میز جلو مبلی مدل های شیک و فوق العاده سال 2020 برای دکوراسیون شما

میز جلو مبلی، بعد از انتخاب مبلمان مناسب اثر خاصی روی زیبایی اتاق نشیمن شما دارد.  ابعاد استاندارد و ظاهر زیبای میزهای جلوی مبل، علاوه بر کارایی آن ها قطعا تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل شما دارد. میز و عسلی ها معمولا با رنگ و اندازه مبل ها طراحی می شوند. میز های چوبی و شیشه ای از جمله شناخته ترین آن ها هستند. جدید ترین میزهای جلو مبلی دارای کشو و یا فضای خالی هستند که می توان در آن فضاهای خالی، وسایل تزیینی قرار داد. با ما همراه باشید تا درباره مدل های مختلف میز جلومبلی و اینکه چگونه میز مناسب برای جلو مبل خریداری کنیم گفت گو کنیم.

میز جلو مبلی چوبی چگونه میز مناسب برای جلو مبل خریداری کنیم؟

چگونه میز مناسب برای جلو مبل خریداری کنیم؟

میزهای جلوی مبل از مهمترین وسایلی هستند که باید خریداری کنید. در زیر چند نکته برای خریداری میز جلو مبلی مناسب را مشاهده می کنید.

  • در نظر گرفتن طرح و رنگ میز. اگر رنگ و طرح میز با مبل تناسب نداشته باشد. زیبایی آن ها کاهش می یابد.
  • یکی دیگر از نکاتی که باید رعایت کنید ابعاد و ارتفاع میز است. ارتفاع میز باید از مبل کوتاه تر باشد تا بتوان وسایل را به راحتی روی آن  قرار داد. بعضی افراد روی مبل مطالعه می کنند. بنابراین اگر بلندی میز درست انتخاب شود. به راحتی می توان روی آن مطالعه و یا با لب تاب کار کرد.
  • میزی انتخاب کنید که با سبک خانه شما متناسب باشد.افرادی که سلیقه حساسی دارند و به چیدمان منزلشان خیلی اهمیت می دهند. میز را به صورت جداگانه می خرند. این افراد از میزهایی که با مبلمان به فروش می رسند. استفاده نمی کنند. زیرا معتقدند زیبایی اتاق پذیرایی با میزهای مدرن شیک تر می شود. بعضی از میز های جلو مبلی را می توان به میز ناهار خوری تبدیل کرد. این میز زمانی برای شما کاربرد دارد که فضایی برای قرار دادن میز ناهار خوری ندارید.

دکوراسیون مدرن پذیرایی چگونه میز مناسب برای جلو مبل خریداری کنیم؟

  • شاید جزء افرادی باشید که خواندن مجله و روزنامه، جز سرگرمی های شما به حساب می آید. در این صورت از میزهای جلو مبلی که جایی برای قرار دادن آن ها دارد استفاده کنید.
  • میزجلو مبلی را متناسب با فضای خود انتخاب کنید. اخیرا میزهایی طراحی شده است که عسلی های آن زیر میز اصلی قرار می گیرد. این میزها نیز برای فضاهای کوچک بسیار کاربرد دارند.

میز مناسب برای فضاهای کوچک چگونه میز مناسب برای جلو مبل خریداری کنیم؟

میز شیشه ایی جلو مبل چگونه میز مناسب برای جلو مبل خریداری کنیم؟

مدل های مختلف میز جلو مبلی

این میز ها را معمولا از جنس ام دی اف و یا چوب می سازند. بعضی از میز های جلو مبلی دارای پایه های فلزی هستند. میزهای جلو مبلی در شکل های مختلفی وجود دارند. بعضی از آن ها گرد، برخی دیگر مربع و یا مستطیل هستند. شما با توجه به سلیقه خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. میزهای چوبی قدیمی از پرطرفدارترین سبک های میز جلو مبلی هستند.

این میزهای قدیمی گرمای خاصی به فضا می بخشند و همچنین زیبایی دو چندانی به فضای اتاق شما می دهند. میزهای قدیمی با توجه به ظاهر ساده آن ها هرگز از چشم نمی افتند. انتخاب میز و عسلی که با مبلمان شما هماهنگی داشته باشد. کار راحتی نیست. در این صورت شما باید نکات زیادی را رعایت کنید تا در نهایت یک میز مناسب برای مبل های خود انتخاب کنید.

میز عسلی گرد مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز جلو مبلی شیک و جدید مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز جلو مبلی استیل و رویه شیشه ای که استیل آن به رنگ مسی است و مناسب برای ست مبل قهوه ای و کرم میباشد.

میز جلو مبلی شیک و جدید مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز جلو مبلی طرح چوب خاکستری دارای دو کشو و رویه شیشه ای که طرح در دو طرف آن کار شده و روی کشوها می توان برای وسایل گذاشتن استفاده کرد که این میز جادار و زیبا ست مبل با رنگ سفید و خاکستری میباشد که با فرش فانتزی سفید رنگ بسیار زیبا است.

میز جلو مبلی شیشه ایی مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز شیشه ای با اسکلت فلزی که به صورت دوطبقه طراحی شده که دو طبقه آن دارای شیشه ی آینه ای میباشد که برای دکوراسیون های سبک مدرن بکار برده میشود و ست با مبلمان رنگ های تیره زیبایی آن را نمایان تر میکند.

میز مدرن زیبا مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز اینه ای فوق العاده زیبا که پایه های آن به صورت مثلث برعکس میباشد که در آن شیشه شاین درشت خاکستری بکار رفنه که فوق العاده زیباست و برای دکوراسیون های سبک مدرن استفاده میشود که با هر دو مبلمان تیره و روشن ست شود زیبایی خارق العاده ای را ایجاد میکند.

میز جلو مبلی کلاسیک مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز سفید رنگ با طراحی پایه های آن که بسیار زیباست و ست با کتابخانه سفید رنگ که با مبل مشکی و پارکت قهوه ای کم رنگ و فرش فانتزی زرشکی هارمونی فوق العاده زیبایی را ایجاد کرده است.

میز شیشه ایی وسط پذیرایی مدل های مختلف میز جلو مبلی

پیشنهاد می کنم ببینید: کاربرد پاف مبلی و تاثیر آن در دکوراسیون خانه

میز جلو مبلی مشبک کاری مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز جلو مبلی فوق امروزی و بسیار زیبا به رنگ سفید که یک طرف آن طراحی با حروف لاتین بوده که ست با مبلمان تیره رنگ و پارکت تیره زیبایی آن بیش از پیش جلوه میدهد. این نوع طراحی دکوراسیون برای سبک های مدرن میباشد.

میز جلو مبلی مدرن مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز فوق العاده زیبای شیک آینه ای مشکی رنگ که در زیرآن یک میز کوچکتر دیگر قرار دارد که بسیار جادار و خوب است و ست مبل مناسب آن با رنگ های روشن است و برای دکوراسیون های سبک مدرن است.

میز عسلی مربع شکل مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز دوتیکه شیشه ای با اسکلت فلزی و زیر آن چوبی می باشد که تقریبا می توان برای تمامی سبک دکوراسیون ها استفاده کرد و تقریبا میشود با تمامی رنگ ها ترکیب کرد.

دکوراسیون پذیرایی با مبل راحتی مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز سه تیکه با طراحی و برش خود میز که میشود در قسمت زیر آن وسایل گذاشت و میز چوبی میباشد که رنگ تیره آن با مبلمان روشنتر خنثی شده و فرش فانتزی خاکستری رنگی که زیبایی آن را چندین برابر زیبا کرده است.

میز جلو مبلی چوبی مدل های مختلف میز جلو مبلی

طراحی میز و گل میزهای هم شکل آن که طرحی که روی آن کار شده در قسمت های فرورفتگی رنگ ها تیره تر شده و پایه های مبل که طراحی شده این نوع طراحی معمولا برای دکوراسیون های سبک کلاسیک و سنتی استفاده میشود.

دکوراسیون پذیرایی مدل های مختلف میز جلو مبلی

پیشنهاد می کنم مشاهده کنید: میز تلفن سلطنتی زیبا و شیک و فوق العاده ،جدیدترین مدل های سال 

میز جلو مبلی مدرن و شیک مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز دایره ای شکل که دور آن آینه ای میباشد و روی آن آینه مشکی بوده که برای دکوراسیون های سبک مدرن مناسب میباشد و با مبلمان شیری رنگ و فرش فانتزی خاکستری کم رنگ ست شده که بسیار زیبا میباشد.

میز جلو مبلی قوق العاده مدرن مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز آینه ای طلایی رنگ با طرح هایی قهوه ای رنگ که در آن کار شده برای سبک های کلاسیک و سطلنتی بسیار مناسب بوده و بهتر از که با مبلمان رنگ روشن ست شود یا روی پارکت یا فرش رنگ روشن قرار بگیرد.

میز زبیا و مدرن مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز فوق العاده زیبای پایه کوتاه گرد با نقش سه بعدی روی آن که به رنگ کرم و طرح وسط آن طلایی رنگ میباشد که برای سبک دکوراسیون های مدرن و کلاسیک مناسب میباشد و بسیار زیبا میشود.

میز وسط پذیرایی زیبا و جدید مدل های مختلف میز جلو مبلی

میز فوق العاده زیبای دو تیکه که به آینه ای به رنگ آبی کاربنی بوده و بین آن ورقه ای طلایی رنگ آینه ای قرار گرفته که برای دکوراسیون های سبک مدرن مناسبتر بوده و هم با رنگ تیره و هم رنگ روشن ست میشود.

میز پذیرایی جدید مدل های مختلف میز جلو مبلی

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
Go to Top