نما سبز

شرکت دکوراسیون داخلی نما سبز

شرکت نما سبز در شهر تهران در سال ۸۸ تاسیس شد و فعالیت های متفاوتی را در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل و دکوراسیون تجاری انجام می دهد. شرکت با انجام پروژه های بسیار زیادی در زمینه های مختلف مثل پروژه های دکوراسیون داخلی و پروژه های دکوراسیون داخلی تجاری و فروشگاهی در این سال ها رزومه بسیار خوبی را برای خود کسب کرده است.

  • شناخت رنگها
  • اشراف بر مفاهیم شکل های هندسی
  • تسلط بر چیدمان و هماهنگی حجم ها
  • مقدار و سطح تابش نور
  • بحث بازتاب و رفلکس

و استفاده بهینه از فضا باعث شده در نهایت طرحی خوب و جذاب در نما سبز به مشتری تحویل داده شود.

دکوراسیون کلاسیک

دیوار با نقش های گچبری،مبلمان کلاسیک، تزئینات چوبی با نقش های مختلف، پرده های نفیس گلدار و رنگهای طلایی و قهوه ای و کرم زمانی که بدست متخصصین نما سبز با هم تلفیق می شوند محیطی آرامش بخش با طرح کلاسیک ایجاد می کند. محیطی اصیل و تاریخی به همراه جلوه قدیمی که لذت زیادی را به افرادی که در آن زندگی می کنند می‌دهد. سبک کلاسیک به نحوی همان مدل سنتی غرب می باشد که مقداری در قالب عصر جدید ظاهر شده است. هر مقدار که در این مدل به کار گرفته می شود تعریف معین و مشخص دارد. سبک کلاسیک فوق العاده به نظم و تقارن وابسته است. این سبک پایدار است و رنگ و روی اصالت را نمی‌شود از آن دور کرد.

دکوراسیون مدرن

واژه مدرن یک کلمه بسیار وسیع است و در حوزه دکوراسیون داخلی به محیطی که باخط های منظم و صاف، طیف رنگی ساده و آبجکتهای از جنس استیل و شیشه طراحی گردیده میگویند. در سبک دکوراسیون مدرن همه المان ها چه در محیط منزل و چه در محیط کار ساده هستند. اکثر وسایل استفاده شده در این سبک شفاف و براق و صاف هستند. در سبک مدرن اشکال هندسی مثل چهارگوش ها و دایره ها بسیار به چشم می خورد که نمادی از دنیای مدرن است. شکل های منحنی حرکت و پویایی دنیای مدرن و اشکال گوش دار سرسخت بودن آنرا را نمایش می دهد

طراحی و مدلسازی سه بعدی نما سبز

طراحی و مدلینگ نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی نما سبز دارد. فقط با طراحی و مدلسازی می توانیم تصمیم گیری مناسبی برای اجرای پروژه دکوراسیون داخلی داشته باشیم چونکه اقدام کردن و اجرا بدون طرح و برنامه ما را به هدف خود نمی رساند. هماهنگی و ترکیب رنگ مناسب و نور کافی از دیگر فواید طراحی می باشد. به سخن دیگر زمانی که یک طرح بی کم و کاست خوب است که به صورت مشخص و یا نامحسوس ارتباطی بین اجزا و ارکان آن وجود داشته باشد.

سایت: namasabz.com

تلفن: 02122217989

طراحی دکوراسیون داخلی خاص و بی نظیر در خانه معمار.همین حالا کلیک کنید!!