لطفا امتیاز بدهید
خط معمار

خط معمار رسانه ای برای معماری ایران

خط معمار یک سایت خوب و مفید برای دانشجویان است که در آن می توان پروژه های دانشجویی بسیار زیادی مشاهده نمود. همچنین دارای بخشهای مختلفی از جمله کتاب معماری ،مطالعات معماری و مقالات معماری است که دانشجویان می توانند اطلاعات خود را در زمینه معماری با استفاده از این منابع بالا ببرند .در این سایت بخشهای مختلفی به نام کارهای معماران ایران ،معماری ،طراحی داخلی منزل ،طراحی داخلی ،نرم افزارهای معماری و معماری تخصصی وجود دارد .در زیر مجموعه هر بخش نیز در مورد مطالب زیادی از نمونه کارها و دیتیل ها تا آبجکت های آماده معماری و نرم افزارهای مختلفی توضیح داده شده اند.

شرکت معماری آوگون

شرکت معماری آوگون گروهی فعال در سایت خط معمار با تیمی از مهندسین مکانیک ،عمران ،معماری و برق از سال ۸۹ فعالیت خود را آغاز کرده است; در این سال ها پروژه های زیادی توسط این گروه انجام شده است. آوگون در طول فعالیت خود پروژه های بسیاری را طراحی و اجرا نموده است :

  • پروژه های با کاربری مسکونی شامل : ساختمان مسکونی ، دکوراسیون داخلی و سایر.
  • پروژه های با کاربری اداری شامل : طراحی ساختمان ،دکوراسیون داخلی فضای دفاتر کار و سایر.
  • پروژه های درمانی که شامل :طراحی داخلی بیمارستان و مراکز درمانی می شود .
  • پروژه های آموزشی فرهنگی که طراحی فضای موزه و مهد کودک ها و … را شامل می شود.
  • پروژه های تجاری که شامل دیزاین داخلی فروشگاه ها می شود.

همچنین پروژه های شرکت آوگون از کیفیت بالایی برخوردار هستند و همین امر سبب شده از طرف مسابقات بین المللی معماری مورد تقدیر قرار گیرند و جایزه دریافت کنند. تیم جوان و خلاق آوگون در قسمت طراحی معماری و اجرا ،کارهای بسیاری را با موفقیت به اتمام رسانده است. تیم معماری آوگون با استفاده از علم روز معماری جستجو و مطالعه در این رشته سعی می کند رضایت مشتریان خود را با کیفیت بالای پروژه های خود دریافت نماید .تیم آوگون همیشه تلاش می‌کند با اتکا به دانش معماری و خلاقیت خود بودجه پروژه های معماری را کنترل کنند و با بهینه خرج کردن رضایت کارفرمان خود را کسب کند .گروه معماری آوگون کارگاههای تخصصی چوب و ام دی اف ،کارگاه شیشه و کارگاه فلز نیز دارد و همین امر باعث شده که طراحان این گروه خلاقانه تر طراحی کنند و بتوانند در زمینه بهینه کردن هزینه های اجرایی بیشتر موفق باشند.

خدمات و فعالیت های گروه آوگون به شرح زیر است

طراحی معماری ساختمان خط معمار

طراحی نما ساختمان خط معمار

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی نقشه های فاز یک و دو

گروه آوگون در زمینه اجرای پروژه معماری نیز اقداماتی به شرح زیر انجام می دهد

اجرای ساختمان از ابتدا تا انتها

اجرای نما ساختمان

اجرای طراحی دکوراسیون داخلی انواع فضاها

انجام مشاوره در حوزه دکوراسیون داخلی

دکوراسیون خط معمار

شرکت طراحی داخلی آوگون یکی از بخش های شرکت معماری آوگون می باشد. متخصصین آوگون غیر از تخصص معماری ساختمان در رشته طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون از تخصص خوبی برخوردارند .حقیقتاً بیشترین فعالیت شرکت که از تیم های متخصص خط معمار است ;در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است. گروه طراحی دکوراسیون داخلی آوگون مشغول به طراحی محیطهای داخلی در کاربری های مختلف مثل مسکونی ،تجاری و غیره هستند .همچنین این شرکت در سراسر کشور پروژه هایی را انجام داده است مانند ساختمان شرکت پتروشیمی بوعلی و طراحی دکوراسیون داخلی در شهرهای مشهد ،کرمان و غیره.

خط معمار ویلا

این روزها در جامعه مخصوصاً شهرهای پرجمعیت استان تهران افراد زیادی برای تعطیلات و فراغت و دوری از فضای پر هیاهوی شهر برای طراحی و ساخت ویلا اقدام می کنند. معمولاً منطقه های ویلایی در مکانی دور تر از مناطق شهری است .مثلاً از قدیم لواسان یک محیط با آب و هوای خوب و نه چندان دور از تهران ،بسیار مورد نظر و علاقه تهرانی ها بوده است .ولی با زیاد شدن قیمت ساختمان و ویلا در این مناطق و همینطور کم شدن زمین جهت ساختن ویلا ،تهرانی ها اوقات فراغتشان را به رفتن به جاهای دیگر که آب و هوای خوبی هم دارند می پردازند . مناطقی مثل اطراف شهر دماوند ،کردان کرج ،باغ ویلاهای شهریار و … ویلا یعنی ساخت ساختمان در محوطه های بزرگ که به نام محوطه ویلایی شناخته می شود. تفاوتی که ساختمان ویلایی با ساختمان های چند طبقه در شهر دارد همخوانی ویلا با محیط اطراف خود است. این همخوانی در ساختمانهای ساخته شده در شهر به ندرت مشاهده می شود .معمولاً ویلا از هر چهار طرف نما دارد یعنی اینکه معمولاً ساختمان ساخته شده در محیط ویلایی از هر طرف محوطه پیرامونی دارد.سایت خط معمار با تیم متخصص آوگون در زمینه ساخت ویلا فعالیت دارد.

وب سایت:  archline.ir

تلفن : 02188357508

خانه معمار ارائه دهنده خدمات معماری، نمای ساختمان  و طراحی دکوراسیون داخلی.