انواع مدل کناف سقف جدید و شگفت انگیز

2/5 امتیاز از (1 رای )

کناف سقف چیست؟ یا به عبارتی دیگر کناف کاری سقف چیست؟ کناف یکی از محبوب ترین مصالح ساختمانی به ویژه در تاسیسات ساختمانی است. از آنجا که سقف تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی دارد استفاده از کناف سقف می تواندشما را در رسیدن به یک دکوراسیون بی نظیر کمک کند. از طرفی کناف سقف به دلیل سبک بودن می تواند مقاومت بالایی در برابر زلزله ایجاد کند. در این مقاله سعی کرده ایم علاوه بر معرفی کناف سقف و انواع کناف سقف، کناف سقف یکپارچه، کناف سقف مشبک و علت محبوبیت کناف سقف، در ادامه یه طور کلی به مزایا و معایب آن بپردازیم. با ما همراه باشید تا بتوانید دانش و ارزیابی خوبی از این محصول داشته باشید.

کناف سقف Ceiling knauf کناف سقف با نورپردازی فوق العاده زیبا

کناف سقف

امروزه به طور گسترده می توان شاهد استفاده این نوع مصالح در بخش های مختلف بود. کناف سقف به عنوان گچ در مصالح ساختمانی به کار می رود وجود آن ها به افرادی که برای طراحی دکور داخلی فعالیت می کنند فرصت داده است که بتوانند طرح های مختلفی را اعمال کنند. از آنجا که بیشتر در ساخت سقف منازل به کار می رود این نام را گرفته است و در واقع سازه ای فلزی می باشد که روی آن با گچ و یا سیمان پوشیده شده است. این محصول به عنوان سقف یا دیوارهای داخلی کاربرد دارد و چون سبک است می توان از آن به راحتی در مکان های مختلف استفاده کرد. اما یک نکته مهم!!! کناف سقف به دلیل سبک بودن و مقاومت بالا، در برابر زلزله و حوادث دیگر بهترین گزینه است. با وجود آن ها خسارت های کمتری حاصل می شود.

کنافکاری در پذیرایی Ceiling knauf کناف سقف طراحی شده برای پذیرایی بسیار شیک

علت محبوبیت کناف سقف

کشور آلمان اولین سازندگان این محصول است ولی امروزه بازار فروش آن بسیار رونق دارد. کناف امکان رنگ پذیری و طرح پذیری را دارد و همین عامل سبب شده است به سهولت از آن در بخش های مختلف استفاده گردد. وجود چنین ویژگی هایی استفاده ی آن را رونق داده است.

کناف کاری سقف Ceiling knauf علت محبوبیت کناف سقف دارای طراحی سه بعدی و بسیار شیک و مدرن

از اصلی ترین ویژگی های کناف سقف می توان به هزینه های کم آن اشاره کرد. به کارگیری این نوع مصالح در طرح های مختلف سقف ها هزینه کمتری می خواهد و از همه مهمتر مدت زمانی که از آن ها را به کار می گیریم بسیار کوتاه است به عبارت دیگر استفاده و به کارگیری آن ها به شما کمک می کند در زمان صرفه جویی کنید. به طور عمده کناف سقف برای پوشش سقف ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد ولی در موارد مختلف می توان از کناف به عنوان دیوار داخلی نیز استفاده کرد .

کناف کاری سقف Ceiling knauf علت محبوبیت کناف سقف

2/5 امتیاز از (1 رای )

انواع کناف سقف

کناف امروزه در دو دسته ی مختلف در اختیار مشتری قرار دارد و با توجه به نیاز موجود و البته شرایط می توان یکی از بهترین نوع آن را انتخاب کرد معمولا افرادی که در طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت دارند می توانند شما را در انتخاب نوع آن یاری کنند. از نظر کاربری نیز کناف ،قابلیت استقاده در آشپزخانه ،اتاق خواب و همچنین سالن پذیرایی را دارد. اما کناف پذیرایی به دلیل کاربری بیشتر از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

طراحی زیبای Ceiling knauf انواع کناف سقف برای دکوراسیون های سبک کلاسیک

انواع کنافکاری سقف بر اساس ظاهر و البته زیر ساخت دو نوع است:

  • کناف سقف یکپارچه: در این سبک، از فولاد به عنوان زیرساخت اصلی استفاده می شود و کناف موجود با استفاده از مهره های مختلف به این نوع زیر ساخت متصل می شود و سپس همه ی درزهای موجود آن به طور کامل پوشانده شده و مورد استفاده قرار می گیرد .
  • کناف سقف مشبک: در نوع مشبک آن از گچ به عنوان زیرساخت استفاده می شود. آن را با استفاده از آویز های خاصی به سقف متصل می کنند. ناگفته نماند که نصب و اجرای این نوع، به سهولت و در کوتاهترین مدت زمان انجام می شود و می تواند از مهمترین مزیت آن ها در نظر گرفته شود و البته این نوع مشبک نسبت به نوع یکپارچه بسیار سبک تر هستند و به آسانی جابه جا و نصب می شوند .

طراحی دایره ایی Ceiling knauf انواع کناف سقف طراحی شده همراه با نورپنهان و لوستر

پیشنهاد می کنم مطالعه کنید:40 ایده شگفت انگیز و لاکچری دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسرانه 2019

مزایای کناف سقف

استفاده از کناف سقف مزیت های مختلفی دارد.

کناف سقف Ceiling knauf مزایای کناف سقف طراحی کلاسیک

1) امکان ایجاد طرح های جذاب و متنوع

بسیاری از افراد دوست دارند طرح های زیبایی در سقف منزل خود داشته باشند و به دنبال راهکارهای مختلفی هستند. کناف بهترین گزینه و انتخاب برای این افراد خواهند بود. زیرا به کمک آن فرصت خواهند داشت که طرح های مختلفی را در دکوراسیون داخلی منزل خود اجرا کنند. 

نور پردازی در طراحی دکوراسیون داخلی Ceiling knauf 1) امکان ایجاد طرح های جذاب و متنوع

2)هزینه کم نسبت به دیگر مصالح

هزینه ی اتمام آن در مقایسه با یک سقف معمولی اصلا قابل قیاس نیست. می توانید به آسانی هزینه ها را مقایسه کنید .

کناف سقف Ceilin2)هزینه کم نسبت به دیگر مصالحg knauf

3)نصب و راه اندازی سریع و آسان

راه اندازی و همچنین اجرای چنین سقف هایی بسیار آسان است و در کوتاهترین مدت زمان انجام می شود. در نهایت همین عوامل سبب شده است که به استفاده این نوع مصالح روز به زور، رو به گسترش باشد. در واقع استقاده از این نوع مصالح، فرصتی بی نظیر برای دستیابی به دکوراسیون های داخلی فوق العاده زیبا است.

کناف سقف Ceiling knauf 3)نصب و راه اندازی سریع و آسان

معایب کناف سقف

کناف سقف با توجه به همه ی مزایایی که دارد البته معایبی نیز دارد. همانطور که اشاره کردیم نصب و راه اندازی آن، آسان و در کوتاهترین مدت زمان صورت می گیرد. ولی بدون تردید نصب آن به تیم کارشناس نیازمند است. 

رنگ زیبای سبز در طراحی Ceiling knauf معایب کناف سقف

اگر توسط یک تیم کارشناس انجام نشود. امکان آن است که بعد از نصب شدن توانایی و مقاومت لازم را نداشته باشد. یا به عبارت دیگر در برابر در برابر صدا و حرارت عایق کافی را نداشته باشد. این امر سبب هزینه های مازاد نیز شود.

 کنافکاری در پذیرایی Ceiling knauf معایب کناف سقف

پس لازم است درابتدای کار سعی کنید از تیم مجرب در این زمینه کمک بگیرید. در واقع این عیب با به کار گیری یک تیم حرفه ایی قابل حل است. در ادامه تعدادی از طراحی های ما را در پذیرایی و آشپزخانه مشاهده می کنید.

کنافکاری زیبا با نورپردازی بی نظیر معایب کناف سقف

کناف سقف برای آشپزخانه با طراحی نورپنهان و نصب لوستر، زیبایی بسیار زیادی را به فضای آشپزخانه میبخشد و محیط را باز و فوق العاده شیک نشان میدهد.

طراحی زیبا در سقف با نورپردازی معایب کناف سقف

طراحی و اجرای فوق العاده لاکچری دایره ای شکل که برای خانه های سبک مدرن طراحی میشود و دارای نورپردازی با نور پنهان بسیار زیبایی میباشد که با تعبیه لوستر زیبایی این طراحی خارق العاده را چندین برابر میکند.

کنافکاری و نورپرداری معایب کناف سقف

رعایت فاصله نورپنهان برای نورپردازی کناف سقف بسیار مهم است. در اینجا با رعایت فاصله مناسب و نصب درست برای قسمت پذیرایی و دکور مدرن فوق العاده شیک است.

طراحی زیبا به همراه کنافکاری معایب کناف سقف

طراحی سه بعدی کناف برای تمام قسمت های خانه و مناسب با محیط و نورپردازی با رنگ های نور مختلف مثل آبی، زرد و سفید که زیبایی خاصی را به فضا و محیط خانه میبخشد.

کنافکاری در پذیرایی معایب کناف سقف

دوست دارید دکوراسیون داخلی شیک و بی نظیری داشته باشید؟همین الان کلیک کنید.

سبک زیبا در طراحی سقف معایب کناف سقف

طراحی سه بعدی کناف برای قسمت آشپزخانه و کاربرد چوب در طراحی آن که ست با کابینت آشپزخانه میاشد و نورپردازی مناسب و زیبا که نورها فضای زیبایی را برای محیط آشپزخانه ایجاد کرده اند.

کنافکاری در محیط استخر معایب کناف سقف

طراحی و اجرای کناف برای استخر خانگی فوق العاده زیبا با رنگ های آبی کم رنگ و پررنگ و سفید و نورپردازی فوق العاده زیبا که فضای خارق العاده ای ایجاد شده است.

طراح زیبا سقف به همراه نورپردازی معایب کناف سقف

طراحی زیبا و حرفه ای سه بعدی همراه با نورپردازی با نورپنهان و ترکیب اشکال بسیار زیبا و خاص شده است.

کنافکاری زیبا در سقف معایب کناف سقف

طراحی و اجرای بسیار زیبا و خاص و شیک کناف به رنگ دیوارها، طراحی با خط های قوس دار و دایره ای و نصب لوستر در وسط کناف که بسیار شیک و زیبا میباشد.

رابیتس سقف معایب کناف سقف

طراحی بی نظیر کناف و نورپردازی فوق العاده زیبا، نورها به گونه ای اطراف لوستر تعبیه شده اند که نور سکلی اشک مانند دور لوستر ایجاد میکند که میتوان هنر زیبایی معماری را در این تصویر مشاهده کرد.

نورپردازی درسقف معایب کناف سقف

طراحی سه بعدی و اجرای کناف برای آپارتمان و نورپردازی مناسب که نور ملایم و آرام به فضا و محیط میبخشد و تعبیه لوستر در وسط کناف که فضای زیبا و آرامی را ایجاد کرده است.

رابیتس آشپزخانه Ceiling knauf معایب کناف سقف

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

4.6 5 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز
10 پرسش و پاسخ
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین آرا
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
امتیاز :
     

بسیار عالی ممنون بابت مطلب زیباتون

امتیاز :
     

واقعا کارتون تمیز و زیباست احسنت به هنرتون

امتیاز :
     

طراحی کناف چقدر هزینه داره؟

امتیاز :
     

طراحی های کناف شما بسیار زیبا هستن معمولا اجرای این طرح ها چقدر زمان میبره ؟؟؟

امتیاز :
     

طراحی های شما خیلی به دل من نشسته .برای سفارش طراحی کناف سقف چکاری باید انجام بدهم؟