سفارش طراحی نمای ساختمان

المان میان متن

برای انجام  یک نمای شیک و لاکچری به یک طراح با تجربه نما احتیاج داریم. با توجه به فراهم شدن بستر طراحی نمای ساختمان به صورت آنلاین و اینترنتی و با افزایش درخواست مشتریان با  این  نوع  سفارش، روبرو شدیم همچنین نداشتن دسترسی  آسان و راحت کاربران عزیز به  معماران باتجربه و ماهر در بعضی از نقاط کشور، موجب شد  تا شرایط طراحی نمای ساختمان به صورت آنلاین و اینترنتی را برای متقاضیان عزیز فراهم کنیم. با توجه به گستره فعالیتهای خانه معمار همواره سعی کردیم، با برترینها ، بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نماییم.

ما مشتاق ، سخت کوش و خلاق هستیم.

رادیو پادکست

روند طراحی نمای ساختمان در خانه معمار چگونه است

یکی از با اهمیت ترین دغدغه  مشتریان عزیز، نحوه ارائه و چگونگی خدمات طراحی نما به صورت آنلاین و قیمت خدمات در حوزه نمای ساختمان است. هر شرکت معماری یا طراح نما که در این شغل مشغول به کار می باشد، روش و ملاک عمل های مخصوص به خود را دارد و قیمت و خدمات متفاوتی را برای طراحی نمای ساختمان ارائه می نماید.

پادکست

یکی از محبوبترین سرویس ما طراحی نما هست که خوشبختانه تا الان درخواستهای زیادی از سراسر کشور در خصوص نما داشتیم و استقبال خوبی ازش شده و مردم طرح های مارو دوست دارن. برای طراحی نمای ساختمان کافی است نقشه ساختمانتون رو همراه با عکسهای وضع موجود ساختمان خود را آماده نمایید .دراین خصوص باید ابتدا ثبت نام نمایید.حداکثر 24 ساعت کاری بعد از ثبت نامتون یکی از کارشناسان ارشد خانه معمار با شما تماس می گیره و با شما صحبت می کند. راجب اینکه نمای ساختمانتون چه سبکی باشه ؟ مدرن یا کلاسیک باشه ؟ از چه مصالحی استفاده کنید که به صرفتون باشه ؟ چطوری طراحی کنید که مناسب با سبک و سلیقه شما باشه، همه اینها رو در فرم مخصوص خودشون ثبت می کنند و همون مشاوری که با شما صحبت کردن طراحی نما ساختمانتون رو انجام میدن. طرح که مورد پسند شما واقع شد، نقشه های اندازه و اجراییتون توسط مجرب ترین کارشناس ما ترسیم می شه .در ضمن شما می توانید تا سه بار ویرایش داشته باشید .

تحویل موقت سفارش شما قبل از تایید توسط شبکه های اجتماعی رایج صورت می گیرد و نسخه نهایی و تاییدی شما همراه با نقشه مورد نیاز جهت اجرا به آدرس پستی شما ارسال می شود . هزینه انجام پروژه تا سه طبقه مطابق جدول زیر می باشد و بیشتراز آن مشمول ضریب طبقات می شود که می توانید از طریق کارشناس فروش استعلام فرمایید. پرداخت ها در سه مرحله صورت می گیرد. مرحله اول همراه با ثبت نام به صورت آنلاین پرداخت می شود. مرحله دوم بعد از طراحی نما و مرحله آخر بعد از تایید نهایی از جانب شما تسویه و نما و نقشه های اجرایی برای شما پست و ارسال می گردد . 

به سمت نقشه ساختمان

طراحی نما

1,890میلیون تومان هر ضلع
  • مشاوره

  • طرح مدادی

  • ترسیم پلان اتودی

  • نقشه های اجرایی

  • طراحی 3D دکوراسیون