درخواست طراحی نقشه پلن اقتصادی

خواهشمند است فیلدهای زیررا تکمیل فرمائید.
 • در صورت شرایط تخفیف ، کد تخفیف در بالای سایت نمایش داده میشود.
 • 0 تومان
 • تعریف مشتری یا کاربر
  مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات خانه معمار اقدام کند.
  همچنین از آنجا که خانه معمار یک وب‌سایت فروشگاهی آنلاین است، طبق قانون تجارت
  الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
  تعهدات کارفرما
  الف : تهیه و ارائه اسناد و مدارک و مجوزات مورد نیاز
  ب : پرداخت حداقل 45 درصد از کل کارمزد طراحی جهت شروع پروسه طراحی
  ج : پرداخت مانده حساب قبل از تکمیل نهایی
  د : تکمیل فرم اظهارنظر و اصلاحات طرح معماری در مدت زمان معین
  سایر شرایط
  الف : این قرارداد زمانی رسمیت پیدا می کند که کارفرما مطابق بند ب تعهدات کارفرما در این قرارداد عمل نموده باشد.
  ب : کارفرما با اختیار کامل پس از تحقیقات از لحاظ کیفیت وکمیت خدمات این آتلیه اقدام به پیش پرداخت نموده لذا نمی تواند قرارداد را بصورت یک طرفه فسخ نماید در غیر اینصورت بند ب تعهدات کارفرما در این قرارداد استرداد نمی گردد .
  ج : در صورتی که کارفرما پس از بازدید از طرح اولیه ( مدادی ) تغییرات اساسی در شیوه طراحی داشته باشد که مورد خواسته اولیه کارفرما در فرم مشخصات طراحی نباشد جهت ادامه 45 درصد کل هزینه نهایی به قرارداد اضاف می گردد.
  د : در صورتی که کارفرما قبل از شروع طراحی تغییراتی در خواسته های خود داشته باشد می تواند اظهارات خود را در فرم اظهارنظر تنظیم و پس از امضا به آتلیه تسلیم نماید در این صورت به خواسته های ایشان ترتیب اثر داده می شود.
  ه : پس از ارائه طرح اولیه ( مدادی ) حداکثر پس از مدت سه روز کارفرما می تواند فقط برای یکبار موافقت یا اصلاحات مورد نظر خود را به صورت کتبی در فرم اظهار نظر طرح اعلام نموده در صورت عدم مغایرت با ضوابط شهرسازی و معماری و مقررات ملی ساختمان با توجه به ابعاد و موقعیت سایت قابل قبول و اصلاح است.
  و : در صورتی که کارفرما پس از مدت مقرر نسبت به تکمیل و تحویل فرم اظهار نظر اقدام ننماید پرونده ایشان راکد و تاریخ شروع مجدد آن پس از انجام آخرین قرارداد منعقد شده آتلیه تعیین می گردد.
  در صورت راکد شدن قراداد و اعلام تعرفه های جدید در زمان فعال شدن مجدد قرار داد ،ملاک و معیار محاسبه مبلغ نهایی تعرفه های جدید میباشد.
  ز : تاریخ شروع پروسه طراحی بر اساس اولویت بندی زمان پیش پرداخت صورت می گیرد که کارفرما پس از پرداخت مبلغ پیش پرداخت و ابلاغ به آتلیه خانه معمار پرونده ایشان از حالت راکد به فعال تبدیل می شود بدیهی است مراحل طراحی توسط سامانه پیام کوتاه به اطلاع ایشان خواهد رسید.
  نکته : هزینه نهایی طراحی معماری مطابق تعرفه تعیین شده مطابق با تعرفه تعهدات مشخص شده در وب سایت خانه معمار و از قبیل طراحی نقشه ،طراحی نما و طراحی دکوراسیون داخلی و … ارزیابی و قرارداد به صورت قطعی محاسبه می شود و در هنگام تسویه حساب تعیین می گردد.

 • {all_fields}

مراحل پلن اقتصادی به قرار زیر است :

مشاوره اختصاصی
طرح اتودی مرحله دوم پلن اقتصادی
ترسیم پلان اتودی در پلن اقتصادی

آنچه بعد از استفاده از سرویس اقتصادی دریافت می کنید :

در ابتدای پلن اقتصادی ،ابتدا مشاورین ما با شما تماس می گیرند و در خصوص وضعیت زمین،پتانسیل ها و نقاط قوت و ضعف ملک شما صحبت کرده و همچنین در مورد خواسته ها و نیاز شما در خصوص نقشه ساختمان صحبت می شود و در نهایت بهترین پیشنهاد، با توجه به ابعاد اقتصادی و نیاز فیزیکی شما ارائه می گردد.

نقشه ها را چگونه دریافت می کنم؟

در مرحله دوم پلن اقتصادی پروژه طراحی شما به صورت اسکیس دستی(طرح مدادی دست آزاد)طراحی شده و برای شما ارسال می شود.در این مرحله شما می توانید نظرات خود را اعلام کنید تا در صورت لزوم تغییرات لازم اعمال گردد.

در نهایت

بعد از تایید از طرف حضرت عالی،طرح مدادی با استفاده از نرم افزار اتوکد ترسیم می شود و برای اخذ تاییدیه نهایی برای شما ارسال می گردد.

 طرح نهایی طرحی است مطابق با هر آنچه شما دوست دارید و البته مطابق با استاندارد های معماری.

در پایان پلن اقتصادی و پس از امضا فرم اظهار نظر ،طرح نهایی به صورت pdf , dwg برای شما ارسال می گردد.

پلن اقتصادی جهت طراحی نقشه ساختمان

اگر نقشه ارسالی مورد پسندم واقع نشد،چکار می کنید؟

غالباً بیش از 95درصد از مشتریان ما در اولین مرحله نقشه طراحی شده را پسندیده اند،و کمتر از 5درصد از آنان درخواست تغییرات جزئی نموده اند،و ما تعهد می دهیم که پروسه طراحی و ویرایش در پلن اقتصادی را تا جلب رضایت شما ادامه دهیم.

پلن اقتصادی مناسب چه کسانی می باشد؟

 1. کسانی که قصد بازسازی ساختمان خود را دارند می توانند از پلن اقتصادی استفاده کنند.
 2. کسانی که برای اخذ پروانه نیاز به یک نقشه اولیه ،جهت دریافت مجوزات لازم دارند.
 3. مشتریانی که قبلا از طرح اتود استفاده کرده اند و می خواهند نقشه دقیق تری داشته باشند نیز می توانند از پلن اقتصادی استفاده کنند.
 4. کاربرانی که به نما ،برش و سایر جزئیات نیاز ندارند و فقط یک پلان معماری می خواهند;نیز پلن اقتصادی مناسب آنهاست.

سرمایه گذاری جهت دریافت این پلن برای ساختمان شما،مبلغ 5800تومان بابت هر متر مربع زیر بنا،می باشد.