در این ویدئو نمونه و کیفیت  طراحی پیش نقشه توسط یکی از کارشناسان ما را مشاهده فرمایید.

سرمایه گذاری  پیش نقشه ،تا دو طبق و حداکثر 300 متر زیربنا ، مبلغ 490 هزار تومان می باشد . جهت سفارش فرم زیر را تکمیل فرمایید.

درخواست اتود طرح

خواهشمند است فیلدهای زیررا تکمیل فرمائید.

مرحله 1 از 3

33%
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, dwg.
   لطفا مدارک مورد نیاز طراحی را تهیه و آپلود نمائید. مثال : برگ گزارش بازدید از شهرداری / برگه تهیه نقشه از شهرداری / کروکی وضع موجود / عکس وضع موجود از زمین/ سایر مدارک ...
  • 0 تومان

  اگر قبل از خرید زمین می خواهید بدانید چه نقشه ای روی زمین شما می توان پیاده کرد؟

  اگر یک مهندس معمار هستید و می خواهید فقط طرح اولیه پروژه را از ما دریافت کنید ؟

  اگر می خواهید قبل از قرارداد طراحی با خانه معمار سلیقه طراحان ما را مورد سنجش قرار دهید؟

  این بسته را به شما پیشنهاد می کنیم 

  آنچه بعد از استفاده از سرویس طرح اتودی دریافت می کنید

  اصل و اساس یک ساختمان ، نقشه ساختمان و طرح اولیه آن است .در ابتدای پلن طرح اتودی شما از مشاوره کارشناسان ما در خصوص ساختمان خود بهره مند می شوید .

  چگونه برای من طراحی می کنید ؟

  با توجه به خواسته های شما ،همچنین بستر پروژه و در نظر گرفتن ابعاد فیزیکی اجتماعی و اقتصادی و تعداد خانوار شما بهترین و مناسب ترین طرح اتودی را برای شما در نظر می گیریم . هر آنچه که شما دوست دارید

  چه چیزی را دریافت می کنم؟

  در طرح اتودی پروژه طراحی شما به صورت طرح مدادی دست آزاد طراحی نموده و برای شما ارسال می کنیم .طرح دست آزاد شامل پلان طبقات روی کاغذ شطرنجی به صورت تک خط ،بدون استفاده از خط کش و سایر لوازم نقشه کشی صورت می گیرد.همچنین حداکثرمجموعه زیربنای مورد تقاضای شما نباید از 600 متر و سه طبقه تجاوز نماید.

  طرح مدادی یا اتودی برای چه کسانی مناسب نمی باشد؟

  اگر شما کمترین آشنایی نسبت به ساخت و ساز ندارید یا اصول نقشه کشی ساختمان را نمی دانید; طرح اتودی را به شما توصیه نمی کنم .

  این سرویس برای چه کسانی مناسب است ؟

  اگر پلان معماری را می شناسید یا از همکاران ما هستید یا حتی می خواهید سلیقه کارشناسان ما را در خصوص نقشه خود بدانید،یا نمی خواهید هزینه زیادی بابت طراحی بپردازید ، طرح اتودی مناسب شماست.