نما 

A BEAUTIFUL APPEARANCE

 نما ترکیب توان مهندسی  فن آوری های نوین ، تجربه ، هنر ، خلاقیت و استفاده از عناصر بصری و دیداری در کنار یکدیگر است و هنگامی که بر مبنای اصول و هارمونی طراحی شود ، علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب ، می تواند فارغ از محدودیت های زمان و مکان ، به اثری جاودانه تبدیل شود. نما  همانند لباس ، معرف هویت و شخصیت ظاهری یک ساختمان محسوب می شود ،که سیرت داخل یک ساختمان را هم به ما نشان می دهد.

المان میان متن

پروسه سفارش نما

در پروسه طراحی و ساخت یک بنای ساختمانی ،  ذهنیت اکثر  مجریان به سمت ساختن  و کم کردن هزینه ها و فرار از تورم های تحمیلی  معطوف می شود . بعد از اتمام مراحل سفت کاری ساختمان نیاز یه طراحی یک نما جذاب و شیک ، به شدت احساس می شود . بهترین زمان برای طراحی نما برای ساختمان هنگام طراحی نقشه های ساختمان می باشد . ولی بعضا به دلایل ذکر شده  فراموش می کنند . 

اگر تا امروز  برای نما در ساختمان خود برنامه ای نداشته اید هنوز دیر نشده . خانه معمار با استفاده  از مهندسان مجرب و باتجربه ، این فرصت را برای شما عزیزان فراهم نموده تا قبل از انجام نما ، جلوه باشکوه ساختمان خود را درک نمایید و در هزینه های تمام شده ساختمان خودتان را مدیریت کنید. طراحی کردن نما در زمان مناسب موجب می شود تا از دوباره کاری های رایج که به هزینه های اضافی منجر می شود رهایی یابید . 

المان میان متن

 طراحی نما خانه توسط  معمار شامل تصاویر خروجی از نمای بیرونی  ساختمان  همراه با نقشه های است  که حتی شما را  از داشتن مجریان حرفه ای بی نیاز می کند 

نمونه هایی از کارهای خانه معمار را ببینید.

المان میان متن

چرا برای ساختمان خود به سراغ یک طراح می رویم ؟

در ساده ترین حالت وقتی شما از بیرون به یک ساختمان نگاه می کنید ابتدا ظاهر بنا مانند درب و پنجره و بدنه ساختمان به چشم شما می آید. بیایید کمی دقیقتر  از دید یک طراح حرفه ای به ساختمان نگاه کنیم ، به طور کلی ساختمان به دو قسمت ارکان و اجزا تقسیم می شود  . کمی که دقیقتر شویم متوجه می شویم که ریتمهای عمودی و افقی و سطح آسمانه جز کلیات و  هر ساختمان است. اگر قسمتی از یک ساختمان به طور نا خواسته در دیدمان زیبا جلوه کند حاصل استفاده درست و به اندازه از محیط و مصالح می باشد که حاصل تلفیق دانش و خلاقیت یک مهندس معمار با تجربه و حرفه ای می باشد.

اندک کسانی که اطلاعات کافی در این باره ندارند، هنوز به سراغ استادکاران با تجربه ای می روند که طراحی ساده و نگارشی را از استادان خود نسل به نسل آموخته اند ، به همین دلیل بسیاری از ساختمان ها، دارای ظاهر یکسانی هستند .با توجه به افزایش قیمت ها ما باید مقدار مصالحی را خریداری کنیم که به آن نیاز داریم .وقتی شما به یک مهندس طراح مراجعه می کنید، او ابتدا برای شما طراحی انجام می دهد، به همین دلیل قبل از شروع اجرا میزان خرید مورد نیاز و متناسب با طرح ساختمان را می توانید با توجه به طرح پیشنهادی مهندس طراح ، محاسبه کنید.

مهمتر از همه جلوه ساختمان شماست که می توانید با همفکری مهندس طراح ، مطابق با سلیقه خود طراحی کنید، این امر باعث جلوگیری از دوباره کاری شده و نیازی به صرف هزینه برای تغییرات ندارید .امروزه طراحی کردن نما به یک دانش حرفه ای تبدیل شده که نیاز به یک مهندس مجرب دارد. طراح می تواند با نگاهی خلاقانه یک اثر هنری را برای شما خلق کند که بسیار شیک و زیباست .

شماره مشاوره طراحی نما

به طور کلی نداشتن طرح حرفه ایی موجب می شود تا : 

  •  سلیقه شما نادیده گرفته شود
  • لذت ساختن را از شما می گیرد 
  • شما را دچار دوباره کاری می کند
  • زمان شما را از بین می برد
  •  هزینه شما را زیاد می کند 
  • حق انتخاب را از شما سلب می کند
المان میان متن

چرا طراحی خود را به خانه معمار بسپارید؟

تجربه و کیفیت بالای کارها بسیار مهم است ، به همین دلیل هر مراجعه کننده ای حق دارد قبل از مراجعه میزان کیفیت طرح ها و تجربه طراح را ببیند ، این امر باعث طراحی سایت قدرتمند و یکپارچه خانه معمار شده است ، تیم خانه معمار در تلاش است تا برای شما مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان بسازد ، این خدمات برای شما آماده شده است و آنچه از قبل در ذهن شماست را ما از قبل طراحی کرده ایم .

وقتی که امضا خلاقیت پای یک اثر باشد می توانید به وضوح تمایز کیفیت را با سایر طراحان ببینید ، به همین خاطر است که نما که توسط سایت خانه معمار طراحی شده همواره در نگاه مخاطب فوق العاده منحصر به فرد و زیبا جلوه می کند ، مهمترین ملاک برای تشخیص یک طراح نما حرفه ای میزان حضور و تعامل کاربران در سایت است . به این دلیل است که ما به جرات می توانیم  خانه معمار را تیمی قدرتمند معرفی کنیم زیرا که تمام مراحل طراحی ، مطابق قاعده و اصول صحیح انجام شده ، همین امر باعث ماندگاری هر چه بیشتر شما مخاطبان و همراهان عزیز  شده است و شما همراهان همیشگی را به مشتریان وفادار و دائمی تبدیل کرده است .

خانه معمار همیشه و هر لحظه پر از نوآوری و خلاقیت و ایده های نو برای شما عزیزان است . همانطور که می دانید یک نما زیبا و اختصاصی و منحصر به فرد نقطه شروع تحولی بزرگ در کیفیت زندگی شما محسوب می شود . شما هم می توانید با هزینه کم خاص باشید ، ما نیز به این موضوع آگاهیم و در تلاشیم که ضمن رعایت استانداردها و اصول معماری ، نما شیک و جذاب ، با کیفیت فوق العاده عالی و خاص برای شما مشتریان عزیز خود تولید کنیم .

نما

روند طراحی نما توسط خانه معمار چگونه است؟

بعد از ثبت سفارش توسط شما یکی از کارشناسان ارشد ما با شما تماس گرفته و کلیه جزئیات و خواسته های شما را نما مورد بررسی قرار می گیرد. اینکه شما چه سبکی رو دوست دارید  ، راهکارهای  اجرایی ،  چطوری  بسازید که به نفع شما تمام شود  ،  در آخر در فرم مخصوص خود ثبت می کنند و کار شما کلید می خورد  . طراحی انجام شده برای شما  ارسال می شود ، پس از تائید نهایی توسط شما ، نقشه اندازه گذاری ساختمان شما رسم  می شود و به همراه  تصاویر خروجی از طریق شبکه اجتماعی در  اختیار شما قرار می گیرد و یک نسخه از آن برای شما پست می شود . اسناد و مدارک  مورد نیاز برای طراحی ساختمان شما ، عکسهای وضع موجود ساختمان به همراه نقشه های معماری است که می بایست بعد جلسه مشاوره به دفتر فنی خانه معمار ارسال شود.