لطفا امتیاز بدهید

آی چوب از سال ۱۳۹۱ با هدف عرضه محتوای آموزشی به فعالین حوزه صنعت چوب تاسیس و فعالیت خود را آغاز کرده است . اهم فعالیت سایت آی چوب در زمینه محتوای آموزشی مطالب به روز و ایده هایی در این زمینه می باشد .این وب سایت یک فروشگاه اینترنتی نیست و در زمینه صنعت چوب و تولیدات چوبی فعالیت نمی‌کند و تنها با تولید محتوا های با ارزش در این جهت گام مهمی در این عرصه بر داشته است

آی چوب

درباره سایت آیچوب

فعالیت های سایت آی چوب شامل موارد زیر می شود:

  • تولید محتوای آموزشی برای نجارها و افراد فعال در زمینه چوب
  • انتشار محتوای جذاب در زمینه رنگ کاری چوب برای علاقه مندان به این هنر
  • معرفی و بررسی ابزار آلات صنعت چوب به لحاظ کمی و کیفی
  • همکاری با دیگر دیگر افراد و کسب و کارها و معرفی حرفه و خدمات آنها

معرفی بیشتر سایت

منوی سایت آی چوب در بخش های مختلف پاسخگوی کاربران این سایت می باشد ;عناوین این منو شامل هنرهای چوبی ،معرفی ابزار، آموزش رنگ و … می باشد ;قرارگرفتن بخش جستجو در بالای سایت به کاربران کمک می کند موضوع مورد نظر خود راجستجو کرده بهترین و مرتبط ترین مطالب را از بین آنها مطالعه نمایند . آیچوب در محتوای خود سعی کرده است تا اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران قرار دهد.از نکاتی که در کار با ابزار آلات این صنعت ممکن است بسیار کاربردی باشد تا مصاحبه با اهالی این فن و اساتید صنعت چوب .همچنین مطالبی در مورد آشنایی با انواع چوب ها را نیز می‌توان در این وبسایت مشاهده نمود.اگر به دنبال ابزارالات هستید نیز در بخش پایین صفحه این سایت می توانید با ابزار آلات مختلف آشنا شوید و بهترین انها را انتخاب کنید.

انواع هنرهای چوبی و کارهای چوبی زیبا

مصاحبه با افراد برجسته حوزه چوب و نجاری های موفق ، معرفی کارهای هنری آنها و معرفی کارهایی که با ضایعات چوب از جمله جوش درخت می توان انجام داد از کارهای جالب این سایت است . جوش چوب که از آن به عنوان یک ضایعه نام برده می شود. در کارهای هنری و لوکس استفاده می شود. پیپ چوبی ،کاسه چوبی ،روکش چوبی و آثار هنری زیبا و لوکس از جمله استفاده های آن هستند. معمولاً جوش چوب را قبل از استفاده صاف می کنند.

وسایل تراش چوب

در این وب سایت می توانید با ابزارالات مختلف صنعت چوب آشنا شوید ;این ابزار آلات از دستگاه های برش و تراش چوب گرفته تا گیره و گونیای چوب و دیگر ابزارآلات برقی را شامل می شود.همچنین نکاتی در استفاده از این ابزار آلات را هم میتوان مطالعه کرد.نکاتی که بسیار کاربردی و مفید برای کار کردن می باشند. مثلاً روش هایی برای برش دایره ای چوب یا اینکه چطور می توانیم از سوختن لبه چوب در هنگام برش جلوگیری کنیم .این نکات و نکات ایمنی در هنگام استفاده از این ابزار آلات نیز به صورت تخصصی مطرح شده است.

آموزش نجاری ، نجاری چوب

آی چوب در زمینه آموزش نجاری فعالیت های مفیدی انجام می دهد ;این فعالیت ها در حوزه های مختلفی از جمله آموزش ابزار آلات مختلف مانند میخکوب بادی نجاری،اره نواری،کمپرسور هوا و دیگر وسایل نجاری و همینطور آموزش انواع رنگ چوب برای آشنایی با روش های مختلف رنگ آمیزی انجام می شود;خصوصیات مختلف هر رنگ ،روش صحیح رنگ کاری و مدیریت زمان و هزینه در این امر هم از جمله مباحثی است که در این سایت می توان مطالعه کرد . از طرف دیگر در مورد لوازم مورد نیاز برای رنگ کاری چوب و سایر ملزوماتیکه در این امر مهم است مثل سمباده مخصوص رنگ چوب توضیحاتی داده شده است. نحوه کار با پیستوله و بخش های مختلف آن و نکاتی قبل از خرید پیستوله نیز برای کاربران قرار داده شده تا بهترین لوازم را جهت کار خود تهیه کنند.

وب سایت :ichoob.ir

خانه معمار ارائه دهنده خدمات طراحی نقشه ساختمان،طراحی نمای ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی.