آسمان مجازی چیست؟ به عبارتی دیگر سقف کاذبی محرک است که بعد از سقف اصلی ساختمان نصب می شود. امروزه استفاده از سقف کاذب با استقبال زیادی روبرو شده و یکی از جذاب ترین و پر طرفدارترین انواع سقف کاذب است. طرح های آسمان مجازی از تنوع بالایی برخوردار است و با نور پردازی که در زیر آن انجام می شود زیبایی و جذابیت آن بیشتر شده و به بهتر دیده شدن آن کمک می کند. با این طراحی شما میتوانید همیشه زیر سقف آسمان و در دل طبیعت باشید، در این مقاله جذاب میخواهیم درباره: طرح های مورد استفاده در آسمان مجازی، سقف کاذب مجازی برای چه مکان هایی قابل استفاده است؟، استفاده در محیط داخلی منزل، استفاده در فضای اداری و تجاری و آسمان مجازی چاپی صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

آسمان مجازی آسمان مجازی چیست؟

آسمان مجازی چیست؟

آسمان مجازی نوعی سقف کاذب است که البته در ترکیب با دیگر انواع سقف های کاذب به کار می رود. در واقع تصاویری از آسمان به عنوان بخشی از سقف استفاده می شود. تصاویر استفاده شده داری حرکت آرامی هستند. تصویرها به قدری آرام و آهسته حرکت می کند که فرد متوجه این تغییر نمی شود. همین باعث طبیعی تر شدن تصویرها می شود. نوع پیشرفته تر آسمان مجازی سقف کشسان است که بسیاری از معایب آسمان مجازی را ندارد. برای آشنایی بیشتر با سقف کشسان مقاله ما را در خانه معمار مشاهده کنید. 

طرح آسمان و حرکت ابرها آسمان مجازی چیست؟

 همیشه زیر سقف آسمان و در دل طبیعت باشید!!!

دیدن تصاویر آسمان، خورشید، گل و گیاه و طبیعت می تواند در ما حس زیبایی، خوشبختی و لذت از زندگی ایجاد کند. امروزه با وجود مشغله های فراوان، همیشه این امکان وجود ندارد که بتواند در فضابی بیرون باشید و از فضای زیبای آسمان لذت ببرد و همچنین با توجه به آلودگی های موجود، مشاهده آسمان، به طور واضح امکان پذیر نیست. با نصب آسمانهای مجازی در یک مکان سرپوشیده می توان به راحتی حالت آسمان را به ذهن تداعی کرد و لذت برد. با آسمان مجازی می توانید همیشه زیر سقف آسمان باشید و حس لذت از طبیعت را تجربه کنید.

طرح آسمان  همیشه زیر سقف آسمان و در دل طبیعت باشید!!!

 طرح های مورد استفاده در آسمان مجازی

طرح ها، همان گونه که از نام آن پیداست حالت آسمان را برای شما تداعی می کند و در آن ابرها در حال حرکت هستند. اما طرح آسمان تنها طرح استفاده شده در این سقف کاذب نیست و تنوع طرح ها بسار زیاد است و بسته به سلیقه شما و مکان مورد استفاده می توان از طرح های مختلفی استفاده کرد. 

طرح آکواریوم  طرح های مورد استفاده در آسمان مجازی شیک و زیبا

طرح طبیعت در آسمان مجازی  طرح های مورد استفاده در آسمان مجازی دارای طرح های سه بعدی فوق العاده شیک و زیبا

طرح ها شامل طرح طبیعت، مانند طرح گل و شکوفه و یا طرح درخت، طرح آکواریوم و یا طرح های اسلیمی و هنری و انیمیشن می باشد.

طرح شکوفه های بهاری در سقف کاذب مجازی سقف کاذب مجازی برای چه مکان هایی قابل استفاده است؟

سقف کاذب مجازی برای چه مکان هایی قابل استفاده است؟

استفاده از این تصاویر برای همه محیط ها و مکان های امکان پذیر است.

طرح پاییزی سقف کاذب مجازی برای چه مکان هایی قابل استفاده است؟

استفاده در محیط داخلی منزل

یکی از بهترین گزینه ها استفاده برای اتاق خواب ها است. وقتی شما پس از چندین ساعت کار خارج از منزل برای استراحت به فضای اتاق خواب وارد می شوید با قرار گرفتن زیر سقف این آسمان، خستگی روزانه ار تن شما خارج می شود. امکان نصب آن در فضای آشپزخانه، راهروها، فضای پذیرایی، سرویس بهداشتی و استخر نیز وجود دارد. 

طرح مناسب برای پذیرایی استفاده در محیط داخلی منزل

آسمانهای مجازی متناسب با سلیقه و روحیات کودکان نیز وجود دارد و می توان در اتاق کودکان نیز استفاده کرد.

طرح آسمان در فضای پذیرایی استفاده در محیط داخلی منزل

طرح مناسب اتاق کودک استفاده در محیط داخلی منزل بسیار شیک و مناسب تمام سلیقه ها

استفاده در فضای اداری و تجاری

در مورد فضاهای اداری و تجاری هم با نصب آن، میتوان استرس و اضطراب را از محیط کار کم کرد و آرامش را به محل کار آورد و در راندمان کار تاثیر مثبتی گذاشت. البته نکته قابل توجه انتخاب طرح متناسب با این فضاهاست. باید نهایت دقت را در انتخاب طرح داشته باشید و طرحی را انتخاب کنید که با محیط و فضای اداری، هماهنگی و تناسب داشته باشد.

طرح مناسب فضای اداری استفاده در فضای اداری و تجاری

یک پیشنهاد خاص و ویژه برای طراحی سقف استفاده از کناف است ایده های بی نظیر کناف سقف را مشاهده کنید.

آسمان مجازی چاپی 

آسمان مجازی واقعی هزینه بسیار بالایی دارد. یک راه برای ایجاد آسمان مجازی وجود دارد که هزینه تمام شده را خیلی کاهش می دهد. در این روش، تصویر مورد نظر بر روی تلق هایی چاپ شده و پشت آن، لامپ قرار می دهند. و آسمان مجازی واقعی را شبیه سازی می کنند. در آسمان های مجازی چاپی، تغییرات آرام تصویر وجود ندارد و تصویر به صورت ثابت باقی می ماند.

طرح طبیعت در سقف شما آسمان مجازی چاپی مدرن و امروزی