خوگر با شبکه سازی اتوماتیک جهت ارتباط داشتن فعالین کسب و کارهای مرتبط با مبلمان ،معماری داخلی و دکوراسیون با یکدیگر با استفاده از فناوری های روز امکانی را ایجاد کرده است که فروشندگان کالا و خدمات به راحتی با مشتریان و استفاده کنندگان از این وسایل ارتباط مفید و دوطرفه داشته باشند.همچنین سایت خوگر این امکان را ایجاد کرده که عرضه کنندگان بتوانند یک پروفایل شخصی داشته و در صورت لزوم آن را ویرایش کنند.

خوگر

درباره خوگر

 سیستم اصلی مجموعه خوگر از فروشگاه اینترنتی و یک شبکه اجتماعی اختصاصی تشکیل شده است ; که در زمینه لوازم مربوط به مبلمان فعالیت می کند.فروشندگان این محصول ها با قابلیتهای که برای آنها در نظر گرفته شده است به راحتی می‌توانند محصولات خود را پرزنت کرده و به فروش برساند .

در این سیستم فعالین می توانند پروفایل خود را شخصی سازی کرده; و در صورت نیاز به روز رسانی نمایند. همچنین این سیستم حاوی یک بخش محتوایی نیز می باشد که در آن دانش های به روز این حوزه و تجربیات دیگر فعالین به دنبال کنندگان انتقال پیدا می کند.قسمت فروشگاه اینترنتی سایت خوگر ایده جدیدی در حوزه مبلمان ارائه داده است که تا به حال به آن توجهی نشده بود. ایده ساخت یک جامعه آماری از اجناس در دسترس در بخش مبلمان که قابلیت مشاهده،انتخاب،مقایسه و خرید وسایل و ملزومات مبلمان و دکوراسیون را از شرکت های متفاوت به کاربران و متقاضیان این اجناس می دهد.

شبکه اجتماعی خوگر

شبکه اجتماعی خوگر این قابلیت را به طراح داخلی و دیگر عرضه کنندگان خدمات در زمینه دکوراسیون و معماری می دهد که با ساخته یک پیج مخصوص به خودشان از امکانات این جامعه آماری و اطلاعاتی برای باخبر کردن و اطلاع دادن به مخاطبان خود بهره ببرند. مشاهده جزئیات تماس ،توضیحات مربوط به فعالیت ها،ساخت گالری های مختلف جهت نمایش هر پروژه،قابلیت فالو کردن و فالو شدن،کسب نظرات و سوال های مخاطب و قابلیت پاسخ دادن به آنها از بستر همین ابزار ، همچنین قابلیت فرستادن آدرس تصاویر با ایمیل،از روش برنامه های معمول موبایل های هوشمند تنها قسمتی از قابلیتهای استفاده از این محیط می باشند.

وبلاگ تیمی

قسمت مطالب خوگر سیستمی مثل یک وبلاگ تیمی را دارد; که همه اعضا و کلیه طراحان عضو شده در شبکه اجتماعی خوگر ،موازی با تحریریه خوگر ،مقاله های خوب و مربوط به فعالیت یا حوزه کاری خود را می توانند در آن منتشر کنند.این مطالب بر مبنای دسته بندی مرتبط می توانند برای کاربر هدف سایت و دیگر فعالیت کنندگان در این زمینه جذاب بوده و سطح علمی آن ها را در این بخش بالا ببرد. خوگر با ارائه ورژن ریسپانسیو خود و طراحی برنامه‌های نسخه اندروید و ios ;دسترسی راحت به امکانات سایت را از هر روشی و به وسیله هر نوع دستگاه و دیوایسی فراهم کرده است.

سرویس خواب خوگر

بدون شک مهمترین بخش اتاق خواب شیک و جذاب تخت خواب است. سبک چیدمان اتاق به انتخاب مدل سرویس خواب بستگی دارد. سرویس خواب اگر ساده باشد یا مدرن اتاق خواب ما هم هم ساده و مدرن می شود ;یا اینکه اگر تختخوابی شیک و جذاب داشته باشید جلوی اتاقتان نیز عوض میشود

خوگر پلاس

خوگر پلاس یک محیط آنلاین جهت معاملات مستقیم بین خریداران و فروشندگان در حوزه چوب و مبلمان می باشد . فعالیت در خوگر پلاس به فعالین این عرصه کمک می کند; تا بتوانند امکان فروش و نمایش محصولات خود به صورت دائمی داشته باشند ; مشتریان نیز میتوانند بهترین کالاها را از بهترین فروشندگان و بدون واسطه تهیه نمایند.
فایده هایی که از حضور در خوگر پلاس برای فعالین این صنعت به وجود می آید به شرح زیر است:

  • ایجاد بازار صنعت مبلمان و چوب به صورت برخط
  • ارتباط بی واسطه بین خریدار و فروشنده
  • بهترین ابزار جهت معرفی استانداردهای جهانی خدمات و کالاها در این حوزه
  • معرفی با کیفیت ترین محصولات در برندهای خارجی و ایرانی

سایت : khooger.com

تلفن : 02161925

جهت مشاهده ایده های به روز و جذاب از طراحی دکوراسیون داخلی کلیک کنید.