانهای آپارتمانی در رده های کوچک طراحی شده اند و پیرامون های نرمش پذیر گروهی را در اختیار دارند تا بتوانند پویایت هایی را که نیاز به مسخنران بزرگتر دارند فراهم کنند.

قصد دارد انگا به یک مرکز تازه پویایت برای برزن شود، بخش بزرگی از این ساختمان نه تنها برای ساکنان بلکه برای فراگیره مجاور Jing'An نیز قابل دسترسی خواهد بود. سالن اجتماعات، نمایشگاه ها، باغ ها، زمین های بازی، مغازه ها، رستوران ها و بازار مواد خوراکیی برای همه باز است و مایه پذیرش ساکنان و بازدیدکنندگان می شود. از راه به کار گیری معماری، MINI LIVING قصد دارد تا تعامل اجتماعی را ارتقاء دهد.

  
     حسن نیت MINI LIVING "title =" حسن نیت مینی زندگی
  

   حسن نیت MINI LIVING

"Esther Bahne، رازپرستی راه ‌برد برند MINI و نوآوری سوداگری می گوید:" با به کار گیری MINI LIVING ما به دنبال برپایی یک جایگزین راستین در بازار اجاره شهرهای بزرگ است. " "ما در اکنون ارائه یک مکان است که می تواند با ساکنان آن سازگار باشد، نرمش پذیر است و اجازه می دهد تا اتاق نفس بکشد. زندگی کوتاه MINI LIVING ساکنین حریم خصوصی آنها را فراهم می کند، ولی آنها را توانا می سازد تا با گونه‌ها گوناگونی از کسان همکاری کنند. این مراحل را به یک شهر تازه انگا می کند که بسیار نرم و هموار است. این ایده این است که ساکنان ما به راستی در اینجا ادلنازک می کنند. "

افزون بر نوآوری فیزیکی معماری، این پروژه همچنین دربر گیرنده گردآور ای از خدمات دیجیتال بی همتا است که به ساکنان امکان می دهد رزرو رستوران، رزرو اتاق اتاق و خدمات، سفارش خوراک و اجاره وسایل نقلیه مشترک و یا دیگر گزینه های ترابری.

  
     حسن نیت مینی زندگی "title =" Courtesy of MINI LIVING
  

   حسن نیت MINI LIVING

MINI LIVING در سال 2016 با MINI سازنده خودروی تازه برای کشف گونه‌ها تازهی از مفاهیم زندگی که کیفیت زندگی را در فضاهای کوچک بهینه سازی کرده است، مطابق با شننگ نام بازرگانانی "کاربرد خلاقانه از فضا" است. پروژه های اخیر دربر گیرنده همکاری "Nest Urban" با Penda در نمایشگاه مینی زندگی شانگهای و یک نمونه اولیه آرامبخش برای زندگی مشترک مشترک با منابع آگاه گسترش یافته در همکاری با SO-IL برای میلان Salone del Mobile 2017.

"مینی همیشه یک نام بازرگانانی شهری است. Peter Schwarzenbauer، عضو هیئت مدیره BMW AG، شرکت مادران MINI

]

"در MINI ما همچنین در کاربرد هوشمندانه از فضا به خوبی شناخته شده است؛ در سال 1959، همهاسیک مینی در اکنون آماده به کراناکثر رساندن تجربه مهستی در مکرانوده بسیار کوچک است. MINI LIVING این دانش را از وسایل نقلیه ای که در آن ما زندگی می کنیم رانندگی می کنیم. ما در اکنون اندیشه کردن به ایده فضای زندگی در شهر و گسترش مفاهیم زندگی گیرا و نیازمند گرا هستیم. هدف ما در اینجا این است که کیفیت بسیار بالایی از زندگی را در یک مسخنرانیه بسیار کوچک ارائه دهیم. "

ساخت و ساز بر روی پروژه پیمان است تا پایان سال آغاز شود.

      

[ad_2]

توسط |1397/11/14 11:11:5814ام بهمن, 1397|دسته‌بندی نشده|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

There are no products
لیست علاقمندی‌ها 0