جاکفشی یکی از عناصر کاربردی است که در ورودی خانه ها وجود آن ضروری ست .علاوه بر کاربری جاکفشی ،به زیبایی آن نیز باید توجه شود. در یک دکوراسیون مدرن و شیک تمامی اجزای محیط مهم هستند. نباید حتی یک قلم از آنها را فراموش کنید. امروز می خواهیم چند طرح جدید را به شما نشان دهیم. این طرح ها ایده های خوبی برای دیزاین به شما خواهند داد. پس اگر قصد خرید یک جاکفشی دارید، پیش از انتخاب این مجموعه زیبا را از دست ندهید.

جاکفشی شیک و زیبا با رنگ تیره

در ادامه مدل های مختلف جاکفشی شیک و کاربری را مشاهده می کنید.

انواع مدلهای جاکفشی مدرن و شیک

امروزه در مورد جاکفشی هم مانند بساری از لوازم دکوری منزل با تنوعی از مدلها روبرو هستیم.این مدلها می تواند پاسخگوی هر سلیقه ایی باشد و از طرفی شما می توانید با توجه به محل مورد استفاده جاکفشی مناسب خود را انتخاب کنید.

مدل های مختلف جاکفشی شامل موارد زیر است.

  • مدل دیواری آپارنمانی
  • جاکفشی مدل داشبوردی
  • مدل ایستاده
  • مدل صندوقی پاف دار
  • جاکفشی با طرح های فانتزی

انتخاب جاکفشی و چند نکته مهم

مدل های جاکفشی بسیار زیادی در بازار موجود است. تنها کافی است سری به یک فروشگاه بزنید تا مدلهای مختلفی را مشاهده کنید.و احتمالا در انتخاب دچار سردرگمی شده نتوانید تصمیم بگیرید. گاهی اول تصمیم داشتید یک جا کفشی چوبی یا MDF خریداری کنید، به فروشگاه مراجعه می کنید و آنجا پر از انواع مدلهاست، اما هیچ کدام به دلتان نمی نشیند.حتی گاهی ممکن است انتخاب کنید و وقتی محصول به خانه شما آمد پشیمان بشوید.

دلیل این اتفاق چیست؟

این موضوع دلایلی مختلفی ممکن است داشته باشند. اما مهم ترین موضوعی که احتمالا به آن توجه نکرده اید دکور فروشگاه است. در آنجا جاکفشی در کنار دکوری استفاده شده که با آن همخوانی داشته. اما در منزل دکور شما متفاوت است. گاهی برعکس نیز اتفاق می افتد ممکن است چون فروشنده محصول را در دکور مناسب استفاده نکرده باشد، به نظرتان زیبا نباشد.

پس شاید بتوان این مشکلات را اینطور خلاصه کرد:

<<جاکفشی باید با دکور اطراف آن مورد بررسی قرار بگیرد تا بتوانید راحت و درست انتخاب کنید.>>

نکته ایی که در کارهای مدرن و جدید سالیان اخیر به  آن توجه ویژه شده ،کارایی آنها ست. طرح هایی مشاهده می کنید که فضای کمتری اشغال می کنند. از این فضا نهایت استفاده شده است. هیچ بخشی بی استفاده نمی ماند، اما در عین حال اصلا شاهد شلوغی نیستیم. برای خرید جا کفشی موضوع استفاده از فضا بسیار مهم است.باید تصور کنید یک مهمانی شلوغ خواهید داشت، آیا جاکفشی برای مهمانان شما فضای کافی دارد؟ پس باید از حداکثر فضا استفاده شود. همین موضوع را می توانید در بسیاری از طرح هایی که در ادامه آورده ایم مشاهده کنید.

جاکفشی ام دی اف

رنگ بندی در مدل جا کفشی

مدلهای چوبی و ام دی اف امروزه دارای رنگی های بسیار زیادی هستند. روکش ها و لاک های مختلف به شما کمک می کنند تا بتوانید بنا به نیاز از رنگ مورد نظرتان استفاده کنید. رنگ هایی که روزی به نظر نمی آمد در مدلهای چوبی بتوان از آنها استفاده کرد، اکنون در بازار فروش این محصولات وجود دارند. حتی ترکیب چوب با مواد دیگر و استفاده از رنگ آنها برای ست کردن هم از جمله مواردی است که در دسترس شما است. می توانید از تضاد رنگی استفاده کنید. یا شاید طرفدار هارمونی در رنگ های نزدیک باشید. دست شما در این موضوع باز است. یکی از مواردی که می تواند این تصمیم را برایتان آسانتر کند، مشاهده نمونه ها است. در نمونه های زیر می توانید برخی از این ترکیب ها را مشاهده کنید.

دکوراسیون ورودی ساختمان

محل نصب و قرار گیری جا کفشی

جا کفشی ها معمولا در ورودی  ساختمان قرار می گیرند که به طور معمول فضای آنچنان بزرگی نیست. گاهی ممکن است مدلهایی را دوست داشته باشید، اما از جهت اندازه با فضای شما هماهنگی نداشته باشد. در این صورت زیاد نگران نباشید !چون امکان سفارش، بنا به اندازه مشتریان هم وجود دارد، این مشکل کاملا قابل رفع است.در مورد جاکفشی های چوبی و mdf دست شما برای این موضوع بیشتر باز است. از طرفی با توجه به ماندگاری بالا و وزن مناسب به سادگی می توانید ،جاکفشی را جا به جا کرده و سالیان طولانی از آن استفاده کنید.

محل قرار دادن کفش در ورودی

طرح های زیبا و بی نظیر دکوراسیون داخلی را مشاهده کنید.

قرار دادن کفش کن در ورودی

کنسول در ورودی برای قرار دادن کفش

کنسول برای قرار دادن دکوری و کفش

جا کفشی مدرن و شیک

جا کفشی با ام دی ام تیره

میز کنسول و رخت آویز

دیگران مشاهده کردند: آینه و کنسول و مدل های فوق العده جذاب 2020 برای تغییر در دکوراسیون شما

جاکفشی جا دار

جا کفشی مدرن و ساده

جاکفشی با رنگ روشن

جاکفشی مدرن و زیبا و کاربردی

جاکفشی و کمد لباس بری اتاق کلوزیت

جاکفشی کوچک و مدرن

دکوراسیون ورودی ساختمان