سایت چیدانه جدید؟

چیدانه

چیدانه،یک وب سایت اینترنتی و راهنمایی آنلاین در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی است.

اگر دوست داشته باشید و تمایل داشته باشید که در محل کار خود و یا منزلتان تغییرات کوچکی اعمال کنید!یا جهت تعمیر و  بازسازی یا ساختن خانه رویایی یا ویلایتان در جستجوی یک شرکت خوب و مطمئن هستید!!یا اگر حتی نمی دانید صندلی اوپن مورد پسند تان برای آشپزخانه را از کجا می توانید تهیه کنید! چیدانه همراه شماست.

چیدانه فروشگاه اینترنتی یا دفتر فنی طراحی دکوراسیون داخلی نیست!

چیدانه یک وب سایت اینترنتی جهت مشاهده تصاویر پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی انواع شرکت های ایرانی، دیدن محصولات گوناگون سطح بازار و ارتباط گرفتن با تهیه کنندگان و ارائه دهندگان آن ها است. در اینجا می توانید طرح ها و طراحان مورد نظرتان را پیدا کنید و مناسبترین افراد برای پروژه خود را برگزینید!

محصولان چیدانه

مجله چیدانه در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی طراحی و اجرا کار نمی کند و کالایی را به طور مستقیم نمی فروشد. در صورت تمایل می توانید شرکت های فعال در این زمینه را در بخش اهالی فن مشاهده نمایید و جهت ثبت سفارشات خود با آنها تماس حاصل نمایید!
تفاوتی ندارد که شما قصد ساختن یک ساختمان دارید یا اینکه تمایل دارید یک میز تی وی گوشه نشیمن بگیرید،چیدانه به شما کمک می کند تا برجسته ترین شرکت ها و معماران را در زمینه پروژه خود یا وسایلی که دنبالشان هستید را پیدا کنید. زمانی که آمادگی برای یک تغییر خوب را دارید چیدانه بهترین مکان برای ایده گرفتن، یافتن و انتخاب کردن وسایل و همکاری با ارائه دهندگان خدمات ،دکوراتورها و معماران است.

سایت چیدانه و دیگر ویژگی های آن

چیدانه با راه‌اندازی قسمتی به نام کسب و کارها اقدام به معرفی کسب و کارها و زمینه های مرتبط با دکوراسیون و معماری کرده است. در دسته بندی های مربوط به کسب و کار سایت چیدانه محوطه بیرونی و فضای سبز ،ساختمان و دکوراسیون ، خدمات برقی و نورپردازی ،لوله کشی و تاسیسات ،آموزش و مشاوره ،خدمات کسب و کار ،خدمات مراسم ،نظافت و سمپاشی و لوازم و تجهیزات قرار دارند .کسب و کارهای مختلف با توجه به زمینه فعالیت خود می توانند در این سایت اقدام به معرفی خود نمایند سایت چیدانه با تعریف یک پروفایل برای هر کسب و کار قسمتی از سایت خود را در اختیار آن کسب و کارها قرار می دهد .چیدانه از شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ عصر فعال می باشد

بلاگ چیدانه

همچنین در بخش بلاگ می توان مطالب خوب و مفیدی را پیدا کرده و مطالعه کنید. مطالب قرار گرفته در بخش پلاک معمولاً مطالب به روز و مفیدی بوده و کاربرد زیادی مخصوصاً در زمینه چیدمان دکوراسیون داخلی دارند .برای جستجوی مقالات مرتبط با موضوع مورد نظر ، ما می توانیم از قسمت جستجو در صفحه اصلی نیز اقدام نماییم .همچنین معمولاً جدیدترین مطالب سایت در صفحه اول نمایش داده می شود.

تور های چیدانه

در بخش تورهای چیدانه معرفی طراحی های افراد مختلف پرداخت می شود و ایده ها و پیشنهادات جذابی برای کاربران به همراه دارد. دسته بندی اهالی فن به صورت مختصر و مفید با اولویت بندی محبوب ترین آن‌ها نیز در صفحه اول قرار گرفته است و کاربران می‌توانند برای مشاهده همه دسته بندی ها دکمه مشاهده همه دسته ها را کلیک کنند.

شماره تلفن : 02123051173

وب سایت :  chidaneh.com

بلاگ چیدانه :https://www.chidaneh.com/Blog

جهت مشاهده ایده های جذاب در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی کلیک کنید.