خانه » جالباسی عنصری تاثیر گذار در دکوراسیون شما

جالباسی عنصری تاثیر گذار در دکوراسیون شما

جالباسی و مدل پباده سازی آن به گمن عده ایی تاثیر چندانی در فضای پیرامونی خانه ندارد. در حالی که اجزای کوچکتر از این وسیله نیز در دکوراسیون خانه رخ نشان می‌دهند و در واقع دکوراسیون در ترتیب یافتن همین اجزای کوچک صورت می‌گیرد. رخت آویزها داری انواع و مدل های مختلفی مثل جالباسی ایستاده ، جالباسی دیواری و انواع جالباسی کم جا می باشد.

جالباسی کمدی در ورودی ساختمان

جالباسی و بوفه لباس،یکی از بخش از دکوراسیون اتاق خواب و خانه به شمار می روند.علت آن هم نظم دهی، چینش وسائل و لباسها می باشد. داشتن کمد دیواری لباس، رخت آویز و جاکفشی کامل کننده دکوراسیون هر منزلی می باشد.امروزه، تنوع جا لباسی ها بسیار زیاد و در شکلهای متفاوت و بعضا ساده عرضه می شود.در‌این مقــاله به بررسی مدلهای ســاده و جدیــدی می‌پردازیم، که در ساختار کمد دیواری لباس و جالباسی کاربرد دارد.

کمد دیواری برای جا گذاری لباسها

جالباسی دیواری و مدل مخفی جالباسی

نمونه های مختلفی برای ساخت آویز لباس موجود است. مدل جالباسی دیواری، به جهت تراکم بیش از سایر آویز لباس ها مورد  توجه قرار گرفته.معمولاً در طرح های دیواری، از دیگر موردها با هم بهره مند شده و به ساختار پنهان قسمت جالباسی روی آورده می شود.ساختار مخفی یعنی، جالباسی دیواری فقط یک جالباسی نباشد; ضمن اینکه این آویز لباس، فضای کافی را به صورت پنهان در اختیار شما قرار دهد.

جالباسی دیواری مخفی

همچنین مدل آویز لباس به طور یک تکه ای ساخته نمی شود. بلکه معمولاً در قسمت ذیل از یک میز یا جاکفشی و … بهره می گیرند.مدل دیواری در عین قشنگی ، می‌تواند به صورت خوشایندی خانه شما را بهتر جلوه دهد. ضمن اینکه با ایده های خلاقانه یاری گر شما در یک دکوراسیون عالی باشد.تمام این طراحی آویز لباس ها، گذشته از دیزاین قشنگ و شیک، نشان دهنده کمبود محیط در منازل مدرن می باشند و این نشان می دهد که محیط برای هر خانه ای اولویت نخستین را داراست.

کمد طرح چوبی برای نظم دهی به وسایل

کمد لباسی برای ورودی

جالباسی در ورودی ساختمان

جالباسی دیواری فانتزی

برخی از آویز لباس ها به صورت نمایان می‌باشند و جایی برای مخفی کردن ندارند; در این مدل رخت آویز ها مدلهای فانتزی و خلاقانه وجود دارد که می تواند زینت بخش فضای دکوراسیون باشد.
در هنگام استفاده از این دسته جالباسی،نحوه چیدمان و آویز لباس را فراموش نکنید.

آویز لباس طرح تنه درست فانتزی و زیبا

محل قرار گیری جا لباسی

معمولاً جالباسی را در محل ورود یا راهروی خانه قرار می دهند; تا با ورود به منزل بتوان وسایل مثل کیف، چتر و پالتو …روی آن قرار داد; البته خود آویز لباس نیز به عنوان بخشی از دکوراسیون راهرو، مطرح می‌شود.

کمد و جای لباس در ورودی ساختمان

رخت آویز در ورودی ساختمان

مدل آویز لباس کودک

رخت آویز در اتاق کودک معمولا به صورت بدون واسطه، در بالا تعبیه می شود و اصلاً چیز دیگری ندارد;یعنی فضای پایین آن خالی می باشد.
شما می‌توانید برای پرکردن فضای پایین آن ، از میز یا مبلمان کمک بگیرید و جلوه این ناحیه را بیش تر سازید.در صورتیکه مدل آویز لباس دیواری شما برای به کارگیری کودکان می باشد، می بایست در ارتفاع کوتاهی قرار گیرد تا بچه به آن به راحتی دست یابد.

رخت آویز مناسب آتاق کودک

رخت آویز اتاق کودک

دکوری فانتزی اتاق کودک

By |2020-04-02T16:07:50+04:302nd آوریل, 2020|بلاگ, جالباسی|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه