مراحل سرویس اقتصادی به قرار زیر است

مشاوره اختصاصی
ترسیم پلان اتودی

آنچه بعد از استفاده از سرویس اقتصادی دریافت می کنید

ابتدا مشاورین ما با شما تماس میگیرند و در خصوص وضعیت زمین ،پتانسیل ها و نقاط قوت و ضعف ملک شما صحبت کرده و همچنین در مورد خواسته ها و نیاز شما در خصوص نقشه ساختمانصحبت می شود و در نهایت بهترین پیشنهاد با توجه به ابعاد اقتصادی و نیاز فیزیکی شما ارائه می گردد.

نقشه ها را چگونه دریافت می کنم ؟

پروژه طراحی شما به صورت  اسکیس دستی (طرح مدادی دست آزاد) طراحی شده و برای شما ارسال می شود.در این مرحله شما می توانید نظرات خود را اعلام کنید تا در صورت لزوم تغییرات لازم اعمال گردد.

در نهایت 

بعد از تایید از طرف حضرت عالی، طرح مدادی با استفاده از نرم افزار اتوکد ترسیم می شود و برای اخذ تاییدیه نهایی برای شما ارسال می گردد.

 طرح نهایی طرحی است مطابق با هر آنچه شما دوست دارید و البته مطابق با استاندارد های معماری.

پس از امضا فرم اظهار نظر ،طرح نهایی به صورت pdf , dwg برای شما ارسال می گردد .

پلان های اتوکدی جهت سرویس اقتصادی

اگر نقشه ارسالی مورد پسندم واقع نشد چکار می کنید؟

غالبا بیش از 95 درصد از مشتریان ما در اولین مرحله نقشه طراحی شده را پسندیده اند و کمتر از 5 درصد از آنان درخواست تغییرات جزئی نموده اند و ما تعهد می دهیم که پروسه طراحی و ویرایش را تا جلب رضایت شما ادامه دهیم.

این سرویس مناسب چه کسانی می باشد؟

 1. کسانی که قصد بازسازی ساختمان خود را دارند.
 2. کسانی که برای اخذ پروانه نیاز به یک نقشه اولیه ،جهت دریافت مجوزات لازم دارند.
 3. مشتریانی که قبلا از طرح اتود استفاده کرده اند و میخواهند نقشه دقیق تری داشته باشند.
 4. کاربرانی که به نما ،برش و سایر جزئیات نیاز ندارند و فقط یک پلان معماری می خواهند.

سرمایه گذاری جهت دریافت این پلن ،برای ساختمان شما مبلغ 3800تومان بابت هر متر مربع زیر بنا می باشد .

درخواست طراحی نقشه پلن اقتصادی

خواهشمند است فیلدهای زیررا تکمیل فرمائید.
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, dwg.
   لطفا مدارک مورد نیاز طراحی را تهیه و آپلود نمائید. مثال : برگ گزارش بازدید از شهرداری / برگه تهیه نقشه از شهرداری / کروکی وضع موجود / عکس وضع موجود از زمین/ سایر مدارک ...
  • 0 تومان
  • تعریف مشتری یا کاربر
   مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات خانه معمار اقدام کند.
   همچنین از آنجا که خانه معمار یک وب‌سایت فروشگاهی آنلاین است، طبق قانون تجارت
   الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
   تعهدات کارفرما
   الف : تهیه و ارائه اسناد و مدارک و مجوزات مورد نیاز
   ب : پرداخت حداقل 45 درصد از کل کارمزد طراحی جهت شروع پروسه طراحی
   ج : پرداخت مانده حساب قبل از تکمیل نهایی
   د : تکمیل فرم اظهارنظر و اصلاحات طرح معماری در مدت زمان معین
   سایر شرایط
   الف : این قرارداد زمانی رسمیت پیدا می کند که کارفرما مطابق بند ب تعهدات کارفرما در این قرارداد عمل نموده باشد.
   ب : کارفرما با اختیار کامل پس از تحقیقات از لحاظ کیفیت وکمیت خدمات این آتلیه اقدام به پیش پرداخت نموده لذا نمی تواند قرارداد را بصورت یک طرفه فسخ نماید در غیر اینصورت بند ب تعهدات کارفرما در این قرارداد استرداد نمی گردد .
   ج : در صورتی که کارفرما پس از بازدید از طرح اولیه ( مدادی ) تغییرات اساسی در شیوه طراحی داشته باشد که مورد خواسته اولیه کارفرما در فرم مشخصات طراحی نباشد جهت ادامه 45 درصد کل هزینه نهایی به قرارداد اضاف می گردد.
   د : در صورتی که کارفرما قبل از شروع طراحی تغییراتی در خواسته های خود داشته باشد می تواند اظهارات خود را در فرم اظهارنظر تنظیم و پس از امضا به آتلیه تسلیم نماید در این صورت به خواسته های ایشان ترتیب اثر داده می شود.
   ه : پس از ارائه طرح اولیه ( مدادی ) حداکثر پس از مدت سه روز کارفرما می تواند فقط برای یکبار موافقت یا اصلاحات مورد نظر خود را به صورت کتبی در فرم اظهار نظر طرح اعلام نموده در صورت عدم مغایرت با ضوابط شهرسازی و معماری و مقررات ملی ساختمان با توجه به ابعاد و موقعیت سایت قابل قبول و اصلاح است.
   و : در صورتی که کارفرما پس از مدت مقرر نسبت به تکمیل و تحویل فرم اظهار نظر اقدام ننماید پرونده ایشان راکد و تاریخ شروع مجدد آن پس از انجام آخرین قرارداد منعقد شده آتلیه تعیین می گردد.
   در صورت راکد شدن قراداد و اعلام تعرفه های جدید در زمان فعال شدن مجدد قرار داد ،ملاک و معیار محاسبه مبلغ نهایی تعرفه های جدید میباشد.
   ز : تاریخ شروع پروسه طراحی بر اساس اولویت بندی زمان پیش پرداخت صورت می گیرد که کارفرما پس از پرداخت مبلغ پیش پرداخت و ابلاغ به آتلیه خانه معمار پرونده ایشان از حالت راکد به فعال تبدیل می شود بدیهی است مراحل طراحی توسط سامانه پیام کوتاه به اطلاع ایشان خواهد رسید.
   نکته : هزینه نهایی طراحی معماری مطابق تعرفه تعیین شده مطابق با تعرفه تعهدات مشخص شده در وب سایت خانه معمار و از قبیل طراحی نقشه ،طراحی نما و طراحی دکوراسیون داخلی و … ارزیابی و قرارداد به صورت قطعی محاسبه می شود و در هنگام تسویه حساب تعیین می گردد.

  • {all_fields}
  به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!