>>>یک قطب مدولار، قابل جدا شدن از ظروف ترابری برای قطر 2022 جام جهانی اکراناث خواهد شد

یک قطب مدولار، قابل جدا شدن از ظروف ترابری برای قطر 2022 جام جهانی اکراناث خواهد شد

[ad_1]

  
     مجاز به کمیته عالی تحویل و میراث
  

   با سپاس از کمیته عالی تحویل و میراث

طراحی استادیوم هفتم برای جام جهانی 2022 در قطر ساخته شده است. استادیوم Ras Abu Aboud، طراحی شده بدست معماران Fenwick Iribarren، از گردآور ای از بسته های ترابری ریشهاح شده که در چارچوب فولاد نشسته است، ساخته می شود و اجازه می دهد تا رازیعا مونتاژ، جداسازی و سپس در محل تازه با نتیجه گیری از این رویداد دوباره استوار شود.

        
        
      

"این محل، میراث کامل را ارائه می دهد، که می تواند در یک مکان تازه به چهره کامل دوباره ساخته شود یا در مکان های گوناگون ورزشی و فرهنگی کوچک ساخته شود." حسن آل ثوادی، دبیر همه کمیته عالی تحویل و میراث "این همه در استادیوم که هواداران جو را در جام جهانی به ارمغان می آورد و ما در راه پایدار تر از هر زمان دیگری ساختیم. من با این طراحی خوشاکنون هستم و مطمئن هستم که راب ابو ابود یک نقشه برای آینده برنامه ریزان رویدادهای بزرگ خواهد بود. "

  
     با اطمینان از کمیته عالی تحویل و میراث "title =" مجاز به کمیته عالی تحویل و میراث
  

   با سپاس از کمیته عالی تحویل و میراث

واقع در مپیشگاه 450،000 متر چهارگوش (4.8 میلیون متر چهارگوش) واقع در نیمروز شرقی دوحه، استادیوم 40،000 صندلی به یک رازی بلوک های مدولار انگا می شود، کانتینرهای ترابری ریشهاح شده اکو زبان پورت در این نزدیکی هست ظروف با عناصر برنامه های گوناگون ورزشی استادیوم، از دسته پله ها، امتیازات و گرمابه ها تغییر می کنند.

طراحی مدولار نیاز به مواد کمتر، پسمان‌ها کمتر و کاهش همهی ردپای کربن را کاهش می دهد در سنجش با یک روند ساختمانی سنتی، در اکنونی که همچنین زمان ساخت و ساز به کمتر از سه سال را کاهش می دهد. استادیوم در اکنون تلاش برای دستیابی به یک گواهینامه جهانی سنجش پایداری جهانی (GSAS) چهار ستاره است.

  
     مجاز به کمیته عالی تحویل و میراث "title =" مجاز به کمیته عالی تحویل و میراث
  

   با سپاس از کمیته عالی تحویل و میراث
  
     مجاز به کمیته عالی تحویل و میراث "title =" مجاز به کمیته عالی تحویل و میراث
  

   با سپاس از کمیته عالی تحویل و میراث

"ما بسیار خوشاکنون هستیم که بخشی از یک پروژه دیگر جام جهانی 2022 FIFA World Cup باشد و بسیار مفتخریم که طراحی ما برای استادیوم رضوی ابو آباد در تاریخ به سرنویس نخستین جام جهانی فوتبال قابل کاربرد و قابل کاربرد دوباره خواهد بود. ™ استادیوم، "مارک Fenwick، مربی بزرگ‌تر و معمار FI-A بازگو کرد. "ما اطمینان داریم که این مفهوم نوآورانه و پایدار، الهام بخش برای گسترش دهندگان و معماران ورزشگاه در رازاراز جهان است که توانا به برپایی مراکز زیبای زیبایی هستند که فرصت های تازهی را به هستی می آورند."

1.5 کیلومتر (1 مایل) از فرودگاه جهانی حمد دوحه، ورزشگاه به آسانی برای بازدیدکنندگان از راه یک توقف اختصاصی در خط زریی قطر و یک ایستگاه تاکسی آب قطعی ساخته خواهد شد.

  
     مجاز به کمیته عالی تحویل و میراث "title =" مجاز به کمیته عالی تحویل و میراث
  

   با سپاس از کمیته عالی تحویل و میراث
  
     با سپاس از کمیته عالی تحویل و میراث "title =" مجاز به کمیته عالی تحویل و میراث
  

   با سپاس از کمیته عالی تحویل و میراث

شماری از استادیوم های جام جهانی در اکنون آماده در اکنون ساخت در رازاراز کشور، از دسته ابراهیم محمد Jaidah و استادیوم Al Thumama هیرم، استودیو Lusail شرکت Foster + Partners (که مرنام گشایشیه و برگزاری آن برگزار می شود) و زهات کرانید معماری Al Wakrah Stadium

تازه‌ها از راه کمیته عالی تحویل و میراث

      

[ad_2]

توسط |1397/11/14 11:11:5814ام بهمن, 1397|دسته‌بندی نشده|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

There are no products
لیست علاقمندی‌ها 0