سفارش طراحی دکوراسیون

المان میان متن

ما برای انجام یک دکوراسیون داخلی شیک و لاکچری به یک طراح دکوراسیون با تجربه و حرفه ای نیازمندیم. از زمانی که بستر طراحی دکوراسیون داخلی به صورت آنلاین و اینترنتی برای شما عزیزان فراهم شده و با افزایش سفارش مشتریان روبرو شدیم. باتوجه به نبود دسترسی آسان و راحت کاربران محترم به طراحان دکوراسیون، در برخی ار نقاط کشور عزیزمان ،این انگیزه در تیم خانه معمار تقویت شد تا شرایط طراحی دکوراسیون داخلی را به صورت مجازی و اینترنتی، برای درخواست کنندگان عزیر فراهم آورد. با توجه به فعالیتهای حرفه ای، همواره سعی بر آن داشتیم  تا بهترینها را در عرصه طراحی دکوراسیون داخلی در جمع خود داشته باشیم تا بتوانیم  خدمات ارزنده ای به شما عزیزان ارائه نماییم.

ما مشتاق ، سخت کوش و خلاق هستیم.

رادیو پادکست

روند طراحی دکوراسیون داخلی در خانه معمار چگونه است؟

یکی از سئوالات متداول کاربران عزیز، چگونگی و نحوه ارائه خدمات دکوراسیون داخلی به صورت مجازی و بهای خدمات در حوزه دکوراسیون داخلی است. هر شرکت طراحی دکوراسیون داخلی برای خود سیاست ها، روش و ملاک عمل های متفاوتی دارد و در این راستا قیمت و خدمات متفاوتی را ارائه می کند.

پادکست

یکی از بهترین سرویس های خانه معمار طراحی دکوراسیون داخلی است که تاکنون با درخواستهای فراوانی از کل کشور روبرو بودیم. این سرویس ازاستقبال خوبی برخوردار بوده و مردم طرح های دکوراسیون داخلی ما را دوست دارند. برای سفارش طراحی دکوراسیون داخلی ،کافی است نقشه های معماری ساختمانتان را به همراه عکسهای وضع موجود ساختمان خود را تهیه نمایید .سپس  ثبت نام خود را تکمیل نمایید. حداکثر 24 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش ،یکی از کارشناسان ارشد طراحی دکوراسیون با شما تماس گرفته و راجب اینکه دکوراسیون داخلی منزل شما  چه سبکی باشه ؟ مدرن باشه یا کلاسیک؟ از چه مصالحی استفاده کنید که به نفعتون باشه ؟ و یا چه نوع  طراحی انتخاب کنید که با روحییات شما مناسب باشه صحبت میشه و همه این اطلاعات رو در فرم دکوراسیون داخلی ثبت می کنه .مشاوری که با شما صحبت می کنه طراحی دکوراسیون منزل شما رو انجام میده. طرحی که مورد رضایت شما واقع شد، نقشه های اجرائی دکوراسیون  ترسیم می شود .در ضمن شما  تا سه بار حق  ویرایش دارید .

تحویل موقت دکوراسیون منزل شما در فرم های مخصوصی از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی رایج برای شما ارسال می شود. و نسخه نهایی دکوراسیون پس از تایید شما همراه با نقشه اجرائی به صورت یک آلبوم ،به آدرس پستی شما ارسال می شود . هزینه انجام پروژه، برحسب متر زیربنا  مطابق جدول زیر محاسبه می شود . پیشنهاد میکنیم که در ابتدا برای بخشهای عمومی ساختمان خود سفارش دهید که شامل دکوراسیون داخلی پذیرایی ، دکوراسیون آشپزخانه و فضای می باشد که در دید عمومی قرار می گیرد. فضاهایی مثل اتاق خواب، سرویس بهداشتی و راه پله از اهمیت کمتری برخوردار هستند و نیاز به طراحی ندارند . پرداخت ها ی شما در سه مرحله صورت می گیرد  که مرحله نخست به همراه  ثبت سفارش  به صورت آنلاین دریافت می شود. مرحله دوم بعد از طراحی دکوراسیون ومرحله نهایی پس از تایید نهایی  و ابلاغ رضایتمندی از جانب شما دریافت و تسویه می شود. در انتها دکوراسیون داخلی منزل شما همراه با نقشه های اجرایی برای شما از طریق پست ارسال می گردد . 

به سمت نقشه ساختمان

طراحی دکوراسیون

  • مشاوره

  • طرح مدادی

  • ترسیم پلان اتودی

  • نقشه های اجرایی

  • طراحی 3D لنداسکیپ

خیلی از کاربران خانه معمار زمان درخواست سفارش طراحی نگران بعد مسافت هستند و نمی دانند که چطوری می تواند سفارش خود را به سایت ما بسپارند .سفارش طراحی دکوراسیون داخلی در سایت خانه معمار کار آسانی است.ما در اینجا به سوالات شما پاسخ می دهم فقط کافی ست تا پایان با ما همراه باشید.

در ویدیوهای قبلی در خصوص نمونه هایی از پروژه های دکوراسیون داخلی و همچنین بازسازی دکوراسیون داخلی یک پروژه معماری خدمت شما توضیح دادیم و گغتیم یک دکوراسیون استاندارد و با کیفیت که بتوانید خودتان آن را اجرا کنید باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد.در ویدیو بالا می خواهیم برای شما توضیح دهید که چطور می توانید سفارش طراحی دکوراسیون داخلی ثبت کنید و با توجه به اینکه ما فاصله زیادی با شما داریم چطور می توانید دکوراسیون داخلی ساختمان خود را به ما بسپارید؟

چطور سفارش طراحی دکوراسیون بدهیم؟

 دوستان عزیز برای این که شما بتوانید با توجه به فاصله زیادی که با ما دارید دکوراسیون داخلی ساختمان خود رو سفارش بدهید، فقط کافی است که عکس هایی از نقاط مختلف ساختمان خودتان تهیه کنید و برداشتی از جزئیات داخلی ساختمان خودتون داشته باشید.
در صورتی که نقشه معماری ساختمان خود را اختیار دارید; بر روی یک نسخه از آن اندازه و ابعاد تمام جزئیات داخلی ساختمان خود را برداشت کنید و روی نقشه ها درج نمایید.در صورتی هم که نقشه های اجرایی یا نقشه های معماری را در اختیار ندارید می توانید روی یک کاغذ A4 کروکی از وضع موجود ساختمان خودتان را تهیه کنید و اندازه و ابعاد و جزئیات جداره های ساختمان خودتان را روی آن درج کنید.

ثبت درخواست و ارسال مدارک

بعد از تهیه نقشه ها و کروکی وضع موجود از ساختمانتان، وارد وب سایت خانه معمار شوید; از قسمت ثبت سفارش طراحی دکوراسیون،درخواست خود را ثبت کنید; مدارک آماده شده را ضمیمه کرده و برای ما ارسال کنید.
مشاورین ما با شما تماس گرفته و روند طراحی شما استارت می خورد.

سفارش طراحی دکوراسیون

امیدوارم مجموعه ویدیو های ما براتون مفید بوده و از آن استفاده کامل را برده باشید.