خانه » میز جزیره مدرن 40 مدل خیره کننده و بی نظیر2020

میز جزیره مدرن 40 مدل خیره کننده و بی نظیر2020

میز جزیره مدرن نقش بسزایی در دکور آشپزخانه شما دارد. این طرح به شما کمک می کند تا فضایی دلنشین تر و زیبا تر داشته باشد; همچنین می تواند به دسترسی بهتر شما به وسایل ضروری در  آشپزخانه کمک کند. مثلا شما می توانید با استفاده از میز جزیره مدرن سینک و اجاق گاز را کنار هم قرار دهید و به راحتی از آن ها استفاده کنید.دیگر اینکه اگر به درستی از فضای زیر میز جزیره استفاده شود; می تواند فضای کاربردی زیادی را به آشپزخانه شما اضافه کند.

میز جزیره مدرن

جزیره‌ها اغلب جز بخش های اصلی برای کار کردن و دورهمی های خانوادگی در آشپزخانه هستند;پس لازم است برای طراحی آن دقت لازم را انجام داد.
دیدن عکس های مختلف می تواند به شما ایده های جدید و بهتری برای طراحی بدهد.

با خانه معمار همراه باشید تا ایده های جذاب و زیادی برای طراحی میز جزیره مدرن به شما بدهیم.

در دنیای امروزه افراد به دنبال استفاده های درست و کاربردی از فضا می باشند و با تغییر و جابجایی منزل و دکور خود سعی دارند که از حداقل فضا بهترین و بیشترین استفاده را ببرند. آشپزخانه یکی از قسمت های منزل می باشد که جزء با اهمیت ترین مناطق خانه ی شما می باشد به همین دلیل به خصوص برای خانم ها، آشپزخانه در واقع قلب خانه محسوب می شود. در آشپزخانه تمام فعالیت های مهم مثل پخت و پز، خوردن صبحانه و وعده های غذایی در این قسمت انجام می شود.میز جزیره مدرن برای آشپزخانه در واقع اصطلاح قلب خانه را برای آشپزخانه به خوبی نمایش می دهد به این صورت که با این طراحی فضای بیشتری برای نگهداری وسایل آشپزخانه خود خواهید داشت.

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سبز

میز آشپزخانه ساده وشیک

میز آشپزخانه ساده و مدرن

برای دیدن انواع کابینت آشپزخانه شیک و بی نظیر کلیک کنید.

انواع مدل جزیره آشپزخانه مدرن

میز جزیره مدرن انواع گوناگونی از قبیل دایره ، زاویه دار، بیضی و منحنی مانند دارد.

میز جزیره ایی مدرن

اما!

یه مدل دسته بندی دیگر هم می توان برای میز جزیره ایی در نظر گرفت.

  • کابینت جزیزه ایی ثابت
  • کابینت جزیره متحرک

امروزه بسیاری از افراد از میز جزیره متحرک برای فضای آشپزخانه خود استفاده می کنند. این مدل میز جزیره که بیشتر به عنوان جدا کننده فضای آشپزخانه و پذیرایی استفاده می شود، این امکان را ایجاد می کند که در مواقع ضرورت با حذف کانتر جزیره از فضای بزرگتری برخوردار بود.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

انتخاب رنگ میز جزیره مدرن

میز های مدرن جزیره دارای رنگ های متفاوتی است; که شما می توانید با توجه به سلیقه ی خود رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید;برای انتخاب رنگ میز جزیره از رنگ کابینت جزیره نیز می توانید استفاده کنید.در این صورت شما دو امکان دارید.

  • برای زیبایی بهتر و شکیل تر شدن آشپزخانه خود از رنگی استفاده کنید که در تضاد با رنگ کابینت های جزیره شما باشد.
  • همچنین شما می توانید از رنگ های مکمل نیز برای آشپزخانه و میز جزیره استفاده کنید.

باید این نکته را در نظر بگیرید که رنگ های وسایل آشپزخانه شما هماهنگی لازم و مناسب را داشته باشد. عموما در قسمت جزیره ی منزل شما هود و اجاق گاز در کنار هم قرار می گیرد البته که این مورد به دلخواه افراد می باشد و امری کاملا سلیقه ای می باشد.

میز آشپزخانه مدرن

میز آشپزخانه با کاربری صبحانه خوری

میز آشپزخانه جزیره ایی بیضی

از میز های جزیره مدرن می توانید علاوه بر خوردن صبحانه در موارد دیگری نیز استفاده کرد مثل خوردن عصرانه و دور هم جمع شدن اعضای خانواده و …استفاده از میز جزیره به لاکچری نشان دادن آشپزخانه ی شما بسیار موثر می باشد و همچنین مشکل کمبود فضای آشپزخانه های امروزی را بر طرف می کند و ناهنجاری به وجود آمده در این مکان را از بین می برد.

مدل جزیره آشپزخانه کوچک

امروزه طراح های میز جزیره به قدری پیشرفت کرده که به راحتی برای انواع فضا ها قابل اجراست ;به همین دلیل است که از این نوع میز های جزیره مدرن در خانه های کوچک و فضاهای کم بسیار استفاده می شود و در خانه های بزرگ نیز باعث می شود تا فضای شما بسیار با نظم باشد و مدرن و زیبا تر به نظر برسد.

میزجزیره برای آشپزخانه کوچک

میز آشپزخانه برای آشپزخانه های کوچک و کم جا

چند نکته در مورد میز جزیره مدرن

  • توجه داشته باشید میز جزیره را در محلی قرار دهید که مانع رفت و آمد نباشد.
  • به ارتفاع میز جزیره توجه داشته باشید بهتر است اندازه آن در سطح کابینت های آشپزخانه باشد.
  • توجه به عمق استاندارد برای کابینت زیر میز جزیره.اگر عمق کابینت جزیره زیاد باشد دسترسی به وسایل مشکل است.در صورتی که عمق کابینت زیاد است آن را به دو قسمت تقسیم کنید.

طراحی مختلف برای کابینت زیر کانتر

همانگونه که میز جزیره ایی می تواند کاربری مختلفی مثل قرار دادن سینک، تجهیزات پخت و پز یا میز ناهار خوری را داشته باشید. کابینت زیر آن نیز می تواند با طراحی و کاربری های مختلف

استفاده از جزیره و صندلی اپن 

در صورتی که بخواهید از زیر میز جزیره خود از صندلی استفاده کنید باید توجه داشته باشید که عمق مناسبی را برای قرار دادن صندلی اپن در نظر بگیرید و همچنین کابینت های این قسمت را برای وسایل کم استفاده در نظر بگیرید و نکته دیگر این که دستره کابینت ها را در ارتفاعی قرار دهید که مزاحمتی برای پای افراد ایجاد نکند.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

 صورت نصف کابینت و نصف صندلی

یک سبک طراحی که می توان برای میز جزیره استفاده کرد به صورت نصف کابینت و نصف صندلی است. در بسیاری از آشپزخانه ها با وجود میز ناهار خوری وجود تعداد زیاد صندلی برای میز جزیره لازم نیس در این صورت میز را به دو قسمت تقسیم کرده و ارز نصف فضا برای کابینت و نصف آن برای قرار دادن صندلی استفاده می کنند.

دکوراسیون آشپزخانه شیک و زیبا

طراحی مدرن دکوراسیون آشپزخانه

استفاده خلاقانه از قضای زیر جزیره

یکی از ایده های خلاقانه که فضایی کاملا متفاوت و زیبا را خلق می کند; استفاده از آن به عنوان آکواریم است.که می تواند بسیار زیبا و شگفت انگیز باشد.

طراحی میز جزیره ایی به صورت آکواریم

کابینت با درب های شیشه ایی

در این نوع کاربری با استفاده ار درب های شیشه ایی که امروزه در طراحی کابینت ها کاربرد زیادی دارد; میز جزیره خود را تبدیل به ویتریتی زیبا برای به نمایش گذاشتن ظروف شیک و  وسایل عتیقه و دکوری خود می کنید.

میز جزیره ایی ویترینی

طراحی کشو در میز جزیره مدرن

کشوها در میز جزیره می تواند محل خوبی برای وسایلی مثل قاشق و چنگال ،وسایل شستشو ،ادویه جات یا اکسسوری های کوچک آشپزخانه بسته به کاربری کانتر باشد.

طراحی کشو در میز جزیره ایی

طراحی شلف های رو باز در میز جزیره مدرن

با طراحی شلف های رو باز در میز جزیره می تواند از آن به عنوان کتابخانه و یا محلی یرای وسایل دکوری استفاده کنید.

میز جزیره ایی با طراحی شلف روباز

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سبز

دکوراسیون با رنگ تیره

میز جزیره مدرن ساده و شیک

میز جزیره مدرن با رنگ تیره

میز آشپزخانه ساده

میز جزیره ایی دارای کشو و کابینت

میز جزیره ایی دارای کاربری میز نهار خوری و سینک

میز جزیره ایی چند کاربردی

جزیره شیک و ساده آشپزخانه

ثبت ديدگاه