مدل پرده استفاده شده در پذیرایی ،اتاق خواب و حتی آشپزخانه در جذابیت دکوراسیون داخلی بسیار تاثیر گذار است.بی شک خانم های خوش سلیقه برای زیبایی دکوراسیون داخلی منزل خود ارزش زیادی قائل هستند و همیشه به دنبال انتخاب جدیدترین و زیباترین مدل پرده برای دکوراسیون خود هستند.اگرتا پایان با خانه معمار همراه باشید;می توانید جدیدترین مدل پرده پذیرایی و آشپزخانه و اتاق خواب رامشاهده کنید.

نکات مهم در انتخاب پرده

رنگ در انتخاب پرده خیلی مهم است.شما می توانید با انتخاب صحیح رنگ هماهنگ با محیط بر جذابیت محیط بیفزایید.
همچنین می توانید با انتخاب جنس پارچه مناسب، طراحی جدید و اندازه پرده، به زیبایی دکوراسیون داخلی و ایجاد گرمای محیط در خانه دست پیدا کنید.

خوب است بدانید استفاده از پارچه های حریر با توجه به ظرافت فوق العاده و لطافت پارچه، همیشه منجر به تولید جدیدترین مدل های پرده می گردد. البته استفاده از مدل پرده حریر در مکانی که به نور زیادتری نیاز است، بسیار تأثیر گذار است.

پرده های چاپی جدیدترین مدلهای پرده

پرده های چاپی جدیدترین مدلهای پرده

جدیدترین و به روزترین ایده های طراحی دکوراسیون داخلی منزل در خانه معمار

جدیدترین مدل های پرده

بهتر است بدانید که به عنوان یکی از انواع مدل پرده های جدید، می توان به پرده های چاپی، اشاره کرد.
امروزه پرده های چاپی با پیشرفت کیفیت چاپ دارای محبوبیت زیادی است.

مزیت پرده های چاپی

ویژگی مثبت این پرده ها این است که شما هر پارچه ساده ای را که انتخاب کنید، می توانید طرح و رنگ مورد نظر خود را با چاپ دیجیتالی روی آن پارچه، چاپ کنید.
در این صورت شما یک مدل پرده خواهید داشت که دارای طرح و نقش رویایی خودتان است.

یکی دیگر از جدیدترین مدل های پرده می توان، به پرده رومن اشاره داشت. پرده مدرن رومن، با تاخوردن به صورت عمودی، سادگی و هزینه نسبتاً پایین، یکی از مدلهای جدید پرده محسوب می شود.

مدل پرده های جدید پذیرایی

یکی از زیباترین مدل پرده پذیرایی، استفاده از پرده های سلطنتی است. پرده پذیرایی سلطنتی، باید بلند و دارای زرق و برق و تجملات زیاد باشد. والان دار بودن پرده خصوصاً در استفاده از چوب پرده طلایی، نیز در مدل پرده سلطنتی به نحو زیبایی بر هیجان دیدار از دکوراسیون خانه شما می افزاید. جنس پارچه این نوع پرده ها اغلب گرانقیمت بوده و از پارچه های ابریشم، مخمل و ساتن درخشان تشکیل می شود. زیبایی پرده پذیرایی سلطنتی، در رنگهای آبی فیروزه ای، زرشکی و طلایی و در تلفیقی با پارچه حریر واقعاً تماشایی است.

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی

پرده اتاق خواب

ابتدا به بررسی انتظارات خود، از مدل پرده اتاق خواب بپردازید.

اگر زوج جوان هستید، از پرده های رنگهای شاداب و رمانتیک استفاده کنید;در این صورت روح شما و شریک زندگیتان با دیدن دکوراسیون پرده اتاق خواب، طراوت و نشاط می یابد.

اگر در پرده اتاق خواب از حریر یا پارچه کتان استفاده می کنید، پرده را حتماً با آستر بکار ببرید;در این صورت حریم خصوصی شما حفظ گردد; همچنین اگر تزئینات اتاق خواب با وسایل کلاسیک مزین شده باشد;از پرده های والان دار یا پرده سنتی استفاده کنید.

پرده های فانتزی آشپزخانه

اگر خواهان ایجاد دکوراسیون شاد و با نشاط در آشپزخانه خود هستید، از پرده های فانتزی بهره بگیرید.
پرده ها فانتزی آشپزخانه، مناسب پنجره های کوچک بوده و در رنگ های شادی آور و روح افزا و به طراحی های جذاب و متنوع وجود دارند. توجه به جنس پارچه که باید قابلیت شست و شوی مداوم را داشته باشد، در انتخاب پرده فانتزی آشپزخانه مؤثر است.
طراوت حاصل از پرده های فانتزی آشپزخانه در روحیه اعضای خانواده به خصوص خانم خانه بسیار موثر است.

امتیاز به این محصول (5 / 3)