>>>DBP House / Vertentes Arquitetura

DBP House / Vertentes Arquitetura

[ad_1]

  
 © لئو Giantomasi "title =" © لئو Giantomasi

© لئو گینتوماسی
  • معماران: Verketes Arquitetura
  • محل: پریسیکابا، برزیل
  • تیم: Desenhos: رافائل میساتو، دنیس کولیندول
  • مپیشگاه: 283.0 متر چهارگوش
  • پروژه سال: 2017
  • عکس: لئو گینتوماسی
  • سازنده: فرناندو نیشیدا انژنیشیا
  • ساختار: GEPEC engenharia
  • پایداری: Ecocasa Tecnologias Ambientais
  • برگردان: گابریل کویجارا
  
 © لئو گینتوماسی

 در سال های اخیر، طبقه بندی مسکونی به عنوان “استانداردآپارتمان” شناخته شده است در شهر های داخلی برزیل معمول است. قوانین محدودیت در ساخت و ساز در باره ، تعداد پیاده روها و روش های ساخت و ساز، اجتناب تصویت  مفاهیم طراحی مشابه می شود که منجر به عدم لغزش می شود که هر از چند گاهی خطوط و سبک ها ناتوان است.
در این اقامتگاه واقع در شهر Piracicaba  (صد وشصت کیلومتری سائوپائولو) سناریوی اولیه همانند بود: زمین باریک، نیاز به پیشروی گسترده در همه جهات، عدم امکان به کار گیری پشت بام به عنوان یک ایوان قابل بازدید، دیوارهای پهلویی مجاز، و به غیر از این قوانین در گفتگوی اولیه با  با کارفرما (یک زن و شوهر تازه متاهل) به یک خانه اشاره کرد که معماری بی‌همتای را درخواست داشتند.آنها، بالاتر از همه، یک خانه راحت، خوب، تهویه پذیر و روشن، با پخش خوب اتاق ها، خواستار بودند و آنها ادغام فضاها را ترجیح می دادند.
  
 © لئو Giantomasi "title =" © لئو Giantomasi

© لئو گینتوماسی

طراحی خانه ای  با ارج به این پارامترهای اولیه، رعایت تمام هنجارهای مقررات زیربنایی، بدون تحقق زیبایی های افراطیچالش این پروژه است .  چگونه می توان این دستورالعمل ها در یک زمان، بدون سقوط به یک گودال مشترک از نظر معماری و راهکار های سازندهاستفاده کرد؟ پروژه یک جنبه از جنبش داده شد. چیزی است که توانا به مماما با سفتی شکست های واجب و خطوط متعامد سازه های همسایه است، که منش طبیعی را به خانه می دهد. در بر پایهه همکف، جایی که اتاق های زندگی و اوقات فراغت پیمان دارد، پسندیده ترین گردآور های سنگ تراشی در 45 درجه گوشه ای چرخانده می شوند، دوری از رانندگی روسازی بالا و یا از میان بردن ساختار (مقطع) مش.

  
 طرح سطح زمین "title =" طرح سطح زمین

طرح سطح زمین
  
 طرح بر پایهه بالا "title =" طرح بر پایهه بالا

طرح بر پایهه بالا

این مایه برپایی یک حس پویا برای نمایان شد، در اکنونی که مایه برپایی هنگامیت های دلنشین در باره پخش و ارتباط میان فضاهای درونی می شود. بر پایهه دوم، که در آن مسخنرانیه خواب پیمان دارد، یک بلوک از خطوط عمود بر ساخته شده در تک‌خالتانه ممرزوده پهلویی و پهلویی از زمین، دربر گیرنده سقف گاراژ است. استحکام خطوط مستسرپرست در این راستا عمدی بود، پخش اتاق های بالایی و همچنین پیشرفت کار ساخت و ساز، به دنبال یک کنایوانت هندسی با بر پایهه ی پایین بود. مفهوم جنبش برای بر پایهه دوم از راه پانل های نگاهداشته باز شده، نصب شده بر روی ایوان ها، روبرو با سنگ تراشی بیرونی، گنجانیده شده است.

  
 © لئو Giantomasi "title =" © لئو Giantomasi

© لئو گینتوماسی

ساخته شده از آلومینیوم، آنها اجازه می دهد مهار نور و حریم خصوصی، و همچنین دادن جنبه های نما در جنبش و رنگ. برای تکمیل آرزوی مشتریان برای یک خانه نور و آرام، پنجره بزرگ و دهانه های طراحی شده، و همچنین یک پنجره ی مستطی شهمه بر روی پله ها طراحی شده است. این منابع اجازه می دهد تا خانه به خوبی با نور طبیعی و تهویه تمام سال پهناه شود. اگر یک زیباییشناسی تمیز، بیرونی خانه، آغازن دکوراسیون، و با نیرو حجم هندسی مشخص شود، زیبایی شناسی درونی نتیجه یک همکاری پرکار از طرف مشتریان در مراحل مشخص است. در توافقنامه مشترک، مواد و رنگهای رنگی به دلخواه شخصی مشتریان پی بردند، و این پروژه را به ساختاری که در نخست بدست صاحبان باره نظر پیمان گرفته بود، نزدیکتر کرد.

  
 © لئو Giantomasi "title =" © لئو Giantomasi

© لئو گینتوماسی

[ad_2]

توسط |1397/11/14 11:11:5914ام بهمن, 1397|دسته‌بندی نشده|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

There are no products
لیست علاقمندی‌ها 0