دکوبوم چوبی

سایت دکو بوم

سایت دکوراسیون داخلی دکوبوم با هدف بالا بردن دانش دکوراسیون در جامعه، فعالیت خود را از سال ۹۴ آغاز کرده است. این وبسایت هرروز محتواهای آموزشی زیادی در زمینه‌های دکوراسیون ،فضای مسکونی ،اداری و تجاری ارائه می نماید;همچنین وب سایت می تواند پاسخگوی کاربران نیز در این زمینه ها باشد و سوالات آنها را پاسخ بدهد.

دکوبوم چوبی

چوب از پر استفاده ترین و متداول ترین مصالحی است که در دکوراسیون داخلی منزل استفاده میشود .این نوع مصالح از روش های مختلف در خانه کاربرد دارد.چوب ها با توجه به استحکام،رنگ،جنس و تنوع شان استفاده های مختلفی در منزل دارند.از جمله استفاده های آن می‌توان به دیوار پوش،کفپوش،استفاده در سقف منازل و یا استفاده از آن در وسایل دکوری نام برد.احساس گرمی و صمیمیت را با چوب میتوان در محیط ایجاد کرد.به همین دلیل است که چوب به یک متریال پرطرفدار در بین طراحان و کارفرمایان تبدیل شده است.این نوع مصالح چه از لحاظ اقتصادی و همینطور از لحاظ زیبایی بسیار مقرون به صرفه تر و زیبا تر نسبت به مصالح گذشته هستند. از طرف دیگر به کار بردن چوب در دکوراسیون داخلی منزل رنگ و بویی از طبیعت را به محیط می دهد و همین امر احساس خوبی به افراد می دهد.

دکوبوم مبلمان

دکوبوم با توجه به تجربه و آشنایی با سبک های مدرن و به روز همینطور شناختی که نسبت به شرکت‌های معماری دارد نسبت به خرید و واردات مبلمان اقدام می نماید;در سایت می توانید نمونه هایی از آن را انتخاب و مشاهده نمایید.

طراحی داخلی منزل ایرانی

ایده جذابی که در وب سایت دکوبوم مشاهده می شود ;دسته بندی ایده های دکوراسیون داخلی در طیف های رنگی مختلف می باشد;برای مشاهده این دسته بندی ها طیف های رنگی متفاوتی در سمت راست سایت وجود دارد که با توجه به رنگ مورد علاقه خود میتوانید ایده ها و کانسپت هایی در آن مورد را مشاهده نمایید.

سایت : decoboom.ir

تلفن : 02122739490