خانه » طراحی ورودی ،20 ایده فوق العاده و زیبا برای فضای کوچک اما تاثیرگذار

طراحی ورودی ،20 ایده فوق العاده و زیبا برای فضای کوچک اما تاثیرگذار

طراحی ورودی ساختمان موضوع چندان مهمی نیست زیرا ما وقت چندانی را در آن نمی گذرانیم و فقط آن را طی می کنیم.
طراحی ورودی ساختمان اهمیت دارد ;چون اولین بخش از خانه است که میهمانان با آن روبرو می شوند و باید زیبا و نمایشگر زیبایی داخل خانه باشد.

با کدوم دیدگاه موافقید؟

اگر شما هم دیدگاه دوم را می پذیرید ; این مقاله برای شما مناسب است.

ورودی در ساختمان

در ادامه با ما همراه باشد با 15 ایده زیبا برای طراحی ورودی ساختمان

ایده های طراحی ورودی ساختمان

معمولا مشکلی که در مورد ورودی ساختمان وجود دارد اندازه و شکل آن است. اگر شما صاحب یک آپارتمان معمولی هستیدیا سالن ورودی شما کوچک و مربع است یا یک راهرو تنگ و طولانی است که دو نفر به سختی می توانند از آن عبور کنند.در هر صورت می توانید با یک طراحی خوب آن را به یک ورودی دلپذیر تبدیل کنید که نشانگر دکوراسیون داخلی شما باشد.

تزیین ورودی ساختمان

استفاده از آینه و کنسول

یکی از ایده ا استفاده از آینه و کنسول در ورودی است.استفاده از آینه در ورودی به بزرگتر نشان دادن فضا کمک کرده و همچنین کاربردی است چرا که شما در زمان خروج می توانید ظاهر خود را قبل از خروج مشاهده کنید.

آینه و کنسول کنار ورودی ساختمان

آینه و کنسول

طراحی سالن ورودی مقدار زیادی به عملکرد آن بستگی دارد ;از دیگر وسایلی که می توانید برای افزایش عملکرد در ورودی ساختمان قرار دهید، کنسول هایی با کاربری جا کفشی یا رخت آویز یا قفسه لوازم جانبی (کلید ، چتر ، دستکش و غیره) است.در این صورت مکانی برای قرار دادن وسایب در فصول مختلف وجود دارد.

کمد و جاکفشی در ورودی

رخت آویز در جلوی ورودی

دیوارها گزینه ایی طلایی در طراحی ورودی

دیوارها اولین گزینه ایی هستند که برای تغیرر در دکوراسیون ورودی می توانید بر روی آن تمرکز کنید. سالن های ورودی غالباً آنقدر کوچک هستند که برای تزئین دیوارها باید از رنگ های روشن ، آینه ها و الگوهای افقی استفاده کنید. تمام این روش ها به شما در افزایش فضای بصری کمک می کند.

متریال ها مناسب کف، برای طراحی ورودی ساختمان

کف فضای ورودی بهتر از از متریال های ضد آب کار شود. همچنین متریالهایی که تمیز کردن آن راحت باشد.کاشی لعاب دار یک ماده ایده آل برای کف است. اما در صورت تمایل می توانید از پارکت استفاده کنید و یا آن را با فرش ضد آب محافظت کنید.البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که متریال مورد استفاده باید با دیگر بخش های دکوراسیون شما هماهنگی داشته باشد.

آینه و کنسول در راهرو

کف پوش در ورودی ساختمان

استفاده از مبل در طراحی ورودی

قرار دادن یک مبلمان راحتی یا پاف مبلی یا نیمکت در ورودی، دکوراسیون شما را متحول می کند و می توانید در زمان پوشیدن کفش از آن استفاده کنید.

طراحی ورودی ساختمان

قرار دادن پاف مبلی در راهرو

استفاده از گل و گیاه

اگر علاقمند به گل و گیاه هستید و نگهداری آن برای شما سخت نیست; استفاده از گلدانهای زیبا فضایطراحی ورودی شما را جذاب و سرشار از نشاط و سرزندگی می کند.

گیاهان سبز در دکوراسیون فضای راهرو

نورپرداری

یکی از مواردی که در طراحی ورودی لازم است به آن توجه شود، نورپردازی فضا است.
خیلی از افراد به نورپردازی این فضا توجه نمی کنند و وروری آنها کم نور و تاریک است;در این صورت هرچند فضای شما از کیفیت طراحی خوبی برخوردار باشد این طراحی جلوه خوبی نخواهد داشت.

میز کنسول ورودی

آینه و کنسول در جلوی ساختمان

طراحی دکوراسیون داخلی شیک و بی نظیر در خانه معمار، برای دیدن ایده های بی نظیر کلیک کنید.

نظم دادن به راهرو ساختمان

استفاده در صندلی و آینه و کنسول در راهرو

آینه و کنسول در راهرو

ایده طراحی ورودی

میز و آینه کنسول

By |2020-04-01T16:46:52+04:301st آوریل, 2020|بلاگ, طراحی ورودی|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه