خانه » میز جزیره مدرن 40 مدل خیره کننده و بی نظیر2020

میز جزیره مدرن 40 مدل خیره کننده و بی نظیر2020

میز جزیره مدرن نقش بسزایی در دکور آشپزخانه شما دارد. این طرح به شما کمک می کند تا فضایی دلنشین تر و زیبا تر داشته باشد; همچنین می تواند به دسترسی بهتر شما به وسایل ضروری در  آشپزخانه کمک کند. مثلا شما می توانید با استفاده از میز جزیره مدرن سینک و اجاق گاز را کنار هم قرار دهید و به راحتی از آن ها استفاده کنید.دیگر اینکه اگر به درستی از فضای زیر میز جزیره استفاده شود; می تواند فضای کاربردی زیادی را به آشپزخانه شما اضافه کند.

میز جزیره مدرن

جزیره‌ها اغلب جز بخش های اصلی برای کار کردن و دورهمی های خانوادگی در آشپزخانه هستند;پس لازم است برای طراحی آن دقت لازم را انجام داد.
دیدن عکس های مختلف می تواند به شما ایده های جدید و بهتری برای طراحی بدهد.

با خانه معمار همراه باشید تا ایده های جذاب و زیادی برای طراحی میز جزیره مدرن به شما بدهیم.

در دنیای امروزه افراد به دنبال استفاده های درست و کاربردی از فضا می باشند و با تغییر و جابجایی منزل و دکور خود سعی دارند که از حداقل فضا بهترین و بیشترین استفاده را ببرند. آشپزخانه یکی از قسمت های منزل می باشد که جزء با اهمیت ترین مناطق خانه ی شما می باشد به همین دلیل به خصوص برای خانم ها، آشپزخانه در واقع قلب خانه محسوب می شود. در آشپزخانه تمام فعالیت های مهم مثل پخت و پز، خوردن صبحانه و وعده های غذایی در این قسمت انجام می شود.میز جزیره مدرن برای آشپزخانه در واقع اصطلاح قلب خانه را برای آشپزخانه به خوبی نمایش می دهد به این صورت که با این طراحی فضای بیشتری برای نگهداری وسایل آشپزخانه خود خواهید داشت.

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سبز

میز آشپزخانه ساده وشیک

میز آشپزخانه ساده و مدرن

برای دیدن انواع کابینت آشپزخانه شیک و بی نظیر کلیک کنید.

انواع مدل جزیره آشپزخانه مدرن

میز جزیره مدرن انواع گوناگونی از قبیل دایره و بیضی و منحنی مانند دارد;همچنین می تواند به صورت کابینت جزیزه ایی ثابت و یا کابینت جزیره متحرک طراحی شود.

انتخاب رنگ میز جزیره مدرن

میز های مدرن جزیره دارای رنگ های متفاوتی است; که شما می توانید با توجه به سلیقه ی خود رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید;برای انتخاب رنگ میز جزیره از رنگ کابینت جزیره نیز می توانید استفاده کنید.در این صورت شما دو امکان دارید.

  • برای زیبایی بهتر و شکیل تر شدن آشپزخانه خود از رنگی استفاده کنید که در تضاد با رنگ کابینت های جزیره شما باشد.
  • همچنین شما می توانید از رنگ های مکمل نیز برای آشپزخانه و میز جزیره استفاده کنید.

باید این نکته را در نظر بگیرید که رنگ های وسایل آشپزخانه شما هماهنگی لازم و مناسب را داشته باشد. عموما در قسمت جزیره ی منزل شما هود و اجاق گاز در کنار هم قرار می گیرد البته که این مورد به دلخواه افراد می باشد و امری کاملا سلیقه ای می باشد.

میز آشپزخانه مدرن

میز آشپزخانه با کاربری صبحانه خوری

میز آشپزخانه جزیره ایی بیضی

از میز های جزیره مدرن می توانید علاوه بر خوردن صبحانه در موارد دیگری نیز استفاده کرد مثل خوردن عصرانه و دور هم جمع شدن اعضای خانواده و …استفاده از میز جزیره به لاکچری نشان دادن آشپزخانه ی شما بسیار موثر می باشد و همچنین مشکل کمبود فضای آشپزخانه های امروزی را بر طرف می کند و ناهنجاری به وجود آمده در این مکان را از بین می برد.

مدل جزیره آشپزخانه کوچک

امروزه طراح های میز جزیره به قدری پیشرفت کرده که به راحتی برای انواع فضا ها قابل اجراست ;به همین دلیل است که از این نوع میز های جزیره مدرن در خانه های کوچک و فضاهای کم بسیار استفاده می شود و در خانه های بزرگ نیز باعث می شود تا فضای شما بسیار با نظم باشد و مدرن و زیبا تر به نظر برسد.

میزجزیره برای آشپزخانه کوچک

میز آشپزخانه برای آشپزخانه های کوچک و کم جا

       

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سبز

دکوراسیون با رنگ تیره

میز جزیره مدرن ساده و شیک

میز جزیره مدرن با رنگ تیره

میز آشپزخانه ساده

میز جزیره ایی دارای کشو و کابینت

میز جزیره ایی دارای کاربری میز نهار خوری و سینک

میز جزیره ایی چند کاربردی

جزیره شیک و ساده آشپزخانه

ارسال دیدگاه

avatar