تیم معماری پلان نگار از بهمن سال 1394 با سرپرستی جناب اقای  امید رسولی با تحصیلات مهندسی کارشناس ارشد عمران، فعالیت  خود را آغار نمود و در زمینه ارائه پلان معماری و خدمات مهندسی فعالیت خود را جهت بهبود ساختن ساختمان  و بالا بردن  آسایش ایرانیان عزیز در حوزه ساختمان سازی به کار برد.

پلان نگار

کوتاه درباره پلان نگار

تیم معماری پلان نگار از بهمن سال 1394 با سرپرستی جناب اقای  امید رسولی با تحصیلات مهندسی کارشناس ارشد عمران، فعالیت  خود را آغار نمود و در زمینه ارائه پلان معماری و خدمات مهندسی فعالیت خود را جهت بهبود ساختن ساختمان  و بالا بردن  آسایش ایرانیان عزیز در حوزه ساختمان سازی به کار برد

با توجه به اینکه مسائل بسیاری مثل محدودیت‌های مربوط به شهرسازی ، قوانین شهرداری و فن آوری های  اجرایی، ساختمان سازان  را برای ایجاد مکانهای ویژه با کمبود هایی  مواجه شده است ; در این جهت با گرد آوری طراحی های معماران کشور و کسترش  آن به سایر آرشیتکتها ، سعی بر آن نموده تا از خردگروهی در طراحی استفاده شود .

پلان نگار و خدمات این شرکت

  • ارائه نقشه های  معماری با امکان جستجو پیشرفته
  • تهیه طراحی پلان معماری و نقشه های سازه
  • طراحی و ترسیم  نقشه تاسیسات میکانیکی و تاسیسات الکتریکی
  • دیزاین طراحی دکوراسیون و نماهای ساختمان مسکونی و سایر
  • گسترش خدمات آموزش در رشته های نرم افزارهای معماری و سازه ساختمان

جهت مشاهده نقشه های آماده و سفارش طراحی نقشه ساختمان کلیک کنید.

ویژگی پلان نگار

پلان نگار در سایت خود از جستجوی پیشرفته پلان معماری استفاده می کند به شکلی که شما به هر صورت که مایل باشید می توانید نقشه مورد نظر خود را جستجو نمایید در این باکس جستجو نوع کاربری خود را که مسکونی باشد یا ویلایی مشخص می کنید و همچنین تعداد واحد ساختمان که یک واحد باشد یا دو واحد یا بیشتر از سه واحد باشد را مشخص می کنید. گزینه بعدی تعداد طبقات ساختمان است که از ۱ تا بیش از سه طبقه قابل تعریف است. نوع واحد ساختمان که یک واحد باشد یا دوبلکس یا تری بلکس باشد را تعیین می کند و همچنین موقعیت زمین را در این باکس جستجو تعیین می کند. ساختمان شما شمالی باشد یا جنوبی یا شرقی یا غربی باشد .مساحت زیربنا از یک بازه تا یک بازی دیگر بر حسب مترمربع تعیین می کنید.

میزان پیشروی را در قسمت طول زیر بنا وارد نموده و عرض زمین خود را در عرض زیر بنا وارد می کنید. جستجوی پیشرفته پلان نگار این امکان را به شما می دهد تا تعداد خواب ها و همچنین تعداد حمام مورد نیاز خود را انتخاب کنید .با کلیک کردن روی جزئیات نقشه های معماری نیز چکیده ای از جزئیات پلان مورد نظر شما درست در اختیار شما قرار می گیرد .از نکات حائز اهمیت این سایت این است که در مشخصات خرید علاقه مندی مشتریان و قیمت محصول و فرمت فایل های ارائه شده را برای شما کاربران به نمایش می گذارد .در سایت پلان نگار شما می توانید به نقشه ها و پلان های زیر دسترسی داشته باشید.

پلان نگار

پلان ساختمان 10*12 شمالی ; پلان ساختمان 10*14، پلان ساختمان 10*10، پلان مسکونی;  پلان ساختمان 10*16، پلان ساختمان با عرض 11 متر; پلان ساختمان 10*12 جنوبی


روش ارتباط وب سایت پلان نگار با شماره های زیر اقدام نمایید 

شماره تلفن : 09126001891 , 52248902-041

وب سایت :  plannegar.com

این ساختمان مسکونی را حتما ببینید . پلان ساختمان با عرض 10 متر جنوبی