دکوراسیون اتاق کودک

 ENJOY THE DIFFERENC

دکوراسیون اتاق کودک برای والدین بسیار اهمیت دارد، زیرا فرزندان بیشتر وقت خود را در اتاق می گذرانند. اتاق کودک تاثیر بسیار زیادی بر روحیات و خلقیات کودک دارد. بهتر است طراحی دکوراسیون اتاق کودک متناسب با سن و روحیات آن باشد. در این صورت کودک با قرار گرفتن در اتاق احساس امنیت، آرامش و شادابی بیشتری خواهد داشت.

المان میان متن

براساس تحقیقات انجام شده محیط رشد و پرورش کودک تاثیر بسیار زیادی در شخصیت و کیفیت حضور او در جامعه دارد. همچنین اولین مکان موثر بر روحیه کودک دکوراسیون اتاق آن است. شما با کمک طراح حرفه ای می توانید با صرف هزینه مناسب محیطی دلچسب و آرام را برای کودک خود مهیا کنید، زیرا کودکانی که در محیط آرام و با انرژی مثبت بزرگ ‌می شوند؛ خلاق تر و باهوش تر خواهند بود. در اینجا قصد داریم شما را با اهمیت طراحی دکوراسیون اتاق کودک بیشتر آشنا کنیم و راهکاری مناسب به شما ارائه دهیم.

اتاق خواب طراحی شده برای کودک

اتاق خواب طراحی شده برای کودک

چگونه دکوراسیون اتاق کودک خود را طراحی کنیم؟

کودکان روح بسیار لطیف و حساسی دارند. آرامش و امنیت آن ها به ویژه موقع خواب بسیار اهمیت دارد. از طرفی کودکان علاقه دارند در اتاقی بازی کنند که بر اساس موضوعات مورد علاقه آن ها طراحی شده است. تیم معماری و دکوراسیون خانه معمار با دارا بودن مهندسان مجرب می تواند مطابق با خواسته شما اقدام به طراحی کند. ما در زمینه های طراحی، اجرا و نظارت ساختمان با بهره گیری از نیروهای متخصص خود پروژهای بسیار زیادی را انجام داده ایم. شما با انتخاب یک تیم حرفه ای می توانید اتاق کودک خود را به محیطی آرام و جذاب تبدیل کنید. ما برحسب سن، جنس، روحیات و خلقیات فرزند شما به طراحی اقدام می کنیم.

طراحی های شیک برای اتاق خواب کودک

طراحی های شیک برای اتاق خواب کودک

نکات مهم در طراحی دکوراسیون اتاق کودک

 یکی از نکات مهم طراحی دکوراسیون اتاق کودک سرویس خواب آن است. سرویس خواب اتاق کودک برای دختران و پسران متفاوت است. برای اتاق خواب دخترانه رنگ های صورتی، زرد، طلایی، آبی و سبز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل در دکوراسیون اتاق پسر بچه ها رنگ های مشکی، سبز و آبی کاربرد بیشتری دارد. ما حتی می توانیم با استفاده از شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودک شما اتاق وی را طراحی کنیم. به عبارت دیگر از علایق کودک شما ایده می گیریم.

طراحی بی نظیر برای اتاق خواب کودک

طراحی بی نظیر برای اتاق خواب کودک

ما از تخت، میز، صندلی و وسایل بازی استاندارد و متناسب با سن کودک شما استفاده می کنیم. ارتفاع تخت، میز و صندلی و وسایل بازی کودک باید به گونه ‌ای باشد که در حین بالا و پایین رفتن هیچگونه خطری برای او به وجود نیاید. با استفاده از وسایل با فرم منحنی و گوشه های نرم، امنیت کودک را به هنگام بازی افزایش می دهیم؛ زیرا گوشه های تیز یک خطر جدی برای کودک شما به حساب می آیند. سعی داریم به گونه ای طراحی انجام دهیم که وسایل مورد علاقه فرزند شما به راحتی در دسترس او قرار داشته باشند.

اتاق خواب طراحی شده با تخت و میزو اسباب بازی

اتاق خواب طراحی شده با تخت و میزو اسباب بازی

رنگ ها سبب تغییر حال و هوای افراد می شوند. استفاده از رنگ های مناسب با فضا بسیار اهمیت دارد. ما با استفاده از پرده های رنگارنگ، شادی و روشنایی خاصی به اتاق کودک شما می بخشیم. رنگ انتخابی پرده با زمینه اتاق خواب کودک شما تناسب خواهد داشت. همچنین استفاده از پارچه های مناسب با زمینه اتاق کودک شما برای ملافه، بالش، روتختی و روکش صندلی راحتی محیطی بسیار جذاب و دلنشین ایجاد خواهد کرد. از طرفی استفاده از رنگ های روشن اتاق شما را تمیز تر و دلباز تر جلوه می دهد.

استفاداه از اسباب بازی برای دکور اتاق کودک

استفاداه از اسباب بازی برای دکور اتاق کودک

یکی دیگر از نکات مهم طراحی دکوراسیون اتاق کودک رنگ دیوارها است. با استفاده از ترکیب رنگ، پوستر و کاغذ دیواری؛ فضایی شاد و منحصر به فرد ایجاد می شود. در برخی از موارد می توان با بهره گیری از نقاشی مورد علاقه کودک شما بر روی دیوار فضا را دلچسب تر کرد.

تاثیر رنگ در دکوراسیون داخلی

تاثیر رنگ در دکوراسیون داخلی

نقاشی درخت روی دیوار برای اتاق کودک

نقاشی درخت روی دیوار برای اتاق کودک

اسباب بازی های کودکان رنگارنگ و در اندازه ها و شکل های مختلف هستند. ما با استفاده از اسباب بازی های موجود اقدام به طراحی دکوراسیون اتاق کودک شما می کنیم. این امر سبب صرفه جویی در هزینه ها می شود. شما با انتخاب یک تیم حرفه ای می توانید با صرف هزینه کم دکوراسیونی منحصر به فرد ایجاد کنید.

استفاده از اسباب بازی در دکوراسیون

استفاده از اسباب بازی در دکوراسیون

یکی از نکات مهم طراحی دکوراسیون اتاق کودک کف پوش مناسب آن است. ما با استفاده از کف پوش مناسب مانع از هر گونه صدمه و آسیبی به فرزندتان می شویم. بر اساس تحقیقات انجام شده اتاق کودک به هنگام خواب نباید بیش از حد تاریک باشد. طراحان مجرب خانه معمار با استفاده از چراغ خواب های متناسب با اتاق کودک شما باعث امنیت و آرامش بیشتر کودک شما می شوند.

کف پوش مناسب اتاق خواب کودک

کف پوش مناسب اتاق خواب کودک

کف پوش های مناسب برای اتاق خواب کودک

کف پوش های مناسب برای اتاق خواب کودک

یکی از نکات بسیار مهم طراحی دکوراسیون اتاق کودک استفاده از وسایل آموزشی می باشد. خانه معمار در طراحی دکوراسیون اتاق کودک فقط به جنبه زیبایی و تفننی آن اهمیت نمی دهد. ما در کنار وسایل تزیینی از کتاب ها و اسباب بازی های آموزشی استفاده می کنیم. کودک شما در کنار بازی و سرگرمی، آموزش هم می بیند. این امر سبب افزایش خلاقیت و یادگیری فرزندان شما می شود. خانه معمار با در نظر گرفتن تمامی نکات نیاز شما را برطرف خواهد کرد. شما با خیالی آسوده می توانید طراحی دکوراسیون اتاق کودک خود را به این تیم بسیار حرفه ای بسپارید.

استفاده از وسایل برای تزیین اتاق خواب

استفاده از وسایل برای تزیین اتاق خواب

اما خدمات ما تنها به همین موارد خلاصه نمی شود. گاهی می توانید دکوراسیون را خودتان اجرا کنید. اما برای این موضوع نیاز به طرح های جذاب و کاربردی دارید. ما نقشه های کاربردی و حرفه ای برای دکوراسیون اتاق کودک را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

نقشه کاربردی برای دکوراسیون اتاق خواب کودک

نقشه کاربردی برای دکوراسیون اتاق خواب کودک

طراحی دکوراسیون اتاق کودک

برای طراحی کردن اتاق خواب کودک چه دختر باشد و چه پسر احتیاج به زمان زیادی دارید. شما می توانید با ایده های جذاب و برنامه ریزی دقیق اتاق کودکی جذاب طراحی کنید که علاوه بر جذابیت و زیبایی متناسب با روحیات فرزندتان باشد. کودک شما برای خواب نیاز به آرامش دارد. و شما باید این آرامش را در فضای اتاق برایش فراهم کنید. کودک شما علاوه بر زمان خواب زمان های زیادی را در اتاقش  سپری می کند. پس اگر بدانیم چگونه اتاق را برایش تزیین کنیم، گذشته از این که خواب آرامی را به فرزندمان هدیه می دهیم. می توانیم او را برای آینده آماده کنیم. پس حساسیت های لازم را به خرج دهید تا اتاقی رویایی، متناسب با روحیات فرزندانتان را طراحی کنید. 

دکوراسیونی شیک برای اتاق کودک دیزاین اتاق کودک

دکوراسیونی شیک برای اتاق کودک دیزاین اتاق کودک

دیزاین اتاق کودک دکوراسیون خواب کودکانه

دیزاین اتاق کودک دکوراسیون خواب کودکانه

البته توجه داشته باشید دیزاین اتاق نوزاد متفاوت از طراحی اتاق برای کودکان است چون نوزادان نیاز های متفاوتی دارند.

اتاق خواب کودکانه دیزاین اتاق کودک زیبا و مناسب سن کودک

اتاق خواب کودکانه دیزاین اتاق کودک زیبا و مناسب سن کودک

اتاق کودک با رنگ خاکستری دیزاین اتاق کودک

اتاق کودک با رنگ خاکستری دیزاین اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک دخترانه

برای طراحی اتاق دختر خانم های عزیز حساسیت بیشتری لازم است چرا که دختران روحیه ی لطیف و حساس تری نسبت به آقا پسرها دارند. به دلیل وجود حساسیت بیشتر دخترها، این طراحی برای آن ها از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد. دخترها فضای اتاق خود را از نقاط دیگر خانه بیشتر دوست دارند به همین دلیل باید این اتاق برای آن ها بسیار آرامش بخش باشد.

خواب کودکانه با تم روشن دکوراسیون اتاق دخترانه

خواب کودکانه با تم روشن دکوراسیون اتاق دخترانه

در اینجا می خواهیم به شما ایده هایی بدهیم تا بتوانید برای دختران زیبای خود اتاقی با دکوراسیون جذاب و شیک و رویایی طراحی کنید. این ایده ها شامل موارد زیر می باشد.

طراحی دیوار اتاق برای کودکان

می توانید از دیوار های اتاق برای طراحی و تزئین استفاده کنید. دیوار ها را می توان با کاغذ دیواری های دخترانه و رنگ های شاد تزئین کرد. در طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودکان از خلاقیت خود استفاده کنید. مثلا می توانید با مقوا های رنگی اشکال زیبایی را بسازید. مانند پروانه و گل و … و به دیوار اتاق دختر خود زیبایی خاصی بدهید.

تزیین اتاق کودک با عروسک

از ایده هایی دیگری که خیلی می تواند به زیبایی خواب فرزندتان کمک کند، این است که برای تزئین و زیبا کردن اتاق خواب دخترها از شلف ها و باکس های دیواری استفاده کنید و از آن ها برای گذاشتن دکوری جات مانند مجسمه ها و گلدان و … استفاده کنید. از این شلف ها می توانید برای گذاشتن عروسک ها نیز بهره ببرید.

تزیین خواب با عروسک تزیین اتاق کودک با عروسک

تزیین خواب با عروسک تزیین اتاق کودک با عروسک

دیزاین اتاق کودک تزیین اتاق کودک با عروسک

دیزاین اتاق کودک تزیین اتاق کودک با عروسک

تخت و رو تختی اتاق خواب دخترانه

تخت خواب و روتختی از مواردی می باشد که می توانید از آن برای هدف خود استفاده کنید. به کار بردن کوسن های زیبا و روتختی خوش رنگ و همچنین تزئین دیوار پشت تخت خواب باعث خواهد شد که فضای اتاق خواب کودک شما بسیار دلنشین شود. 

اتاق دختر با رنگ صورتی تخت و رو تختی اتاق خواب دخترانه

اتاق دختر با رنگ صورتی تخت و رو تختی اتاق خواب دخترانه

تخت و رو تختی اتاق خواب دخترانه اتاق خواب دخترانه

تخت و رو تختی اتاق خواب دخترانه اتاق خواب دخترانه

پرده اتاق خواب کودک

یکی دیگر از مواردی که شما می توانید با استفاده از آن اتاق کودک خود را زیبا کنید، پرده می باشد. پرده اتاق کودک باید رنگ روشن و طراحی زیبایی داشته باشد تا نمای اتاق کودک شما، شیک و زیبا به نظر آید. اگر بتوانید پرده ی اتاق را با روتختی کودک ست کنید می توانید بر این زیبایی بیفزایید.

پرده اتاق خواب دخترانه

پرده اتاق خواب دخترانه پرده اتاق خواب کودک زیبا و کودکانه

رنگ مناسب اتاق دخترانه

دختران عاشق رنگ صورتی هستند. حتی در سنین نوجوانی می توانید از سایه های روشن تر و غنی تر صورتی استفاده کنید و اتاقی برایشان بسازید که عاشقش باشند. برای داشتن دکوراسیونی خاص و ویژه برای دختران بهترین گزینه توجه به رنگهاست. 

  • ترکیب رنگ صورتی کدر +رنگ بژ یا خاکستری مایل به قهوایی دکوراسیونی بی نظیر برای خواب دخترانه است.
  • رنگ صورتی + نارنجی روشن  هم ترکیب رنگی مناسبی است.
  • اگر دوست ندارید اتاق کودکتان زیاد لوس باشد. می توانید از ترکیب سایه روشنی از صورتی به همراه رنگ زرد و یا سبز لیمویی استفاده کنید.

دکوراسیون خواب دخترانه به رنگ سیز رنگ مناسب اتاق دخترانه

دکوراسیون خواب دخترانه به رنگ سبز رنگ مناسب اتاق دخترانه

خواب با رنگ آبی رنگ مناسب اتاق دخترانه

خواب با رنگ آبی رنگ مناسب اتاق دخترانه

شماره مشاوره تلفنی طراحی دکوراسیون

چگونه سفارش خود را ثبت کنیم؟

خانه معمار خدمات خود را با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می دهد. ما با در نظر گرفتن بودجه شما بهترین طرح ها را در اختیارتان قرار می دهیم. از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان خانه معمار می توانید سوالات و ابهامات خود را برطرف کنید. مشاوره و پشتیبانی رایگان خانه معمار به شما در تصمیم گیری درست کمک شایانی خواهد کرد. پس از مشاوره می توانید به آسان ترین شکل ممکن سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

جهت ثبت سفارش، ابتدا یک حساب کاربری در سایت بسازید (عضو سایت بشوید). سپس فرم درخواست را به صورت آنلاین تکمیل کنید. ما تا رسیدن شما به دکوراسیون رویایی در کنارتان هستیم.