4/5 امتیاز از (4 رای )

میز جزیره مدرن نقش بسزایی در دکور آشپزخانه شما دارد. این طرح به شما کمک می کند تا فضایی دلنشین تر و زیبا تر داشته باشد. همچنین می تواند به دسترسی بهتر شما به وسایل ضروری در  آشپزخانه کمک کند. مثلا شما می توانید با استفاده از میز جزیره مدرن سینک و اجاق گاز را کنار هم قرار دهید و به راحتی از آن ها استفاده کنید.دیگر اینکه اگر به درستی از فضای زیر میز جزیره استفاده شود، می تواند فضای کاربردی زیادی را به آشپزخانه شما اضافه کند.

میز جزیره مدرن انواع مدل جزیره آشپزخانه مدرن با تنوع زیاد

4/5 امتیاز از (4 رای )

جزیره‌ها اغلب جز بخش های اصلی برای کار کردن و دورهمی های خانوادگی در آشپزخانه هستند، پس لازم است برای طراحی آن دقت لازم را انجام داد.دیدن عکس های مختلف می تواند به شما ایده های جدید و بهتری برای طراحی بدهد.

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سبز انواع مدل جزیره آشپزخانه مدرن شیک و مدرن

در دنیای امروزه افراد به دنبال استفاده های درست و کاربردی از فضا می باشند و با تغییر و جابجایی منزل و دکور خود سعی دارند که از حداقل فضا بهترین و بیشترین استفاده را ببرند. آشپزخانه یکی از قسمت های منزل می باشد که جزء با اهمیت ترین مناطق خانه ی شما می باشد به همین دلیل به خصوص برای خانم ها، آشپزخانه در واقع قلب خانه محسوب می شود. در آشپزخانه تمام فعالیت های مهم مثل پخت و پز، خوردن صبحانه و وعده های غذایی در این قسمت انجام می شود. میز جزیره مدرن برای آشپزخانه در واقع اصطلاح قلب خانه را برای آشپزخانه به خوبی نمایش می دهد به این صورت که با این طراحی فضای بیشتری برای نگهداری وسایل آشپزخانه خود خواهید داشت. 

انواع مدل جزیره آشپزخانه مدرن میز آشپزخانه ساده وشیک

برای داشتن اطلاعات بیشتر درمورد دکوراسیون آشپزخانه و دیدن عکس های زیبا می توانید از صفحه دکوراسیون آشپزخانه شیک و لاکچری، ایده های بی نظیر دیدن کنید.

میز آشپزخانه ساده و مدرن انواع مدل جزیره آشپزخانه مدرن

انواع مدل جزیره آشپزخانه مدرن

میز جزیره مدرن انواع گوناگونی از قبیل دایره ، زاویه دار، بیضی و منحنی مانند دارد.

میز جزیره ایی مدرن انواع مدل جزیره آشپزخانه مدرن شیک و بروز

اما!

یه مدل دسته بندی دیگر هم می توان برای میز جزیره ایی در نظر گرفت.

  • کابینت جزیزه ایی ثابت
  • کابینت جزیره متحرک

دکوراسیون آشپزخانه مدرن انواع مدل جزیره آشپزخانه مدرن

امروزه بسیاری از افراد از میز جزیره متحرک برای فضای آشپزخانه خود استفاده می کنند. این مدل میز جزیره که بیشتر به عنوان جدا کننده فضای آشپزخانه و پذیرایی استفاده می شود، این امکان را ایجاد می کند که در مواقع ضرورت با حذف کانتر جزیره از فضای بزرگتری برخوردار بود.

میز آشپزخانه مدرن انتخاب رنگ میز جزیره مدرن با سبک انواع مدل جزیره آشپزخانه مدرن دکوراسیون مدرن

انتخاب رنگ میز جزیره مدرن

میز های مدرن جزیره دارای رنگ های متفاوتی است، که شما می توانید با توجه به سلیقه ی خود رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید. برای انتخاب رنگ میز جزیره از رنگ کابینت جزیره نیز می توانید استفاده کنید. در این صورت شما دو امکان دارید.

  • برای زیبایی بهتر و شکیل تر شدن آشپزخانه خود از رنگی استفاده کنید که در تضاد با رنگ کابینت های جزیره شما باشد.
  • همچنین شما می توانید از رنگ های مکمل نیز برای آشپزخانه و میز جزیره استفاده کنید.

میز آشپزخانه با کاربری صبحانه خوری انتخاب رنگ میز جزیره مدرن

باید این نکته را در نظر بگیرید که رنگ های وسایل آشپزخانه شما هماهنگی لازم و مناسب را داشته باشد. عموما در قسمت جزیره ی منزل شما هود و اجاق گاز در کنار هم قرار می گیرد البته که این مورد به دلخواه افراد می باشد و امری کاملا سلیقه ای می باشد.

میز آشپزخانه جزیره ایی بیضی انتخاب رنگ میز جزیره مدرن

از میز های جزیره مدرن می توانید علاوه بر خوردن صبحانه در موارد دیگری نیز استفاده کرد مثل خوردن عصرانه و دور هم جمع شدن اعضای خانواده و …استفاده از میز جزیره به لاکچری نشان دادن آشپزخانه ی شما بسیار موثر می باشد و همچنین مشکل کمبود فضای آشپزخانه های امروزی را بر طرف می کند و ناهنجاری به وجود آمده در این مکان را از بین می برد.

میزجزیره برای آشپزخانه کوچک مدل جزیره آشپزخانه کوچک

مدل جزیره آشپزخانه کوچک

امروزه طراح های میز جزیره به قدری پیشرفت کرده که به راحتی برای انواع فضا ها قابل اجراست. به همین دلیل است که از این نوع میز های جزیره مدرن در خانه های کوچک و فضاهای کم بسیار استفاده می شود و در خانه های بزرگ نیز باعث می شود تا فضای شما بسیار با نظم باشد و مدرن و زیبا تر به نظر برسد.

میز آشپزخانه برای آشپزخانه های کوچک و کم جا مدل جزیره آشپزخانه کوچک

چند نکته در مورد میز جزیره مدرن

  • توجه داشته باشید میز جزیره را در محلی قرار دهید که مانع رفت و آمد نباشد.
  • به ارتفاع میز جزیره توجه داشته باشید بهتر است اندازه آن در سطح کابینت های آشپزخانه باشد.
  • توجه به عمق استاندارد برای کابینت زیر میز جزیره. اگر عمق کابینت جزیره زیاد باشد دسترسی به وسایل مشکل است. در صورتی که عمق کابینت زیاد است آن را به دو قسمت تقسیم کنید.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن چند نکته در مورد میز جزیره مدرن

طراحی مختلف برای کابینت زیر کانتر

همانگونه که میز جزیره ایی می تواند کاربری مختلفی مثل قرار دادن سینک، تجهیزات پخت و پز یا میز ناهار خوری را داشته باشید. کابینت زیر آن نیز می تواند با طراحی و کاربری های مختلف

دکوراسیون آشپزخانه شیک و زیبا طراحی مختلف برای کابینت زیر کانتر

 مدل نصف کابینت و نصف صندلی

یک سبک طراحی که می توان برای میز جزیره استفاده کرد به صورت نصف کابینت و نصف صندلی است. در بسیاری از آشپزخانه ها با وجود میز ناهار خوری وجود تعداد زیاد صندلی برای میز جزیره لازم نیس در این صورت میز را به دو قسمت تقسیم کرده و ارز نصف فضا برای کابینت و نصف آن برای قرار دادن صندلی استفاده می کنند.

طراحی مدرن دکوراسیون آشپزخانه  مدل نصف کابینت و نصف صندلی

استفاده خلاقانه از فضای زیر جزیره

یکی از ایده های خلاقانه که فضایی کاملا متفاوت و زیبا را خلق می کند، استفاده از آن به عنوان آکواریم است. که می تواند بسیار زیبا و شگفت انگیز باشد.

طراحی میز جزیره ایی به صورت آکواریم استفاده خلاقانه از قضای زیر جزیره

کابینت با درب های شیشه ایی

در این نوع کاربری با استفاده ار درب های شیشه ایی که امروزه در طراحی کابینت ها کاربرد زیادی دارد. میز جزیره خود را تبدیل به ویتریتی زیبا برای به نمایش گذاشتن ظروف شیک و  وسایل عتیقه و دکوری خود می کنید.

میز جزیره ایی ویترینی کابینت با درب های شیشه ایی

طراحی کشو در میز جزیره مدرن

کشوها در میز جزیره می تواند محل خوبی برای وسایلی مثل قاشق و چنگال، وسایل شستشو، ادویه جات یا اکسسوری های کوچک آشپزخانه بسته به کاربری کانتر باشد.

طراحی کشو در میز جزیره ایی طراحی کشو در میز جزیره مدرن

طراحی شلف های رو باز در میز جزیره مدرن

با طراحی شلف های رو باز در میز جزیره می تواند از آن به عنوان کتابخانه و یا محلی یرای وسایل دکوری استفاده کنید.

میز جزیره ایی با طراحی شلف روباز طراحی شلف های رو باز در میز جزیره مدرن

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سبز طراحی شلف های رو باز در میز جزیره مدرن

استفاده از جزیره و صندلی اپن 

در صورتی که بخواهید از زیر میز جزیره خود از صندلی استفاده کنید باید توجه داشته باشید که عمق مناسبی را برای قرار دادن صندلی اپن در نظر بگیرید و همچنین کابینت های این قسمت را برای وسایل کم استفاده درنظر بگیرید و نکته دیگر این که دستره کابینت ها را در ارتفاعی قرار دهید که مزاحمتی برای پای افراد ایجاد نکند.

دکوراسیون با رنگ تیره استفاده از جزیره و صندلی اپن 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره اپن آشپزخانه مقاله جدیدترین مدل اپن آشپزخانه 2020 فوق العاده شیک و جذاب را مشاهده کنید.

میز جزیره مدرن ساده و شیک استفاده از جزیره و صندلی اپن ساده و بروز

میز جزیره مدرن با مدل نیم دایره استفاده از جزیره و صندلی اپن 

میز جزیره مدرن با مدل نیم دایره استفاده از جزیره و صندلی اپن به سبک مدرن و رنگ قهوه ای و جنس چوبی و کف سرامیک کرم بسیار شیک و زیباست.

میز آشپزخانه ساده استفاده از جزیره و صندلی اپن 

استفاده از جزیره و صندلی اپن  میز جزیره ایی دارای کشو و کابینت

اپن جزیره ای فوق العاده شیک و زیبا به سبک مدرن با سنگ روی اپن سفید و پایه مشکی و پارکت قهوه ای و کابینت های سفید رنگ و پنجره های قهوه ای هارمونی و فضای فوق العاده زیبا ایجاد شده است.

میز جزیره ایی دارای کاربری میز نهار خوری و سینک استفاده از جزیره و صندلی اپن 

جزیره شیک و ساده آشپزخانه استفاده از جزیره و صندلی اپن