گروه ایناب

معرفی گروه ایناب

تیم ایناب از طریق برادران معقولی در سال ۱۳۸۶ شروع به کار و در سال ۱۳۸۸ با عنوان شرکت ناب معماری فعالیت حرفه ای خود را در زمینه طراحی و اجرای نمای ساختمان آغاز نمود. همچنین این شرکت با به اتمام رساندن موفق پروژه های بسیار زیاد در این حوزه توانسته است رضایت مندی مشتریان را به همراه داشته باشد. واحد تحقیقات شرکت ایناب پس از سالها تحقیق و بررسی در زمینه تولید یک محصول ایرانی در زمینه نمای ساختمان موفق شد که کارخانه ای بزرگ جهت تولید سنگ های صنعتی را راه اندازی بنماید.

محصولات

محصولات تولید شده در شرکت  ایناب عبارت اند از:

  • نمای gfrc
  • سنگ های ویژه نما
  • سنگ تزیینی نما ساختمان
  • سنگ کف
  • نمادهای شهری در اندازه های متفاوت

تولیدات این شرکت با برند ویژه ایناب به بازار ارائه شده است. این محصولات به دلیل استحکام خوب، ظرافت، متنوع بودن در طرح های مختلف و قیمت های منطقی در زمانی کوتاه توانست قشر وسیعی از جمله مهندسان و کارفرمایان مختلف از جمله نهادهای دولتی را به سمت خود جذب کند.

کادر اداری

این شرکت با استفاده از گروهی از نیروهای جوان کارشناس و متخصص و و همچنین استفاده از دانش برتر و روز جهان و بهره گیری از آزمایشگاه های تایید شده،بهتر شدن کیفیت و برطرف نمودن نیاز مشتریان را تضمین می کند این امر نشان دهنده آن است که کسب رضایت مندی مشتری حرف اول را در سیستم کاری ایناب میزند.

واحد تحقیقات ایناب

تمامی مدیران این نکته را قبول دارند که فعالیتهای تحقیقاتی به عنوان هزینه نیست،بلکه سرمایه گذاری محسوب می‌شود. هزینه‌های این فعالیت برای شرکتهای کوچک معمولا زیاد است اما اگر مدیریت خوبی روی آن صورت بگیرد. نتیجه مثبتی در پی دارد. تیم ایناب با برنامه ریزی های بلند مدت خود و هدف گذاری برای بالا بردن کیفیتی و تعدادی محصولات در سال ۹۲ بخشی را به عنوان بخش تحقیق و توسعه تاسیس نمود و با راه اندازی این بخش موفق به اخذ مجوزات لازم جهت تحقیق و توسعه شد. همچنین این بخش موفق به کسب دستاوردها و موفقیت‌های زیادی نیز گردیده است.
سایت: inabco.ir
تلفن: 05138929108

خانه معمار ارائه دهنده خدمان در زمینه نقشه ساختمان، نمای ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی.