درباره بلج

از آنجایی که زمان زیادی از عمر و زندگی ما در خواب است در نتیجه باید گفت که یک استراحت و خواب خوب برای شروع روزی پر از انرژی بسیار لازم است. در زمان های قبل وسایل و لوازم خواب بسیار اندک بودند. اما این روزها با پیشرفته علم و کشف مطالب جدید، موارد زیادی در مورد شرایط و خصوصیات خواب مناسب و چگونگی افزایش کیفیت آن در اختیار بشر قرار داده شده است.

سرویس خواب مدرن درباره بلج

یکی از با اهمیت ترین موارد جهت بهتر کردن کیفیت خواب ،سرویس خواب خوب و استاندارد است. از دو راه، استفاده از سرویس خواب خوب و استاندارد کیفیت خواب را تحت تاثیر قرار می دهد. یکی اینکه تهیه یک سرویس خواب زیبا و قشنگ باعث آرامش و کاهش استرس شما می شود. از طرفی ذهن شما تفاوتی بین محیط خواب با دیگر محیط ها قائل می شود و این موضوع باعث خواب راحت می‌شود.

سابقه فعالیت گروه بلج

گروه بلج در سال ۷۰ با قصد تولید محصولات چوبی تاسیس شد. این گروه با خلق استانداردهای جدید و به روز و پشتوانه اعتماد مشتریان، رفته رفته توانست خدمات بهتری را به مصرف کنندگان ارائه دهد. در سال ۷۸ با همکاری مدیران این صنعت و افزایش تولیدات شرکت تولیدی بازرگانی بلج نیز تأسیس گردید. در مسیر رو به رشد شرکت و مشاهده بازتاب مثبت محصولات در بازار در سال ۹۳ فروشگاه اینترنتی بلج شروع به فعالیت نمود. در نظرسنجی های مختلف و مقایسه تمامی عرضه کنندگان کالای خواب چه داخلی و چه خارجی مشخص شده است که سرویس های خواب بلج، بسیار با کیفیت تر می باشند. کیفیت و مرغوبیت جنس در نهایت رضایت مشتری را به ارمغان می آورد و خواب راحتی را به او هدیه می دهد.

وجه تمایز محصولات شرکت تولیدی بلج

وجه تمایز دیگر فروشگاه اینترنتی بلج و محصولات آن، تنوع بسیار زیاد محصولات و طراحی های بی نظیر آن است. تنوع و طراحی های متفاوت باعث شده تا سلیقه های مختلف بتوانند به راحتی نیازهای خود را برآورده کنند. در صورتی که درجستجوی سرویس خواب سلطنتی، سرویس خواب مدرن و یا سرویس خواب مهمان هستید به راحتی می توانید محصولات موجود در سایت را مشاهده کنید و مناسب ترین آنها را انتخاب نمایید. همچنین افرادی که با مشکل کمبود فضا روبه‌رو هستند نیز می‌توانند از سرویس های خواب تاشو استفاده نمایند. شرکت تولیدی بازرگانی بلج با بالابردن حجم تولیدات خود توانسته است قیمت محصولات خود را پایین آورد. محصولات این شرکت با استفاده از مصالح مرغوب و کیفیت استاندارد و مونتاژ صحیح و مناسب و در عین حال قیمت رقابتی می باشد. فروشگاه اینترنتی بلج با ارائه تشکهای مرغوب و مناسب که نمایندگی شرکت های معتبر را در این زمینه دریافت کرده است، کیفیت انواع خواب های خود را تضمین نموده است.

سرویس خواب مدرن وجه تمایز محصولات شرکت تولیدی بلج

ارسال محصولات

بسته بندی های بادوام و مناسب تضمین ارسال سالم محصولات به سراسر کشور می باشد و در این زمینه نیز بلج اقدامات خوبی انجام داده است. سایر محصولات فروشگاه اینترنتی بلج عبارت اند از:

  • سرویس خواب مدرن
  • سرویس خواب سلطنتی
  • سرویس خواب یک نفره
  • کتابخانه
  • میز تحریر
  • تخت تاشو
  • انواع تشک های طبی
  • کمدهای لباسی

 و شلف های دیواری که میتوان آنها را از طریق سایت به راحتی انتخاب و پرداخت نمود.

سایت : bolej.ir

تلفن : 02153138

دوست دارید دکوراسیون داخلی شیک و بی نظیری داشته باشید؟ خانه معمار در خدمت شماست!!