طراحی نقشه ساختمان مسکونی

‌‌BUILDING PLAN

طراحی نقشه ساختمان مسکونی از پیچیده ترین و سخت ترین خدمات در رشته معماری می باشد که اکثر کارشناسان و اساتید به آن اذعان دارند.طراحی نقشه ساختمان مسکونی برای هر شخصی بسته به وضعیت اجتماعی اقتصادی و فیزیکی خانوار متفاوت است. علی رغم اینکه متأسفانه بعضاٌ به این موضوع اهمیت نمی دهند؛انتخاب طراحی نقشه ساختمان مسکونی می تواند روی وضعیت روانی و رفاهی خانواده شما تبعات مثبت یا منفی  داشته باشد.پس در این امر نهایت دقت را داشته باشید.

المان میان متن

یک نقشه ساختمان حرفه ای و جذاب مهم ترین و حساس ترین قدم شروع در احداث یک پروژه ساختمانی است. تیم خانه معمار با استفاده از ایده های متنوع ، زمینه انتخاب یک نقشه خوب و با کیفیت با بهترین چیدمان دکوراسیون داخلی را برای شما عزیزان فراهم نموده است. ما منظم، سرسخت و خلاق هستیم

جدید ترین پروژه های طراحی شده توسط خانه معمار

طراحی  نقشه توسط مهندس مجاهدی

طراحی  تهیه نقشه ساختمان فوری و آنلاین

  ما نقشه های فراوانی طراحی و آماده کردیم،که شما دوستان عزیز می توانید در کمترین زمان،فوری و آسان نقشه های دوست داشتنی خودتان را تهیه کنید 

بیش از 100 نمونه کار نقشه ساختمان طراحی شده برای شما

پلان مسکونی سه خواب به همراه نمای ساختمان

نقشه ساختمان سه خواب در دو طبقه طراحی‌شده که شامل طبقه زیرزمین و همکف می باشد. سازه‌ی اجرا شده در این پلان مسکونی سه خواب اسکلت بتنی است. موقعیت دسترسی ساختمان از جنوب و در به حیاط است.

طراحی پلان مسکونی سه خواب دوبلکس 250 متری با طراحی شیک و زیبا - نقشه ساختمان سه خواب دوبلکس 250 متری

خانه دوبلکس 250 متری به همراه نمای ساختمان

طراحی نقشه ساختمان مسکونی دوبلکس 250 متری با طراحی شیک و زیبا ، مدرن بوده و نمای آن کلاسیک می باشد. طراحی نقشه ساختمان مسکونی سه خوابه کاملا مدرن طراحی شده و در زیرزمین آن فضای بازی در نظر گرفته شده و همچنین جا به جایی بین طبقات نیز با توجه به خواست کارفرما با یک عدد لیفتراک برقی انجام می شود. نقشه ساختمان رایگان فراوانی را برای شما آماده کردیم که می توانید از سایت خانه معمار جستجو کنید و نهایت استفاده را از آن ببرید.

نقشه ساختمان دوبلکس 250 متری به همراه نمای ساختمان

طراحی خانه دوبلکس 250 متری به همراه نمای ساختمان

پلان باغ شهری+نما و لندسکیپ

در این پلان باغ شهری فضاها تفکیک شده و فضاهای مستقلی برای تفریح و زندگی در نظر گرفته شده است. این پکیج شامل پلان معماری، نما و لندسکیپ می باشد. طراحی نقشه ساختمان مسکونی این پلان به طور کامل انجام شده که می توانید مشاهده کنید.

طراحی پلان باغ شهری+نما و لندسکیپ و نقشه ویلای دو طبقه

طراحی نقشه ساختمان مسکونی 300 متری+ نما

این نقشه ساختمان 300 متری، دارای طراحی بسیار زیبا و رویایی است. خانه دارای مساحت خوبی است و به صورت تمام دوبلکس طراحی گردید. همچنین پلان دارای آسانسور، استخر، سونا و جکوزی نیز هست. در صورتی که به طراحی نقشه ساختمان مسکونی نیاز داشته باشید، می توانید از قسمت جستجو پلان، معماری مورد نظر خود را پیدا کنید.

طراحی نقشه ساختمان مسکونی 300 متری+ نما

نقشه خانه یک طبقه+نما

نقشه خانه یک طبقه در زمینی به ابعاد 19/64×12/41 با اصول مهندسی و بر طبق استانداردهای روز دنیا توسط تیم خانه معمار طراحی گردید. طراحی نفشه ساختمان مسکونی یک طبقه با پیشنهاد کارفرما و مهندس به گونه ای است که هم از همه فضاهای زمین استفاده شود و هم با سلیقه مشتری جور است.

نقشه خانه یک طبقه+نما

نقشه دوبلکس+نما و دکوراسیون

نقشه ساختمان دوبلکس 440 متری به همراه فایل کامل نقشه معماری و نمای ساختمان و دکوراسیون یک پیشنهاد عالی است؛ برای شما که به دنبال نقشه ساختمان دوبلکس هستید!!!!

طراحی نقشه خانه دوبلکس با نمای نئوکلاسیک-طبقه همکف پروژه 1086

طراحی نقشه خانه دوبلکس با نمای نئوکلاسیک-طبقه همکف پروژه 1086

ساختمان شمالی دو طبقه

طراحی نقشه ساختمان مسکونی در زمینی شمالی انجام شده. ساختمان دوطبقه مصالح بنایی است. طبقه زیر زمین به پارکینگ و انباری اختصاص یافته و همکف ساختمان یک خانه سه خوابه می باشد، که سالن پذیرای آن مستقل است. آشپزخانه این خانه علاوه بر نهارخوری، در همجواری حیاط خلوت قرار گرفته که می توان از آن به عنوان آشپزخانه کثیف استفاده نمود. این نقشه ساختمان شمالی را ببینید.

پلان ساختمان شمالی دو طبقه

نقشه یک طبقه

طراحی نقشه ساختمان مسکونی در زمینی به ابعاد 10 در 20 توسط تیم خانه معمار انجام گردیده. راه پله در جنوبی سمت ساختمان امکان ساخت طبقه دوم را برای مالک خود فراهم می آورد. ساختمان دوخوابه کمترین فضای پرت را به خود اختصاص می دهد. برای دیدن نقشه ساختمان یک طبقه کلیک کنید.

نقشه یک طبقه

نقشه ساختمان سه خواب شمالی

ساختمان در زمینی با موقعیت شمالی واقع شده. سازه این ساختمان اسکلت بتنی می باشد. به همین خاطر حداقل فضا به حجم دیوار اختصاص یافته. این نقشه ساختمان سه خوابه دارای هال پذیرایی مجزا و فضایی برای نهار خوری است. جزئیات بیشتر درباره نقشه ساختمان سه خوابه را حتما ببینید.

نقشه ساختمان سه خواب شمالی

طراحی نقشه ساختمان سه خواب شمالی

نقشه ساختمان چهار طبقه

ساختمان در زمینی شمالی طراحی شده که چهار طبقه را شامل می شود. طبقه زیر زمین به پارکینگ و انباری اختصاص یافته. طبقه همکف آن یک واحد مسکوتی تک واحدی که سه خواب دارد. طبقات دیگر،دو واحدی و دو خوابه طراحی شده است. جزئیات بیشتر درباره نقشه ساختمان چهار طبقه

نقشه ساختمان چهار طبقه

پلان تجاری مسکونی

نقشه ساختمان تجاری مسکونی چهار طبقه با موقعیت دسترسی از شمال و غرب است. طبقات زیر زمین و همکف این پلان با کاربری تجاری و دو طبقه دیگر با کاربری مسکونی در نظر گرفته شده اند.

پلان تجاری مسکونی

نقشه مدرن آپارتمان

نقشه سه طبقه ساختمان با موقعیت دسترسی عالی از شمال و جنوب است.این ساختمان اسکلت بتنی دارای یک واحد مستقل در طبقه همکف و دو واحد دو خوابه در طبقه اول است. جهت دانلود و مشاهده این نقشه مدرن آپارتمان کلیک کنید.

نقشه مدرن آپارتمان

نقشه مدرن سه طبقه

نقشه ساختمان سه طبقه که با سازه اسکلت بنایی پیاده سازی شده است. این نقشه دارای موقعیت دسترسی از سمت شمال است و دو واحد سه خوابه به اضافه پارکینگ را شامل می شود.

نقشه مدرن سه طبقه

نقشه مدرن سه طبقه

پلان ویلایی مدرن

پلان ویلایی مدرن در دو طبقه طراحی شده که طبقه زیرزمین آن به پارکینگ و یک سوئیت مهمان نقلی اختصاص یافته است. در واقع این یک نقشه ساختمان سه خوابه شمالی نیز محسوب می شود.

پلان ویلایی مدرن

نقشه آپارتمان تجاری مسکونی

این ساختمان شامل چهار طبقه است که دو طبقه تجاری و دو طبقه مسکونی می باشد. این ساختمان از دسترسی شمال و جنوب بهره مند است. این یک نقشه ساختمان مسکونی 120 متری است.

نقشه آپارتمان تجاری مسکونی

نقشه آپارتمان تجاری مسکونی

طراحی نقشه ساختمان مسکونی بنایی

طراحی این نقشه سه خواب با مصالح بنایی می باشد. این ساختمان سه خواب ، نهارخوری و هال نشیمن را شامل می شود.

طراحی نقشه ساختمان مسکونی بنایی

نقشه آپارتمان تک واحدی

این آپارتمان سه طبقه دارای طبقات پارکینگ، همکف و اوّل می باشد. دارای موقعیت دسترسی شمالی و اسکلت بتنی است

نقشه آپارتمان تک واحدی

ساختمان ویلایی سه طبقه

موقعیت دسترسی ساختمان از شمال و در سه طبقه طراحی شده و نوع سازه ساختمان مصالح بنایی است. جزئیات بیشتر این پلان ویلایی مدرن را در خانه معمار ببینید.

ساختمان ویلایی سه طبقه

نقشه منزل ویلایی

این نقشه منزل ویلایی دارای سطح دسترسی از شمال به عبارتی درب به ساختمان است. طراحی نقشه منزل به صورت دو طبقه و شامل زیرزمین و همکف است.

نقشه منزل ویلایی

نقشه منزل ویلایی

طراحی نقشه ساختمان مسکونی دوبلکس

پلان ساختمان دوبلکس واقع در نبش کوچه است و دارای سظح دسترسی از دو طرف جنوب و شرق است. این پلان از شرق به میزان 13.8 و از غرب 15 متر پیشروی دارد. نوع سازه ساختمان مصالح بنایی است.

 طراحی نقشه ساختمان مسکونی دوبلکس

طراحی پلان معماری دو طبقه

این ساختمان دریکی از بهترین مناطق شهری واقع شده. پلان طراحی شده الهام گرفته از جدیدترین طراحی های روز است. پلان مسکونی به صورت دو طبق پیلوت و همکف می باشد. سازه ساختمان اسکلت بتنی بوده و موقعیت دسترسی آن از قسمت جنوب و غرب می باشد.

طراحی پلان معماری دو طبقه

نقشه مجتمع مسکونی

اولین طبقه این مجتمع مسکونی به پارکینگ اختصاص‌یافته. ظرفیت پارکینگ شش خودرو است. سه طبقه دیگر مسکونی و هرکدام شامل دو واحد مستقل می‌باشند.

نقشه مجتمع مسکونی

نقشه خانه مسکونی

زیربنای خانه مسکونی 352 مترمربع می باشد. نوع سازه آن اسکلت بنایی ست. این ساختمان مسکونی دارای یک طبقه و ویلایی می باشد. انتخاب سازه آن موثر از یک طبقه بودن ساختمان و هزینه کمتری نسبت به اسکلت بتنی برای کارفرما است.

نقشه خانه مسکونی

نقشه دو طبقه جنوبی

نقشه این ساختمان در دو طبقه طراحی شده و دارای دو طبقه جداگانه زیرزمین و همکف است. سازه این نقشه به صورت اسکلت بنایی و دسترسی به آن از سمت جنوب پلان صورت میگیرد (دسترسی سمت حیاط).

نقشه دو طبقه جنوبی

نقشه ساختمان سه طبقه

پلان های معماری این ساختمان شامل طبقات پیلوت، همکف و اول می باشد. در طبقه پیلوت سه پارکینگ تعبیه شده و موقعیت دسترسی نقشه از شمال و درب به ساختمان می باشد. سازه ساختمان نیز اسکلت بتنی در نظر گرفته شد است. این یک نقشه ساختمان مسکونی 200متری، جنوبی محسوب می شود.

نقشه ساختمان سه طبقه

طراحی پلان معماری ویلایی

طراحان خانه معمار این نقشه ساختمان ویلایی را به صورت دو طبقه و با سازه اسکلت بنایی طراحی کرده اند. موقعیت خوب این زمین، دسترسی از دو طرف شمال و جنوب را امکان پذیر ساخته است.

طراحی پلان معماری ویلایی

طراحی پلان معماری آپارتمان مسکونی

در این پلان دسترسی از سمت شمال (وردی از سمت ساختمان)بوده و در سه طبقه طراحی گردیده است.لازم به ذکر است که این نقشه دارای فایل دکوراسیون و نما نیز می باشد. کلیک کنید و جزییات بیشتر از طراحی آپارتمان مسکونی را مشاهده کنید.

طراحی پلان معماری آپارتمان مسکونی

نقشه ساختمان شمالی

در این نقشه که در دو طبقه طراحی شده، سازه ساختمان به صورت اسکت بتنی است. جزئیات بیشتر و نمای ساختمان را در اینجا مشاهده کنید.

نقشه ساختمان شمالی

نقشه ساختمان ویلایی

این ساختمان اسکلت بتنی دارای دسترسی از سمت جنوب است. سبک طراحی ساختمان دوبلکس بوده و دارای نمای منحصر به فردیست.

نقشه ساختمان ویلایی

طراحی پلان معماری به همراه نما

برای مشاهده تمامی دیتیل ها و جزئیات اجرایی اینجا کلیک کنید. نقشه ای که مشاهده می کنید دارای دسترسی شمال و سازه بتنی است.

طراحی پلان معماری به همراه نما

پلان ساختمان شمالی

پلان های اجرایی این نقشه با تمام جزئیات به همراه فایل نما و دکوراسیون مخصوص این نقشه مشاهده فرمایید. این نقشه اسکلت بتنی و دارای دسترسی شمال است.

پلان ساختمان شمالی

پلان ساختمان شمالی

نقشه دوبلکس ویلایی

سازه ساختمان در این نقشه تلفیقی از اسکلت بتنی و اسکلت بنایی است. دسترسی ساختمان از سمت جنوب و غرب می باشد و دارای سه اتاق خواب است .

نقشه دوبلکس ویلایی

نقشه دوبلکس ویلایی

نقشه خانه شمالی

این نقشه در یک طبقه طراحی شده و صرفه جویی در هزینه از دید کارفرما در نوع سازه آن تاثیر داشت و سازه ی خانه مصالح بنایی طراحی گردید. سه خوابه و ورودی از سمت حیاط است.

نقشه خانه شمالی

نقشه ساختمان با موقعیت دسترسی از غرب

سازه نقشه این آپارتمان اسکلت بتنی و سطح دسترسی آن از سمت غرب است. در طبقه ی اول شاهد دو واحد مستقل سه خوابه هستیم. همچنین همانطور که مشاهده می کنید برای این پلان آسانسور نیز در نظر گرفته شده است.

نقشه ساختمان با موقعیت دسترسی از غرب

نقشه خانه دوبلکس به همراه فایل نما مدرن

این نقشه توسط تیم طراح خانه معمار به صورت دوبلکس طراحی گردیده است. سازه آن اسکلت بتنی و دسترسی آن از سمت شمال است. برای دریافت فایل اجرایی این نقشه به همرا فایل اجرایی نما اختصاصی آن اینجا کلیک کنید .

نقشه خانه دوبلکس به همراه فایل نما مدرن

پلان ساختمان سه طبقه

پلان این ساختمان 3 طبقه دارای دسترسی از سمت شمال و شرق است. اسکلت بتنی طراحی شده و دارای واحد های دو خوابه است. اگر در جستجوی نقشه ساختمان مسکونی 10*20 هستید کافیه که ابعاد زمین خود را در قسمت جستجو درج کنید و نقشه مورد نظر خودر را دریافت کنید.

پلان ساختمان سه طبقه

نقشه آپارتمان 4 طبقه

این پلان غربی دارای چهار طبقه دو واحدی است. واحد ها در نقشه دو خوابه طراحی گردیده اند. سازه انتخاب شده برای این آپارتمان هم سازه بتنی است. این نقشه را به همراه دو طرف نما در اینجا دریافت کنید.

نقشه آپارتمان 4 طبقه

نقشه سه طبقه ساختمان جنوبی

این پلان 3 طبقه، مناسب زمین های با ابعاد محدود است. سازه ساختمان اسکلت بتنی و رودی آن از سمت جنوبمی باشد. برای مشاهده ابعاد این نقشه و سفارش طراحی نقشه ساختمان مسکونی می توانید از مشاورین خانه معمار کمک بگیرید.

نقشه سه طبقه ساختمان جنوبی

نقشه خانه دوبلکس با دو طرف نما سه بعدی

دسترسی از دو سمت شمال و جنوب به همراه دو طرف نمای 3d ،زیبایی منحصر به فردی به این نقشه داده است.سازه این ساختمان اسکلت بنایی می باشد و دارای سه طبقه است.

نقشه خانه دوبلکس با دو طرف نما سه بعدی

نقشه اجرایی اسکلت بتنی

سازه اسکلت بتنی و دسترسی از شمال به خلق طرح زیبای زیر انجامیده است.این نقشه هم دارای دو طرف نما سه بعدی و همچنین فایل های 3D دکوراسیون داخلی است.

نقشه اجرایی اسکلت بتنی

نقشه ساختمان 3 طبقه

پلان مسکونی سه طبقه دارای دسترسی از جنوب ( ورودی از حیاط ) می باشد.سازه ی اجرا شده در این پروژه سازه بتنی است.این طراحی شامل طبقات زیرزمین،همکف و اول می باشد.

نقشه ساختمان 3 طبقه

نقشه تجاری مسکونی

دسترسی به ساختمان از سمت شمال و غرب است .دارای بخش تجاری و دو واحد مستقل بر روی آن است که هر واحد در یک طبقه است.

نقشه تجاری مسکونی

طراحی نقشه ساختمان مسکونی 3 طبقه بتنی

این ساختمان در سطح شیبدار طراحی گردیده است. نمای زیبایی در دو طرف دارد و دسترسی آن از سمت جنوب و شرق است.

طراحی نقشه ساختمان مسکونی 3 طبقه بتنی

پلان آپارتمان با سازه بتنی

طراحی این نقشه در 5 طبقه با سازه بتنی و نما شیک و مدرن ،حس زیبایی و رضایت مندی را القا می کند.به علت تیپ بودن طبقات این طراحی ،فایل دکوراسیون داخلی اختصاصی نیز برای آن قرار داده شده است

پلان آپارتمان با سازه بتنی

نقشه آپارتمان دو واحدی

نقشه آپارتمان دو واحدی در سه طبقه طراحی شده است و شامل طبقات پارکینگ و پیلوت،همکف و اول است. سازه به کار رفته در پروژه اسکلت بتنی و موقعیت دسترسی آن از سمت شمال است .

نقشه آپارتمان دو واحدی

طراحی نقشه ساختمان مسکونی مدرن

نقشه ساختمان در سه طبقه و دارای موقعیت دسترسی از جنوب است.سازه به کار گرفته شده در آن اسکلت بنایی است و فایل نمای شیک آن در پکیج همراه پروژه قرار دارد.

طراحی نقشه ساختمان مسکونی مدرن

نقشه ویلایی شمالی

طراحی نقشه ساختمان مسکونی این ساختمان که تمام دوبلکس است، دارای دسترسی از شمال وجنوب می باشد.سازه به کار رفته در آن بنایی است و دارای دو طرف نما کلاسیک است.

نقشه ویلایی شمالی

نقشه ویلایی شمالی

نقشه دوبلکس جنوبی

پلان ساختمان دوبلکس با مصالح بنایی طراحی شده و از سمت حیاط دسترسی دارد(جنوبی است). در طبقه ی همکف آن نهارخوری، آشپزخانه، خواب مهمان و سالن پذیرایی اختصاص یافته است .

نقشه دوبلکس جنوبی

نقشه ساختمان سه طبقه بتنی

این پلان دارای دسترسی از سمت جنوب و سازه آن اسکلت بتنی می باشد.ساختمان در 3 طبقه زیرزمین، همکف و اول طراحی گردید است. در طبقه اول این نقشه ساختمان دو واحد مستقل دو خوابه قرار دارد.

نقشه ساختمان سه طبقه بتنی

پلان سه طبقه تلفیقی

سازه این نقشه ساختمان تلفیقی از مصالح بنایی و اسکلت بتنی می باشد .دسترسی به آن از سمت شمال و شرق ساختمان است. طبقه همکف به صورت دوبلکس و طبقه اول به صورت دو واحد مستقل طراحی گردیده است. برای دانلود پلان سه طبقه تلفیقی کلیک کنید.

پلان سه طبقه تلفیقی

نقشه آپارتمان بتنی

نقشه این ساختمان در 4 طبقه با مصالح بتنی طراحی گردیده است. دارای هفت واحد است و جنس مصالح به کار رفته در نمای این ساختمان تلفیقی از سنگ و آجر است.

نقشه آپارتمان بتنی

نقشه ساختمان 4 واحدی

نقشه این ساختمان با دسترسی از سمت جنوب و در سه طبقه طراحی شده است. سازه این ساختمان مصالح بنایی است.

نقشه ساختمان 4 واحدی

ساختمان دو طبقه شمالی

ساختمان به صورت دوبلکس طراحی شده است که طبقه همکف آن شامل یک واحد پارکینگ و عرصه عمومی ساختمان است و طبقه اول سه خوابه به همراه پنتری و نشیمن می باشد .

ساختمان دو طبقه شمالی

نقشه ساختمان دو طبقه

نقشه طراحی شده برای این پلان در زمینی به عرض 20 و طول 25 متر مربع طراحی شده است. سازه ساختمان اسکلت بتنی و ساختمان به صورت دو طبقه ی مستقل همکف و اول می باشد .

نقشه ساختمان دو طبقه

نقشه خانه جنوبی

نقشه دارای دو طبقه پارکینگ و همکف است. برای طبقه همکف سه خواب در نظر گرفته شده و مصالح به کار رفته در آن مصالح بنایی است. برای مشاهده نما زیبای این پلان اینجا کلیک کنید.

نقشه خانه جنوبی

نقشه ساختمان با سازه بتنی

نقشه یک طبقه پارکینگ و یک واحد بروی آن دارد که سه خوابه است. این ساختمان مصالح بنایی بوده و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.

نقشه ساختمان با سازه بتنی

نقشه ساختمان دو واحدی به همراه نما

نقشه ای که مشاهده می کنید در سه طبقه به ترتیب، پارکینگ، همکف و اول طراحی شده است. این ساختمان اسکلت بتنی است و دارای فایل نما از دو طرف ساختمان است.

نقشه ساختمان دو واحدی به همراه نما

نقشه مدرن با عرض 10 متر

نقشه تمام دوبلکس طراحی شده و برای مقاومت بیشتر بنا از سازه بتنی در آن به کار رفته است. دسترسی از جنوب دارد و نمای ویژه ای برای آن تدارک دیده شده است.

نقشه مدرن با عرض 10 متر

نقشه ساختمان سه طبقه شمالی و غربی

نقشه با عرض 10 متر طراحی شده است. در طبقه ی همکف پارکینگ و یک واحد مستقل قرار دارد. طبقه اول به یک واحد دو خوابه و طبقه دوم به یک واحد سه خوابه اختصاص یافته است.

نقشه ساختمان سه طبقه شمالی و غربی

نقشه ساختمان مدرن به همراه نما و دکوراسیون

نقشه ساختمانی که در سه طبقه طراحی شده است شامل طبقه زیرزمین، همکف و اول است. در طبقه زیر زمین، پارکینگ قرار دارد. طبقه همکف و اول نیز هرکدام به یک واحد مستقل 3 خوابه اختصاص یافته است. این پلان دارای طراحی اختصاصی نما و دکوراسیون داخلی است .

نقشه ساختمان مدرن به همراه نما و دکوراسیون

نقشه ساختمان مدرن به همراه نما و دکوراسیون

نقشه ساختمان دوبلکس شمالی

نقشه این ساختمان که در عرض 10 متر توسط تیم خانه معمار طراحی شده و دارای سه طبقه و اسکلت بتنی می باشد. طبقه همکف به پارکینگ اختصاص یافته. طبقه اول نیز توسط پله گرد مجللی با طبقه دوم ارتباط دارد.

نقشه ساختمان دوبلکس شمالی

نقشه خانه یک طبقه

این ساختمان جنوبی از سمت شرق نیز دسترسی دارد. برای آن لنداسکیپ و استخر زیبایی طراحی شده است. سازه ساختمان بتنی است و نمای زیبا و مدرن آن چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

پلان 1 طبقه | طراحی نقشه ساختمان مسکونی

نقشه دوبلکس مسکونی

نقشه خانه مشاهده شده در زیر دارای دو طبقه می باشد که به صورت دوبلکس طراحی شده است. دسترسی از شمال و جنوب باعث خاص بودن این نقشه شده است و نما و دکوراسیونی که برای این ساختمان طراحی شده بسیار به نقشه جذابیت بخشیده و صرفه جویی زیادی در هزینه ها در پی دارد.

نقشه دوبلکس مسکونی

نقشه اتوکدی خانه

تمای نقشه های موجود در سایت خانه معمار به صورت فایل اتوکدی است و تمامی جزئیات در آن قرار داده شده است. این نقشه از شمال و شرق دسترسی دارد .مصالح بنایی است و دو خواب برای آن در نظر گرفته شده است.

نقشه اتوکدی خانه

نقشه ساختمان سه طبقه شمالی

پلان ساختمان سه طبقه با اسکلت بتنی طراحی گردیده و شامل سه طبقه پارکینگ، همکف و اول می باشد. طبقه همکف به یک واحد سه خوابه و طبقه اول به دو واحد دو خوابه اختصاص داده شده است.

نقشه ساختمان سه طبقه شمالی

نقشه ساختمان یک طبقه

پلان ساختمان مسکونی یک طبقه زیر سه خواب دارد و با اسکلت بتنی است. جای گذاری اتاق خواب ها نیز در این نقشه وضعیت مناسبی دارد.

نقشه ساختمان یک طبقه

نقشه ساختمان دوبلکس سه طبقه

نقشه این ساختمان از سمت جنوب دسترسی دارد. سازه به کار رفته در آن، سازه بنایی است.در پایین ترین طبقه، پارکینگ قرار دارد. در طبقه همکف،یک خواب به همراه نشیمن و پذیرایی بزرگ قرار دارد که توسط پله گرد زیبایی به طبقه بالا ارتباط پیدا می کند.

نقشه ساختمان دوبلکس سه طبقه

پلان معماری ساختمان سه طبقه

دسترسی این ساختمان بسیار عالیست به گونه ای که از دو طرف شمال و جنوب دسترسی دارد. در آن از مصالح بتنی استفاده شده و شامل دو طبقه بر روی طبقه پارکینگ است.هر کدام از این طبقات نیز شامل یک واحد سه خواب هستند.

پلان معماری ساختمان سه طبقه

ساختمان دو طبقه

این نقشه دو طبقه ساختمان دارای دسترسی از جنوب است. سازه به کار رفته در آن سازه بتنی و به صورت دوبلکس طراحی شده است .

ساختمان دو طبقه

طراحی نقشه ساختمان مسکونی شمالی

این طراحی نقشه ساختمان مسکونی شامل یک طبقه پارکینگ و دو طبقه تیپ است.دسترسی به طبقات به وسیله راه پله و آسانسور میسر می شود. هرکدام از طبقات سه خواب دارند. سازه ساختمان نیز اسکلت بتنی است.

طراحی نقشه ساختمان مسکونی شمالی

طراحی پلان معماری سه طبقه

نقشه سه طبقه ساختمان زیر دارای موقعیت دسترسی از جنوب است. سازه آن اسکلت بتنی است و از پارکینگ و دو طبقه مانند هم(تیپ) تشکیل شده است. این ساختمان دو واحدی است به گونه ای که در هر طبقه یک واحد سه خواب قرار گرفته است.

طراحی پلان معماری سه طبقه

نقشه آپارتمان 5 طبقه

نقشه آپارتمان پنج طبقه مشاهده شده دارای سازه بتنی است. طبقات نیز شامل یک طبقه پارکینگ به همراه چهار طبقه مسکونی هستند. در هر طبقه نیز دو واحد سه خوابه تعبیه شده است.

نقشه آپارتمان 5 طبقه

طراحی نقشه ساختمان مسکونی ویلایی

نقشه ساختمان یک طبقه ویلایی دارای سه خواب است. موقعیت دسترسی خوبی از شمال و جنوب دارد.

طراحی نقشه ساختمان مسکونی ویلایی

طراحی نقشه ساختمان مسکونی ویلایی

طرحی نقشه ساختمان مسکونی چهار طبقه

نقشه ساختمان مسکونی چهار طبقه که به صورت آپارتمانی طراحی شده است طراحی سازه اسکلت بتنی دارد. موقعیت دسترسی آن جنوبی است و شامل دو واحد مستقل دو خوابه در هر طبقه می شود.

طرحی نقشه ساختمان مسکونی چهار طبقه

طراحی پلان معماری ساختمان دو طبقه

نقشه ساختمان در این پروژه که از سمت جنوب و غرب دسترسی دارد دوبلکس طراحی شده است. سازه به کار رفته در آن اسکلت فلزی است. جزییات بیشتر پلان ساختمان دو طبقه را ببینید.

طراحی پلان معماری ساختمان دو طبقه

طراحی نقشه ساختمان مسکونی نقشه خانه ویلایی

نقشه ویلایی در دو طبقه طراحی گردیده است. موقعیت دسترسی آن از شمال و غرب و با سازه فلزی طراحی گردیده است. در طبقه همکف این ساختمان چهار خواب بزرگ قرار دارد. این نقشه خانه ویلایی را حتما ببینید.

طراحی نقشه ساختمان مسکونی نقشه خانه ویلایی

</span” />

به نظر من یک ساختمان تا مبلمان نشود،نمی توان پی به اشتباهات آن برد؛اینجاست که نقش طراح و یک نقشه ساختمانی مطلوب،نمود پیدا می کند .خانه معمار با بیش از دو دهه تجربه در حوزه طراحی نقشه ساختمان مسکونی به شما تضمین می دهد،که این اشتباهات برای مشتریانش رخ نخواهد داد.

دلیل برتری معماران با تجربه چیست ؟

همه جای جهان معماران حرفه ای،روش های مخصوص به خودشان را برای پیمودن فرایند طراحی معماری دارند؛این روش ها ممکن است در مورد پروژه های مختلف و موضوع های تازه دچار تغییراتی شود.تجربه سال ها کار و فعالیت در پروژه های گوناگون،تجربیاتی را در اختیار معماران می گذارد؛تا جهت طراحی یک اثر معماری راه های مخصوص و متنوعی داشته باشد.