جالباسی عنصری تاثیر گذار در دکوراسیون شما

لطفا امتیاز بدهید

جالباسی و مدل پباده سازی آن به گمان عده ایی تاثیر چندانی در فضای پیرامونی خانه ندارد. در حالی که اجزای کوچکتر از این وسیله نیز در دکوراسیون خانه رخ نشان می‌دهند و در واقع دکوراسیون در ترتیب یافتن همین اجزای کوچک صورت می‌گیرد. رخت آویزها داری انواع و مدل های مختلفی مثل جالباسی ایستاده، جالباسی دیواری و انواع جالباسی کم جا می باشد.

جالباسی کمدی در ورودی ساختمان جالباسی دیواری و مدل مخفی جالباسی..

لطفا امتیاز بدهید

جالباسی و بوفه لباس، یکی از بخش از دکوراسیون اتاق خواب و خانه به شمار می روند. علت آن هم نظم دهی، چینش وسائل و لباسها می باشد. داشتن کمد دیواری لباس، رخت آویز و جاکفشی کامل کننده دکوراسیون هر منزلی می باشد. امروزه، تنوع جا لباسی ها بسیار زیاد و در شکلهای متفاوت و بعضا ساده عرضه می شود. در‌این مقــاله به بررسی مدلهای ســاده و جدیــدی می‌پردازیم، که در ساختار کمد دیواری لباس و جالباسی کاربرد دارد. اگر علاقه مند هستید مدل های شیک و جذاب جا کفشی را هم می توانید مشاهده کنید.

کمد دیواری برای جا گذاری لباسها جالباسی دیواری و مدل مخفی جالباسی شیک و زیبا

جالباسی دیواری و مدل مخفی جالباسی جالباسی دیواری مخفی با نورپردازی مناسب

جالباسی دیواری و مدل مخفی جالباسی

نمونه های مختلفی برای ساخت آویز لباس موجود است. مدل جالباسی دیواری، به جهت تراکم بیش از سایر آویز لباس ها مورد توجه قرار گرفته. معمولاً در طرح های دیواری، از دیگر موردها با هم بهره مند شده و به ساختار پنهان قسمت جالباسی روی آورده می شود. ساختار مخفی یعنی، جالباسی دیواری فقط یک جالباسی نباشد. ضمن اینکه این آویز لباس، فضای کافی را به صورت پنهان در اختیار شما قرار دهد. برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره کمد دیواری می توانید از مقاله آن دیدن کرده و طرح های شیک و بی نظیری را مشاهده کنید.

کمد طرح چوبی برای نظم دهی به وسایل جالباسی دیواری و مدل مخفی جالباسی همراه با آینه

جالباسی دیواری و مدل مخفی جالباسی کمد لباسی برای ورودی شیک و زیبا

همچنین مدل آویز لباس به طور یک تکه ای ساخته نمی شود. بلکه معمولاً در قسمت ذیل از یک میز یا جاکفشی و … بهره می گیرند. مدل دیواری در عین قشنگی، می‌تواند به صورت خوشایندی خانه شما را بهتر جلوه دهد. ضمن اینکه با ایده های خلاقانه یاری گر شما در یک دکوراسیون عالی باشد. تمام این طراحی آویز لباس ها، گذشته از دیزاین قشنگ و شیک، نشان دهنده کمبود محیط در منازل مدرن می باشند و این نشان می دهد که محیط برای هر خانه ای اولویت نخستین را داراست.

جالباسی در ورودی ساختمان جالباسی دیواری و مدل مخفی جالباسی شیک و زیبا

دیگران مشاهده کردند: کمد دیواری پذیرایی در طرح ها و سبک های مختلف با عکس های فوق العاده شیک

آویز لباس طرح تنه درست فانتزی و زیبا محل قرار گیری جا لباسی

محل قرار گیری جا لباسی

معمولاً جالباسی را در محل ورود یا راهروی خانه قرار می دهند. تا با ورود به منزل بتوان وسایل مثل کیف، چتر و پالتو …روی آن قرار داد. البته خود آویز لباس نیز به عنوان بخشی از دکوراسیون راهرو، مطرح می‌شود.

کمد و جای لباس در ورودی ساختمان محل قرار گیری جا لباسی

رخت آویز در ورودی ساختمان محل قرار گیری جا لباسی

مدل آویز لباس کودک

رخت آویز در اتاق کودک معمولا به صورت بدون واسطه، در بالا تعبیه می شود و اصلاً چیز دیگری ندارد. یعنی فضای پایین آن خالی می باشد. شما می‌توانید برای پرکردن فضای پایین آن، از میز یا مبلمان کمک بگیرید و جلوه این ناحیه را بیش تر سازید. در صورتیکه مدل آویز لباس دیواری شما برای به کارگیری کودکان می باشد، می بایست در ارتفاع کوتاهی قرار گیرد تا بچه به آن به راحتی دست یابد.

رخت آویز مناسب آتاق کودک مدل آویز لباس کودک

مدل آویز لباس کودک رخت آویز اتاق کودک با رنگهایی مناسب سن و روحیات کودکان

جالباسی دیواری فانتزی

برخی از آویز لباس ها به صورت نمایان می‌باشند و جایی برای مخفی کردن ندارند. در این مدل رخت آویز ها مدلهای فانتزی و خلاقانه وجود دارد که می تواند زینت بخش فضای دکوراسیون باشد. در هنگام استفاده از این دسته جالباسی،نحوه چیدمان و آویز لباس را فراموش نکنید.

دکوری فانتزی اتاق کودک جالباسی دیواری فانتزی زیبا و با طرح های بچگانه

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز
0 پرسش و پاسخ
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات