خانه » میز تلفن سلطنتی زیبا و شیک و فوق العاده ،جدیدترین مدل های سال 2020

میز تلفن سلطنتی زیبا و شیک و فوق العاده ،جدیدترین مدل های سال 2020

میز تلفن سلطنتی، علاوه بر اینکه وسیله ای دکوری به شمار می رود، تاثیر به سزایی در ایجاد نظم خانه ایفا می نماید. البته این روزها، پیشرفت تکنولوژی منجر به طراحی تلفن هایی شده که جای بسیار اندکی می گیرند و ظاهری مدرن و به روز دارند. این نوع از تلفن ها، با دکوراسیون مدرن همخوانی بیشتری دارند. اما برای آن هایی که به سبک دکوراسیون کلاسیک و سلطنتی علاقمند هستند. همچنان قرار دادن یک میز تلفن سلطنتی زیبا و شیک در گوشه ای از منزل، حائز اهمیت است. حال شما می توانید مطابق با سلیقه خود، از آن برای قراردادن تلفن های مدرن و به روز استفاده کنید. یا روی آن را با تلفن های قدیمی و تزئینی پر نمایید. با ما همراه باشید تا درباره: هماهنگ کردن رنگ میز تلفن با سایر بخش های دکوراسیون، میز تلفن سلطنتی طلایی صندلی دار و چند نکته درباره میز تلفن گفت و گو کنیم.

میز تلفن صندلی دار هماهنگ کردن رنگ میز تلفن با سایر بخش های دکوراسیون

هماهنگ کردن رنگ میز تلفن با سایر بخش های دکوراسیون

برای هماهنگ کردن میز تلفن با سایر بخش های منزل باید به این نکته توجه داشت که میز های تلفن اغلب از جنس چوب ساخته می شوند و به همین دلیل هم بیشتر مناسب دکوراسیون های کلاسیک هستند. رنگ پوشش چوب را می توان با توجه به ترکیب رنگی سایر بخش های دکوراسیون منزل انتخاب نمود. میز تلفن سلطتنی، در طرح چوب یا رنگ های سفید و مشکی بیشترین طرفدار را دارد. راحت ترین راه برای هماهنگ سازی میز تلفن با سایر بخش های خانه این است که میز تلفنی را انتخاب کنید که از لحاظ رنگ و طرح شبیه به میز های ست مبلمان خانه تان باشد.

دکوراسیون پذیرایی هماهنگ کردن رنگ میز تلفن با سایر بخش های دکوراسیون

میز تلفن سلطنتی طلایی صندلی دار

این نوع از میزهای تلفن در گذشته بسیار رایج بودند. میز تلفن هایی که کنار آن ها یک مبل به صورت متصل به میز قرار گرفته، برای راحتی اشخاص در هنگام صحبت با تلفن در نظر گرفته می شدند. البته هماهنگ سازی میز تلفن های مبل دار، با سایر مبلمان منزل اندکی دشوار تر است. ویژگی مشترک بین اغلب میز تلفن های سلطتنی، استفاده از رگه ها و طرح هایی طلایی رنگ در آن هاست. استفاده از رنگ طلایی در هر نقطه از دکوراسیون ظاهری سلطنتی و گران قیمت به محیط می بخشد. این قاعده در طراحی میز تلفن سلطنتی نیز رعایت شده. در میز تلفن های سلطنتی مبل دار، پارچه مبل بهتر است از نوع ساده باشند، یا در صورت طرح دار بودن، از رنگ های متضاد در آن ها استفاده نشود.

میز تلفن صندلی دار زیبا میز تلفن سلطنتی طلایی صندلی دار

میز تلفن صندلی دار زیبا میز تلفن سلطنتی طلایی صندلی دار

از این صفحه هم دیدن کنید: آینه و کنسول و مدلهای فوق العاده جذاب 2020 برای تغییر در دکوراسیون شما

چند نکته درباره میز تلفن

برخی از میز های تلفن دارای کشو و برخی دارای طبقات متعدد هستند. از کشوها و طبقات برای نظم دهی و یا استفاده از وسایل دکوری می توان بهره برد.

میز تلفن زیبا چند نکته درباره میز تلفن مهم و ضروری

اما! به یاد داشته باشید که هیچ گاه دفترچه های تلفن را روی میز و در معرض دید قرار ندهید. اگر دارای دفترچه های متعدد هستید، حتما میزهای کشودار خریداری نمایید. قراردادن کاغذ و دفترچه روی میز، ظاهر فضا را نامرتب و شلوغ می کند.

میز برای تلفن ساده و زیبا چند نکته درباره میز تلفن

میز تلفن صندلی دار چند نکته درباره میز تلفن

اگر میز تلفن دارای طبقات متعدد است

از قرار دادن اشیاء کوچک تزئینی مثل شمع، مجسمه و گلدان روی آن ها غافل نشوید. این امر خصوصا در میز تلفن سلطنتی جذابیت دارد. زیرا دکوراسیون های سلطنتی بر خلاف طراحی های داخلی مدرن، تمرکزی بر خلوتی محیط ندارند. در دکوراسیون سلطنتی هر چه زرق و برق محیط بیشتر باشد، بهتر است.

میز تلفن شیک و زیبا اگر میز تلفن دارای طبقات متعدد است

میر تلفن سلطنتی طلایی اگر میز تلفن دارای طبقات متعدد است

پیشنهاد می کنم مشاهده کنید: آینه دکوراتیو ، مدل های شیک و جذاب 2020 برای دکوراسیون شما

میز کنسول منبت اگر میز تلفن دارای طبقات متعدد است

میز کنسول طراحی سلطنتی به رنگ طلایی که فوق العاده سلطنتی و شیک و زیبا بوده و برای دکوراسیون های سبک کلاسیک بیشتر استفاده میشود که جلوه خانه بسیار شیک میکند.

میز کنسول شیک اگر میز تلفن دارای طبقات متعدد است

میز تلفن بسیار شیک و دارای دو کشو با طراحی سلطنتی و به رنگ سفید که طرح ها به رنگ طلایی است که زیبایی آن را هرچه بیشتر نمایان میکند و برای دکوراسیون های سبک کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده میشود.

میز مشبک کاری زیبا اگر میز تلفن دارای طبقات متعدد است

میز کنسول فوق العاده زیبای سلطنتی اسکلت فلزی که با طراحی مشبک طلایی و ترکیب آن با چوب که دارای دو کشو میباشد بسیار زیبا و شیک است و مناسب برای دکوراسیون های سبک کلاسیک میباشد.

میز صندلی دار تلفن اگر میز تلفن دارای طبقات متعدد است

میز صندلی تلفن که چوبی بوده و به رنگ قهوه ای تیره میباشد و با طراحی بسیار زیبای سبک کلاسیک و سنتی مناسب برای دکوراسیون های نئوکلاسیک و کلاسیک میباشد.

میز کوچک دکوری اگر میز تلفن دارای طبقات متعدد است که خارق العاده زیبا میباشد.

گل میز با کاربری میز برای قرار دادن تلفن اگر میز تلفن دارای طبقات متعدد است

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات

عنوان

Go to Top