آموزش نحوه ثبت نام در سایت خانه معمار

کاربران برای استفاده ازمزایای سایت و بُن های تخفیف،خرید نقشه ها و یا حتی سفارش  طراحی های معماری نیاز هست تا ابتدا وارد سایت شده و ثبت نام نمایند.جهت ثبت نام در سایت و بهره مند شدن از این مزایا،روند ثبت نام،مرحله به مرحله برای شما دوستان در این مطلب آورده شده است.لطفاً تا انتهای این نوشته،ما را همراهی بفرمایید.

    ابتدا باید وارد سایت خانه معمار به نشانی / https://khaneh-memar.com شوید.روی دکمه حساب کاربری (شماره 1 ) کلیک نمایید.از منویی که در زیر عنوان حساب کاربری باز می شود،روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. (شماره 2 )

راهنمای ثبت نام در خانه معمار

توجه : کاربرانی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اند،می توانند در این مرحله با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و سپس کلیک بروی دکمه ورود ،وارد حساب کاربری خود شوند.

در مرحله ی بعد با صفحه ای روبرو می شوید که در سمت راست عنوان ورود و در سمت چپ عنوان عضویت را نشان می دهد.از بخش سمت چپ (قسمت عضویت) آدرس ایمیل خود (شماره 3 ) ،و در قسمت پایین آن گذرواژه یا پس ورد خود را وارد نمایید.(نکته:لطفاً در وارد کردن آدرس ایمیل دقت داشته باشید،چون نقشه ها پس از خرید،به آدرس ایمیل شما فرستاده می شوند_جهت انتخاب گذرواژه نیز بهتر است از ترکیب حروف و عدد انگلیسی استفاده نمایید.) (شماره 4 )

راهنمای ثبت نام در خانه معمار02

سپس دکمه عضویت را کلیک نمایید.

پس از آن صحت آدرس ایمیلی که وارد کرده اید بررسی می شود.بدین منظور پیغامی به ادرس صندوق پستی که وارد کرده اید ارسال می شود که شما بایستی با کلیک بروری آن ایمیل خود را تایید نمایید.

نکته : در صورتی که پیام در inbox موجود نبود spam را نیز بررسی نمایید.

در صفحه بعد با عنوان حساب کاربری در بالای صفحه نام کاربری خود را در قسمت سمت راست مشاهده می کنید.(شماره 5 ) در پایین نام کاربری،جمله ای نوشته شده که به نام کاربری شما اشاره می کند. جهت حفظ اطلاعات شخصی لطفاً در صورتی که نام کاربری نمایش داده با نام کاربری شما همخوانی ندارد،روی عبارت “خارج شوید” کلیک نمایید.( شماره 6 ) 

راهنمای ثبت نام در خانه معمار03

در نوار منو این صفحه روی دکمه آدرس ها کلیک کنید (شماره 7 )،و از زیر منوی باز شده در پایین آن روی کلمه ویرایش کلیک کنید (شماره 8 ).بخشی با عنوان آدرس صورت حساب ها برای شما به نمایش درمی آید که کاربران باید به تکمیل آن بپردازند.

1_درقسمت اول نام خود را وارد نمایید.

2_در قسمت دوم نام خانوادگی خود را وارد کنید.

3_ در قسمت سوم استان محل سکونت خود را انتخاب نمایید.

4_در قسمت چهارم شهر محل سکونت خود را انتخاب نمایید.  

5_ در قسمت پنجم شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.

6_ در قسمت  ششم آدرس ایمیل معتبر خود را وارد نمایید.

راهنمای ثبت نام در خانه معمار04

7_ در قسمت هفتم کد پستی خود را وارد نمایید.”این آیتم اختیاری است ولی برای ارسال آلبوم های چاپ شده از طریق پست،نیاز است کارشناسان خانه معمار،کدپستی شما را داشته باشند.”

8_ در قسمت هشتم نام شرکت خود را وارد نمایید.این آیتم اختیاری است،ولی در صورتی که به نمایندگی از شرکت خود ثبت نام و ثبت سفارش انجام می دهید،حتماً این آیتم را پرکنید.همچنین جهت اطلاع کارشناسان خانه معمار و همچنین جلوگیری از بروز هرگونه مشکل برای ثبت فاکتور به نام شزکت مورد نظر بهتر است این مورد را حتماً در جلسه مشاوره تلفنی نیز عنوان کنید.

9_ در قسمت نهم و دهم که بخش آدرس است بایستی آدرس دقیق خود را وارد نمایید.بدینگونه که در بخش اول این قسمت نام خیابان و کوچه خود را ثبت می کنید،و در قسمت بعد همان طور که نوشته شده است،شماره واحد خود را می نویسید.