سفارش طراحی دکوراسیون

المان میان متن

ما برای انجام یک دکوراسیون داخلی شیک و لاکچری به یک طراح دکوراسیون با تجربه و حرفه ای نیازمندیم. از زمانی که بستر طراحی دکوراسیون داخلی به صورت آنلاین و اینترنتی برای شما عزیزان فراهم شده و با افزایش سفارش مشتریان روبرو شدیم. باتوجه به نبود دسترسی آسان و راحت کاربران محترم به طراحان دکوراسیون، در برخی ار نقاط کشور عزیزمان ،این انگیزه در تیم خانه معمار تقویت شد تا شرایط طراحی دکوراسیون داخلی را به صورت مجازی و اینترنتی، برای درخواست کنندگان عزیر فراهم آورد. با توجه به فعالیتهای حرفه ای، همواره سعی بر آن داشتیم  تا بهترینها را در عرصه طراحی دکوراسیون داخلی در جمع خود داشته باشیم تا بتوانیم  خدمات ارزنده ای به شما عزیزان ارائه نماییم.

ما مشتاق ، سخت کوش و خلاق هستیم.

رادیو پادکست

روند طراحی دکوراسیون داخلی در خانه معمار چگونه است؟

یکی از سئوالات متداول کاربران عزیز، چگونگی و نحوه ارائه خدمات دکوراسیون داخلی به صورت مجازی و بهای خدمات در حوزه دکوراسیون داخلی است. هر شرکت طراحی دکوراسیون داخلی برای خود سیاست ها، روش و ملاک عمل های متفاوتی دارد و در این راستا قیمت و خدمات متفاوتی را ارائه می کند.

پادکست

یکی از بهترین سرویس های خانه معمار طراحی دکوراسیون داخلی است که تاکنون با درخواستهای فراوانی از کل کشور روبرو بودیم. این سرویس ازاستقبال خوبی برخوردار بوده و مردم طرح های دکوراسیون داخلی ما را دوست دارند. برای سفارش طراحی دکوراسیون داخلی ،کافی است نقشه های معماری ساختمانتان را به همراه عکسهای وضع موجود ساختمان خود را تهیه نمایید .سپس  ثبت نام خود را تکمیل نمایید. حداکثر 24 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش ،یکی از کارشناسان ارشد طراحی دکوراسیون با شما تماس گرفته و راجب اینکه دکوراسیون داخلی منزل شما  چه سبکی باشه ؟ مدرن باشه یا کلاسیک؟ از چه مصالحی استفاده کنید که به نفعتون باشه ؟ و یا چه نوع  طراحی انتخاب کنید که با روحییات شما مناسب باشه صحبت میشه و همه این اطلاعات رو در فرم دکوراسیون داخلی ثبت می کنه .مشاوری که با شما صحبت می کنه طراحی دکوراسیون منزل شما رو انجام میده. طرحی که مورد رضایت شما واقع شد، نقشه های اجرائی دکوراسیون  ترسیم می شود .در ضمن شما  تا سه بار حق  ویرایش دارید .

تحویل موقت دکوراسیون منزل شما در فرم های مخصوصی از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی رایج برای شما ارسال می شود. و نسخه نهایی دکوراسیون پس از تایید شما همراه با نقشه اجرائی به صورت یک آلبوم ،به آدرس پستی شما ارسال می شود . هزینه انجام پروژه، برحسب متر زیربنا  مطابق جدول زیر محاسبه می شود . پیشنهاد میک نیم که در ابتدا برای بخشهای عمومی ساختمان خود سفارش دهید. این فضا ها شامل سالن پذیرایی ، آشپزخانه و فضای می باشد که در دید عمومی قرار می گیرد. فضاهایی مثل اتاق خواب، سرویس بهداشتی و راه پله از اهمیت کمتری برخوردار هستند و نیاز به طراحی ندارند . پرداخت ها ی شما در سه مرحله صورت می گیرد  که مرحله نخست به همراه  ثبت سفارش  به صورت آنلاین دریافت می شود. مرحله دوم بعد از طراحی دکوراسیون ومرحله نهایی پس از تایید نهایی  و ابلاغ رضایتمندی از جانب شما دریافت و تسویه می شود. در انتها دکوراسیون داخلی منزل شما همراه با نقشه های اجرایی برای شما از طریق پست ارسال می گردد . 

به سمت نقشه ساختمان

طراحی دکوراسیون

45هزار تومان هر متر مربع زیربنا
  • مشاوره

  • طرح مدادی

  • ترسیم پلان اتودی

  • نقشه های اجرایی

  • طراحی 3D لنداسکیپ