جدیدترین و جذاب ترین دیزاین اتاق نوزاد

لطفا امتیاز بدهید

دیزاین اتاق نوزاد یکی از دغدغه های والدینی است که قرار است به تازگی صاحب فرزند شوند. تهیه لوازم کودک و دیزان اتاق نوزاد، جذابیت خاصی برای والدین داشته و حس بسیار خوبی را به آن ها می دهد. اما اکثر پدر و مادرها نمی دانند چه چیزهایی برای اتاق نوزاد ضرورت دارد و برای ایجاد بهترین دکوراسیون اتاق نوزاد توجه به چه نکاتی لازم است . در اینجا یکسری نکات مهم را برای شما بازگو می کنیم.

دیزاین اتاق نوزاد چند نکته مهم دکوراسیون اتاق نوزاد

لطفا امتیاز بدهید

چند نکته مهم دکوراسیون اتاق نوزاد

دیزاین اتاق نوزاد نیازمند ذهنی خلاق و دقیق است. برای دیزاین باید زمان زیادی را صرف کنید. همچنین به جزئیات توجه ویژه داشته باشید. البته نوزاد تازه متولد شده متوجه جزئیات و تزیینات اتاق نمی شود. اما پدر و مادر و مهمانان زیادی در اتاق نوزاد رفت و آمد دارند. بنابراین نباید ظاهر اتاق نوزاد را دست کم بگیرید و فقط تخت و کمدی داخل آن قرار دهید. تزیین اتاق نوزاد شامل چند بخش مختلف است. طراحی دیوار اتاق کودک، که می توان تزیین اتاق نوزاد دختر با بادکنک یا نوزاد پسر را با بادکنک های تم رنگی پسرانه انجام داد.

گهواره اتاق نوزاد چند نکته مهم دکوراسیون اتاق نوزاد

لوازم و فضاهای ضروری اتاق کودک

گهواره و صندلی ننویی از ضروریات اتاق خواب نوزاد است که قطعا از اولین لوازمی است که برای تهیه آن اقدام می کنید. توجه به رنگ آنها هم بستگی به رنگ دیگر لوازم اتاق دارد اما رنگهایی مثل سفید و کرم می تواند انتخاب مناسبی باشد. البته حتما فضایی برای تعویض نوزاد هم در اتاق در نظر بگیرید.

گهواره اتاق نوزاد به رنگ قهوه ایی لوازم و فضاهای ضروری اتاق کودک

محل تعویض پوشک در اتاق لوازم و فضاهای ضروری اتاق کودک

رنگ اتاق نوزاد

امروزه بهترین طراحان دکوراسیون برای اتاق نوزاد رنگ های خنثی را پیشنهاد می دهند. رنگ های خنثی بی نهایت زیبا هستند. منظور از رنگ های خنثی رنگ هایی از قبیل طوسی، قهوه ای، سفید و مشکی، آبی تیره و روشن می باشد. با روشد کودک نیاز است رنگ اتاف متناسب با سن و جنسیت کودک تغییر کرده و از رنگهای متناسب با سن کودک استفاده شود. برای دانستن بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب دخترانه می توانید از مقاله آن دیدن کنید.

رنگ اتاق برای نوزاد مناسب با جنسیت نوزاد

دیگران مشاهده کردند: دکوراسیون اتاق کودک ، طراحی دکور داخلی اتاق کودک شیک 

چیدمان عروسک و وسایل بازی

نحوه چیدمان عروسک و وسایل بازی بسیار اهمیت دارد. باید در چیدمان عروسک های اتاق نوزاد با سلیقه و حرفه ای عمل کنید. برای این کار می توانید از عروسک هایی با سایزهای مختلف استفاده کنید. استفاده از نورپردازی و رنگ های جالب و جذاب می تواند نظر نوزاد را به خود جلب کند. استفاده از عروسک هایی که از سقف آویزان هستند برای جلب توجه نوزاد بهترین انتخاب به شمار می آیند. نکته ای که در دیزاین اتاق نوزاد اهمیت دارد این است که بین کارایی و زیبایی باید تعادل برقرار کرد. برخی از وسایل از قبیل تخت و کمد در اتاق نوزاد ضروری است؛ اما مابقی وسایل جنبه تزیینی دارند. فرقی ندارد که نوزاد شما پسر و یا دختر باشد، لوازم ضروری برای همه نوزاد ها یکسان است. برای مشاهده طرح های زیبا و ایده های جذاب فضای بازی برای کودک مقاله ایده های خلاقانه و زیبای طراحی اتاق بازی کودک را مشاهده کنید.

نحوه چیدمان عروسک در اتاق کودک چیدمان عروسک و وسایل بازی

دکور اتاق نوزاد چیدمان عروسک و وسایل بازی

تزئین دیوار

بهتر است دیوار اتاق نوزاد را تزئین کنید به عبارتی دیوار اتاق نوزاد نباید ساده باشد.برای دیزاین اتاق نوزاد، ایده های مختلفی وجود دارد. برای مثال می توانید روی دیوار اتاق نوزاد نقاشی بکشید و یا از شلف های دیواری بسیار زیبا استفاده کنید. همچنین می توانید با کاغذ رنگی و وسایل تزیینی دیگر دیوار اتاق نوزاد را تزیین کنید. استفاده از کاغذ دیواری یکی از مواردی که می توان برای تزئین دیوار استفاده کنید. 

استفاده از نقاشی برای تزیین تزئین دیواردکور اتاق نوزاد

مقاله کاغذ دیواری اتاق کودک می تواند به شما برای انتخاب بهتر کمک کند.

تزیین دیوار برای اتاق کودک تزئین دیوار برای کمک کردن به رنگ شناسی کودک

تزیین دیوار برای اتاق کودک تزئین دیوار مناسب سن کودک عزیزتان

 این صفحه را مشاهده کنید: جدیدترین مدل های اتاق کودک 2020

دکور اتاق کودک تزئین دیوار با رنگ های شاد

دکور اتاق نوزاد با رنگ سبز تزئین دیوار

طراحی فوق العاده زیبا دکوراسیون اتاق نوزاد با رنگ سبز و تخت خواب مشکی که ست با کمد آن بوده و پرده های سفید رنگی که بکار بردن این سه رنگ باهم زیبایی فوق العاده ای را ایجاد کرده است.

تزیین اتاق نوزاد دختر تزئین دیوار با رنگ های مناسب روحیات دختران

تزیین اتاق کودک با کاغذ رنگی تزئین دیوار

40 ایده شگفت انگیز و لاکچری دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسرانه 2019 را مشاهده کنید.

نقاشی اتاق کودک تزئین دیوار

تزیین دیوار با کاغذ دیواری تزئین دیوار

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز
0 پرسش و پاسخ
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات