سفارش طراحی نقشه ساختمان

المان میان متن

برای شروع یک پروژه ساختمانی به نقشه های معماری نیازمندیم. با توجه به فراهم شدن بستر طراحی نقشه به صورت مجازی و اینترنتی و افزایش درخواست  مشتریان به این  نوع  سفارش، همچنین عدم دسترسی راحت به معماران باتجربه در اقصی نقاط کشور، موجب گردید تا  شرایط  خدمات طراحی نقشه به صورت آنلاین را برای شما عزیران فراهم آوریم. با توجه به گسترش سیطره فعالیتها، ما همواره سعی نمودیم ،بهترین و باتجربه ترینها را در جمع خود داشته باشیم .

ما مشتاق ، سخت کوش و خلاق هستیم.

رادیو پادکست

روند سفارش طراحی نقشه ساختمان در خانه معمار چگونه است؟

یکی از مهم ترین سئوالات مشتریان عزیز، نحوه ارائه خدمات معماری به صورت مجازی و میزان هزینه خدمات در حوزه طراحی نقشه ساختمان است. هر مهندس معمار یا شرکت معماری که در این حرفه مشغول به کار است، ملاک عمل های منحصربه خود را دارد و قیمت و خدمات متفاوتی را برای طراحی نقشه ساختمان ارائه می کند.

پادکست

کامل ترین سرویس خانه معمار پلن ویژه هست. اول بعد از ثبت نام شما، یکی از کارشناسان ارشد ما با شما تماس می گیرند و با شما صحبت می کند. راجب به اینکه نقشه شما چگونه باشه. کدوم مصالح بهتره. در مورد زیربنای مناسب شما و اینکه چطور بسازید که به نفع شما باشه صحبت می شه. همه این موارد را در یک فرم مخصوص ثبت می کنند و خود مشاوری که با شما صحبت می کنه طراحی نقشه شما را انجام می دهد. طرح که مورد پسند شما واقع شد، نقشه های معماری شما توسط مجرب ترین کارشناسان ما ترسیم می شود.

جذابترین ویژگی این سرویس، طراحی نمای سه بعدی ساختمان شما است که علاوه بر اینکه نقشه ساختمان شما بطور کامل که شامل : پلان معماری، اندازه گذاری ،برش ها، نماهای اتوکدی شیب بندی بهتون تحویل می دهیم، یک بعد نما هم در این سرویس به صورت هدیه و رایگان در اختیارتون قرار می دهیم که بعد از تایید نقشه ها توسط شما، طراحی می شه و بهمراه نقشه های تکمیلی براتون پست می شود. در ضمن در سرویس پلن ویژه حد اکثر تا سه بار می توانید ویرایش داشته باشید.

پرداخت ها در دو نوبت انجام می شود. مبلغ اولیه که بر مبنای متراژ برآوردی توسط کارشناس فروش تععین می شود همراه با ثبت نام دریافت می شود. طرح اتود اولیه برای شما ارسال می شود. بعد از تایید طرح اولیه توسط شما، طرح اتود شما توسط پشتیبان نقشه با نرم افزار اتوکد ترسیم می شود. در این مرحله ویرایش های احتمالی نقشه شما انجام شده و بعد از تایید نهایی تسویه حساب می کنیم و نقشه های معماری، به همراه هدیه این سرویس براتون ارسال می شود . لازم به ذکر است که زیربنای زیر 300 متر 300 متر محاسبه می شود و شما می توانید به ازای هر 300 متر یک طرف هدیه نما در این پروژه دریافت کنید. در ضمن نقشه های سازه و تاسیسات مشمول این سرویس نمی شود.

پلن اقتصادی

 • مشاوره

 • طرح مدادی

 • ترسیم پلان اتودی

 • نقشه های اجرایی

 • طراحی 3D نما

پلن استاندارد

 • مشاوره

 • طرح مدادی

 • ترسیم پلان اتودی

 • نقشه های اجرایی

 • طراحی 3D نما

پلن ویژه

 • مشاوره

 • طرح مدادی

 • ترسیم پلان اتودی

 • نقشه های اجرایی

 • طراحی 3D نما

در این ویدئو نمونه کار طراحی اتود توسط یکی از کارشناسان ما را مشاهده فرمایید.

به سمت نقشه ساختمان
المان میان متن

 ثبت درخواست برای  نقشه ساختمان

شما می توانید در هر جای دنیا و  میهن عزیزمان که باشید از خدمات حرفه ای تیم خانه معمار بهرمند شوید. با توجه به شرایط متفاوت  شما عزیزان ، متدهای متنوعی را مهیا نموده ایم . کافی است سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند . ولی در ابتدا توصیه می کنیم از پروژه ها و نقشه فوری و آماده تحویل ما بازدید کنید این امر موجب می شود در جلسه مشاوره نقشه دوست داشتنیان را مطابق با سلیقه خودتان ، با دید بازتری انتخاب و درخواست نمایید .  

المان میان متن

چگونه می توانم  بدون برگذاری جلسه حضوری نقشه دوست داشتنی ام را سفارش دهم ؟

کامل ترین سرویس ما پلن ویژه است. پس از ثبت درخواست سفارش،در ابتدا یکی از کارشناسان ارشد خانه معمار با شما تماس گرفته و جلسه مشاوره ایی برگزار می شود .در این جلسه درخصوص تک تک فضاهای داخلی ساختمان با شما صحبت می شود. اینکه نقشه مناسب شما چگونه است، چند طبقه بسازید، زیربنای مناسب شما چقدر است و سبک طراحی مورد علاقه شما چیست صحبت و نظر سنجی شده و در یک فرم مخصوص توسط طراح ثبت می شود. جلسه مشاوره در روند طراحی نقش مهمی دارد; بهتر است تمام کسانی که در تصمیم گیری موثرند در این جلسه تلفنی حضور داشته باشند .

شماره تماس نقشه

بعدا از اتمام جلسه نقشه  شما مطابق با درخواست شما در سریع ترین زمان ممکن به صورت یک طرح اتود دستی طراحی و ارسال می شود. در صورتی که طرح ارسالی با کلیات درخواست شما مطابقت داشت، نقشه ها با نرم افزار اتوکد ترسیم و مجددا جهت تایید، ارسال می گردد. پروسه ویرایش تا جلب نظر کارفرما ادامه می یابد.

تایید نهایی و ارسال پروژه

بعد از تایید نهایی، مطابق با پلن انتخابی یک طرف نما از ساختمان شما توسط نرم افزار تردی مکس مدلینگ گردیده و پس از بررسی کامل از دیدگاه بصری و زیبایی، درنهایت به عنوان هدیه به شما عزیزان اهدا می گردد. ارسال نقشه ها ابتدایی و اتود اولیه  توسط شبکه در فرم های مخصوص ارسال می گردد و پس از تایید نهایی برای شما پست می شود.