نقشه ساختمان 

خلق ایده های جدید

‌‌BUILDING PLAN

یک نقشه ساختمان حرفه ای و جذاب مهم ترین و حساس ترین قدم شروع در احداث یک پروژه ساختمانی است . تیم خانه معمار با استفاده از ایده های متنوع ، زمینه انتخاب یک نقشه خوب و با کیفیت را برای شما عزیزان فراهم نموده است .
ما منظم ، سرسخت و خلاق هستیم .

المان میان متن

نحوه انتخاب نقشه های آماده و فوری

برای تهیه یک نقشه مناسب نخست میبایست از آیکن نقشه های فوری و آماده تحویل، نقشه دوست داشتی خود را انتخاب نمایید سپس مشخصات طول ، عرض و میزان پیشروی و نحوه دسترسی زمین خودتان را با مشخصات نقشه ساختمان موجود در وب سایت خانه معمار  تطبیق نمایید . در صورتی که تمامی موارد مطابقت داشته باشد ، به شما تبریک میگویم نقشه مناسب شما آماده است . کافیست نقشه مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه نمایید . به محض تکمیل فرایند ثبت نام و خرید ، نقشه مورد نظر در پنل کاربری شما آماده دانلود میباشد .

* تحویل فوری و آنی * مقایسه و انتخاب متنوع * قابل تایید در نظام مهندسی*  قابل ویرایش و تغییر * همراه با مشاوره رایگان

المان میان متن

 اگر نقشه مورد علاقه ام با مشخصات زمین من مطابقت نداشت چکار کنم ؟

 در آرشیو نقشه های خانه معمار نقشه های متنوعی وجود دارد که روزانه در حال گسترش و بروز رسانی است .در صورتی که کلیات نقشه مورد تائید شما از لحاظ طول ، عرض ، میزان پیشروی مجاز حتی تعداد طبقات کمی مغایرت داشته باشد ، کافی است با مشاورین خانه معمار تماس بگیرید .درصورت عدم مغایرت با ضوابط شهرسازی و معماری ویرایش مورد نظر شما توسط تیم خانه معمار انجام میشود . در غیر اینصورت میبایست درخواست سفارش طراحی نقشه ثبت نمایید.  

المان میان متن

سفارش طراحی نقشه ساختمان 

شما می توانید در هر جای دنیا و  میهن عزیزمان که باشید از خدمات حرفه ای تیم خانه معمار بهرمند شوید. با توجه به شرایط متفاوت  شما عزیزان ، متدهای متنوعی را مهیا نموده ایم . کافی است سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند . ولی در ابتدا توصیه می کنیم از پروژه ها و نقشه فوری و آماده تحویل ما بازدید کنید این امر موجب می شود در جلسه مشاوره نقشه دوست داشتنیان را مطابق با سلیقه خودتان ، با دید بازتری انتخاب و درخواست نمایید .  

المان میان متن

چگونه می توانم  بدون برگذاری جلسه حضوری نقشه دوست داشتنی ام را سفارش دهم ؟

کامل ترین سرویس ما پلن ویژه است. پس از ثبت درخواست سفارش،در ابتدا یکی از کارشناسان ارشد خانه معمار با شما تماس گرفته و جلسه مشاوره ایی برگزار می شود .در این جلسه درخصوص تک تک فضاهای داخلی ساختمان با شما صحبت می شود. اینکه نقشه مناسب شما چگونه است، چند طبقه بسازید، زیربنای مناسب شما چقدر است و سبک طراحی مورد علاقه شما چیست صحبت و نظر سنجی شده و در یک فرم مخصوص توسط طراح ثبت می شود. جلسه مشاوره در روند طراحی نقش مهمی دارد; بهتر است تمام کسانی که در تصمیم گیری موثرند در این جلسه تلفنی حضور داشته باشند .

شماره تماس

بعدا از اتمام جلسه نقشه  شما مطابق با درخواست شما در سریع ترین زمان ممکن به صورت یک طرح اتود دستی طراحی و ارسال می شود. در صورتی که طرح ارسالی با کلیات درخواست شما مطابقت داشت، نقشه ها با نرم افزار اتوکد ترسیم و مجددا جهت تایید، ارسال می گردد. پروسه ویرایش تا جلب نظر کارفرما ادامه می یابد.

تایید نهایی و ارسال پروژه

بعد از تایید نهایی، مطابق با پلن انتخابی یک طرف نما از ساختمان شما توسط نرم افزار تردی مکس مدلینگ گردیده و پس از بررسی کامل از دیدگاه بصری و زیبایی، درنهایت به عنوان هدیه به شما عزیزان اهدا می گردد. ارسال نقشه ها ابتدایی و اتود اولیه  توسط شبکه در فرم های مخصوص ارسال می گردد و پس از تایید نهایی برای شما پست می شود. 

با مشاورین ما تماس بگیرید