خانه » مدل جاکفشی ،۲۰ مدل جدید و مدرن چوبی و ام دی اف

مدل جاکفشی ،۲۰ مدل جدید و مدرن چوبی و ام دی اف

جاکفشی یکی از عناصر کاربردی است که در ورودی خانه ها وجود آن ضروری ست .علاوه بر کاربری جاکفشی ،به زیبایی آن نیز باید توجه شود. در یک دکوراسیون مدرن و شیک تمامی اجزای محیط مهم هستند. نباید حتی یک قلم از آنها را فراموش کنید. امروز می خواهیم چند طرح جدید را به شما نشان دهیم. این طرح ها ایده های خوبی برای دیزاین به شما خواهند داد. پس اگر قصد خرید یک جاکفشی دارید، پیش از انتخاب این مجموعه زیبا را از دست ندهید.

جاکفشی شیک و زیبا با رنگ تیره

در ادامه مدل های مختلف جاکفشی شیک و کاربری را مشاهده می کنید.

انتخاب جاکفشی و چند نکته مهم

مدل های جاکفشی بسیار زیادی در بازار موجود است. تنها کافی است سری به یک فروشگاه بزنید تا مدلهای مختلفی را مشاهده کنید. اما احتمالا خیلی اوقات در تصمیم گیری دچار مشکل شده باشید. اول تصمیم داشتید یک جا کفشی چوبی یا MDF خریداری کنید، به فروشگاه مراجعه می کنید و آنجا پر از انواع مدلهاست، اما هیچ کدام به دلتان نمی نشیند.حتی گاهی ممکن است انتخاب کنید و وقتی محصول به خانه شما آمد پشیمان بشوید. چرا که ظاهر آن در فروشگاه با خانه شما متفاوت است. این موضوعات دلایلی مختلفی ممکن است داشته باشند. اما مهم ترین موضوعی که احتمالا به آن توجه نکرده اید دکور فروشگاه است. در آنجا جاکفشی در کنار دکوری استفاده شده که با آن همخوانی داشته. اما در منزل دکور شما متفاوت است. گاهی ممکن است چون فروشنده محصول را در دکور مناسب استفاده نکرده باشد، به نظرتان زیبا نباشد.

پس شاید بتوان این مشکلات را اینطور خلاصه کرد: جاکفشی باید با دکور اطراف آن مورد بررسی قرار بگیرد تا بتوانید راحت و درست انتخاب کنید.

اما جدای از این موضوعات، در کارهای مدرن و جدید سالیان اخیر کارایی، بسیار مهم است. طرح هایی مشاهده می کنید که فضای کمتری اشغال می کنند. از این فضا نهایت استفاده شده است. هیچ بخشی بی استفاده نمی ماند، اما در عین حال اصلا شاهد شلوغی نیستیم. برای خرید جا کفشی موضوع استفاده از فضا بسیار مهم است. باید تصور کنید یک مهمانی شلوغ خواهید داشت، آیا جاکفشی برای مهمانان شما فضای کافی دارد؟ پس باید از حداکثر فضا استفاده شود. همین موضوع را می توانید در بسیاری از طرح هایی که در ادامه آورده ایم مشاهده کنید.

جاکفشی ام دی اف

رنگ بندی در مدل جا کفشی

مدلهای چوبی و ام دی اف امروزه دارای رنگی های بسیار زیادی هستند. روکش ها و لاک های مختلف به شما کمک می کنند تا بتوانید بنا به نیاز از رنگ مورد نظرتان استفاده کنید. رنگ هایی که روزی به نظر نمی آمد در مدلهای چوبی بتوان از آنها استفاده کرد، اکنون در بازار فروش این محصولات وجود دارند. حتی ترکیب چوب با مواد دیگر و استفاده از رنگ آنها برای ست کردن هم از جمله مواردی است که در دسترس شما است. می توانید از تضاد رنگی استفاده کنید. یا شاید طرفدار هارمونی در رنگ های نزدیک باشید. دست شما در این موضوع باز است. یکی از مواردی که می تواند این تصمیم را برایتان آسانتر کند، مشاهده نمونه ها است. در نمونه های زیر می توانید برخی از این ترکیب ها را مشاهده کنید.

دکوراسیون ورودی ساختمان

محل نصب و قرار گیری جا کفشی

گاهی ممکن است مدلهایی را دوست داشته باشید; اما از جهت اندازه محصول کمی بزرگتر یا کوچکتر از فضای شما باشد;چون امکان سفارش، بنا به اندازه مشتریان هم وجود دارد، این مشکل کاملا قابل رفع است;در مورد جاکفشی های چوبی و mdf دست شما برای این موضوع بیشتر باز است.
از جهتی با توجه به ماندگاری بالا و وزن مناسب به سادگی می توانید ;جاکفشی را جا به جا کرده و سالیان طولانی از آن استفاده کنید.

محل قرار دادن کفش در ورودی

طرح های زیبا و بر نظیر دکوراسیون داخلی را مشاهده کنید.

قرار دادن کفش کن در ورودی

کنسول در ورودی برای قرار دادن کفش

کنسول برای قرار دادن دکوری و کفش

جا کفشی مدرن و شیک

جا کفشی با ام دی ام تیره

میز کنسول و رخت آویز

جاکفشی جا دار

جا کفشی مدرن و ساده

جاکفشی با رنگ روشن

جاکفشی مدرن و زیبا و کاربردی

جاکفشی و کمد لباس بری اتاق کلوزیت

جاکفشی کوچک و مدرن

دکوراسیون ورودی ساختمان

امتیاز به این محصول (5 / 1)
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

2
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
1 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
2 نویسنده دیدگاه
ابوالفضل مجاهدیمحمد Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
محمد
مهمان
محمد
امتیاز به این محصول :
     

مطالب سایت تون عالیه