آرین پاراکس مجری و طراح پروژه های معماری

درباره آرین پاراکس

شرکت معماری آرین پاراکس با چشم انداز بالا بردن کیفیت طراحی و اجرا بر مبنای قوانین معماری و شهرسازی شروع به کار نموده است.آرین پاراکس با دارا بودن جمعی از مهندسین متخصص و خلاق در حوزه دکوراسیون و معماری،در کاربری‌های مختلفی مثل تجاری،مسکونی ،تفریحی و … آمادگی طراحی برای کل کشور را دارد;این شرکت خدمات دیگری مثل مهندسی برق ،محاسبات سازه و مهندسی مکانیک نیز انجام می دهد.

طراحی نما

نمای ساختمان در یک پروژه معماری اولین ارتباط افراد با ساختمان است;طراحی نمای ساختمان تاثیر زیادی در قضاوت افراد در مورد داخل ساختمان و روش ساخت شما دارد.طراحی نما و خوب و جذاب اجرا کردن آن میتواند اثر همیشگی و ماندگاری در خاطر بیننده ایجاد کند و با استفاده به جا و مناسب متریال ها توسط سازنده معیار مناسبی برای ارزیابی باشد;در طراحی نمای ساختمان سبک های مختلفی وجود دارد و همچنین متریال های متفاوتی استفاده می شود.

متریال های مورد استفاده در طراحی نمای ساختمان در شرکت آرین پارکس به شرح زیر هستند:

  • ترمووود
  • آجر
  • انواع سنگ ها : مثل سنگ تراورتن ،سنگ مرمریت ،سنگ آنتیک و …
  • سرامیک
  • شیشه و …

جهت آشنایی با با چالش های احتمالی در پروسه طراحی نما و صرفه جویی در هزینه های آن بهتر است قبل از اقدام به اجرای نما با دفاتر طراحی با تجربه در این زمینه مشورت کنید و طراحی خود را به آنها بسپارید.

نقشه کشی ساختمان

طراحی نقشه معماری در آرین پاراکس در یک پروژه ساختمانی جایگاه ویژه ای دارد و قبل از شروع یک پروژه باید به آن پرداخته شود. نقشه کشی ساختمان به قدری با اهمیت است که در معماری سابقه ای هزاران ساله دارد.در زمان های قدیم ایرانی ها نقشه های پیشرفته ای را در زمان خود برای ساخت مسکن استفاده می کردند که برای کارشناسان و جهانگردان بسیار جذاب است.
در این زمان نیز با استفاده از برنامه های کامپیوتری و ترقی دانش و امکانات،فعالیت نقشه کشی بسیار گسترده شده است ;به گونه ای که برای حساب شده عمل کردن افراد ترجیح می دهند که حتی بازسازی منزل کوچک خودشان را نیز با نقشه و طرح انجام دهند.

دکوراسیون داخلی منزل آرین پاراکس

دکوراسیون داخلی در آرین پاراکس همه قسمت های ساختمان را در بر می گیرد مثل:

  • دکوراسیون اتاق خواب،
  • دکوراسیون نشیمن و پذیرایی،
  • دکوراسیون آشپزخانه
  • و سایر بخش ها .

دکوراسیون داخلی قسمت ها و پارامترهای مختلفی را شامل می‌شود که باید به آن توجه و دقت شود. جهت طراحی دکوراسیون داخلی باید اصول دکوراسیون داخلی را در نظر گرفت تا با توجه به هماهنگی و همخوانی عناصر ،محیطی دلنشین و جذاب ایجاد شود. در صورتی که از اصول و مبانی پیروی شود دکوراسیون ساده نیز می تواند بسیار جذاب باشد.

سایت : arianparax.com

تلفن : 88442607