خیلی از کاربران خانه معمار زمان درخواست سفارش طراحی نگران بعد مسافت هستند و نمی دانند که چطوری می تواند سفارش خود را به سایت ما بسپارند .سفارش طراحی دکوراسیون داخلی در سایت خانه معمار کار آسانی است.ما در اینجا به سوالات شما پاسخ می دهم فقط کافی ست تا پایان با ما همراه باشید.

در ویدیوهای قبلی در خصوص نمونه هایی از پروژه های دکوراسیون داخلی و همچنین بازسازی یک پروژه معماری خدمت شما توضیح دادیم و گغتیم یک دکوراسیون استاندارد و با کیفیت که بتوانید خودتان آن را اجرا کنید باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد.در ویدیو بالا می خواهیم برای شما توضیح دهید که چطور می توانید سفارش طراحی دکوراسیون داخلی ثبت کنید و با توجه به اینکه ما فاصله زیادی با شما داریم چطور می توانید دکوراسیون داخلی ساختمان خود را به ما بسپارید؟

چطور سفارش طراحی دکوراسیون بدهیم؟

 دوستان عزیز برای این که شما بتوانید با توجه به فاصله زیادی که با ما دارید دکوراسیون داخلی ساختمان خود رو سفارش بدهید، فقط کافی است که عکس هایی از نقاط مختلف ساختمان خودتان تهیه کنید و برداشتی از جزئیات داخلی ساختمان خودتون داشته باشید.
در صورتی که نقشه معماری ساختمان خود را اختیار دارید; بر روی یک نسخه از آن اندازه و ابعاد تمام جزئیات داخلی ساختمان خود را برداشت کنید و روی نقشه ها درج نمایید.در صورتی هم که نقشه های اجرایی یا نقشه های معماری را در اختیار ندارید می توانید روی یک کاغذ A4 کروکی از وضع موجود ساختمان خودتان را تهیه کنید و اندازه و ابعاد و جزئیات جداره های ساختمان خودتان را روی آن درج کنید.

ثبت درخواست و ارسال مدارک

بعد از تهیه نقشه ها و کروکی وضع موجود از ساختمانتان، وارد وب سایت خانه معمار شوید; از قسمت ثبت سفارش طراحی دکوراسیون،درخواست خود را ثبت کنید; مدارک آماده شده را ضمیمه کرده و برای ما ارسال کنید.
مشاورین ما با شما تماس گرفته و روند طراحی شما استارت می خورد.

سفارش طراحی دکوراسیون

امیدوارم مجموعه ویدیو های ما براتون مفید بوده و از آن استفاده کامل را برده باشید.