آتیه نگار

آتیه نگار یک وب سایت معماری است که در سال 90 توسط مهندس اعظم باقیان معمار و عضو نظام مهندسی فعالیت خود را آغاز نموده است. این وب سایت معماری به عنوان یک مرجع شامل مجموعه آثار دانشجویان و همکاران و دیگر کارشناسان این حوزه می باشد. کاربران از هرکجا می توانند این آثار را مشاهده نمایند. این فایل ها شامل فایل های نقشه کشی معماری، فایل های دو بعدی و سه بعدی و سایر می باشد. سایت آتیه نگار بخش های مختلفی دارد. در بخش تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان نقشه های معماری سازه در ابعاد مختلف قابل مشاهده است. این نقشه ها که مربوط به ساختمان های مسکونی و تجاری و بیمارستانی می باشد در ابعاد و تعداد طبقات مختلف هستند. با کلیک روی هر کدام از آنها فایل اتوکد قابل دانلود است‌‌.

مقاله های آتیه نگار

در بخش مطالعات و مقالات سایت آتیه نگار مقاله ها و پروژه‌های متفاوتی مشاهده می‌شود. این پروژه ها که در قالب مسکونی، تجاری، پروژه روستا و یا پاورپوینت مسجد می باشد، کامل و مناسب برای دانشجویان است. پروژه های بسیار زیادی در این بخش وجود دارد و مناسب و رایگان جهت استفاده است.

نقشه کامل ساختمان

در این بخش که به دو زیر مجموعه پلان مسکونی و پلان غیر مسکونی تقسیم می شود. نقشه های بسیار زیادی شامل نقشه های معماری، نماهای سه بعدی، طراحی داخلی، خانه ویلایی دوبلکس، مرکز خرید، نقشه مجموعه تفریحی و بسیاری نقشه های دیگر در سایت آتیه نگار قابل مشاهده است. همچنین این نقشه ها قابلیت دانلود رایگان دارند. با کلیک روی هر کدام از این نقشه ها میتوانیم توضیحات تکمیلی آن را نیز مطالعه کرد.

استانداردها و ضوابط

در بخش استانداردها و ضوابط، دفترچه ها و قوانین و مقررات و مسائلی که برای طراحی اصولی هر کدام از بخش‌ها نیاز است. قرار داده شده است. با مطالعه آن ها در آتیه نگار طراحی بی عیب و نقصی خواهیم داشت. همچنین پیش نیاز های مورد نیاز در نقشه کشی از فونت های اتوکد تا سایر دیتیل ها در دسترس است.

طراحی داخلی

قسمت طراحی داخلی مربوط به طراحی های سه بعدی مسکونی تجاری و سایر کاربری ها می باشد. تصاویر و نقشه های آنها در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. اتاق خواب مستر، طراحی داخلی خانه دوبلکس، آرایشگاه، فضای کار، مرکز بهداشتی، طراحی داخلی کلاسیک نشیمن و هتل از نمونه‌ کارهای طراحی دکوراسیون داخلی در این صفحه هستند.

فضای سبز آتیه نگار

فضای سبز شامل پروژه‌های زیبایی از سراسر جهان در قالب فایل های jpg  است.

آبجکت های دو بعدی و سه بعدی

در این بخش از سایت آتیه نگار آبجکت های بسیار زیادی برای طراحی قرار داده شده است. این مجموعه در پلان های معماری کاربرد دارد و شامل آبجکت های انسان درخت خودرو و … می باشد.

وب سایت: atienegar.com

تلفن: 09132590248

نقشه ساختمان شیک و لاکچری برای ساختمان خود می خواهید؟همین حالا کلیک کنید!!