خانه » دکوراسیون بهاری، با این 15 ایده بهار را به خانه بیاورید!

دکوراسیون بهاری، با این 15 ایده بهار را به خانه بیاورید!

دکوراسیون بهاری در صورتی که متناسب با فضای خانه انتخاب شود ; روحی تازه و شاداب به فضا می بخشد. در ابتدای فصل بهار، همزمان با خانه تکانی، فرصت مناسبی است تا برای تنوع هم که شده، در دکوراسیون محل زندگی یا کار خود تغییراتی ایجاد کنید. این تغییر دکوراسیون بهاری، با توجه به بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید، می تواند بسیار سبک بوده و تنها به جابجایی اثاثیه و یا تغییر رنگ دیوار ها ختم شود؛ یا می تواند سنگین تر بوده و با تغییر در ساختار دیوار ها، سقف ها، افزودن وسایل جدید و اقداماتی از این قبیل همراه باشد.

دکوراسیون بهاری

در ادامه این مطلب ایده های بی نظیری از دکوراسیون بهاری را مشاهده می نمایید.

اما به طور کلی، فرض را بر این می گذاریم، که بتوانیم با کم ترین هزینه ها و تنها با رعایت نکاتی کوچک، تغییری چشمگیر در محیط ایجاد کنیم;به این ترتیب می توانیم محل زندگی خود را همراه با طبیعت از سرما و دکوراسیون قدیمی آن خارج کنیم و حال و هوای تازه ای به آن ببخشیم.

دکوراسیون بهاری

رنگ های زنده، مهم ترین فاکتور در دکوراسیون بهاری

انتخاب رنگ های روشن و زنده ای همچون صورتی، آبی، سبز، زرد و نارنجی، در دکوراسیون خانه شاید چندان مناسب به نظر نیاید. برخی فکر می کنند استفاده از این رنگ ها در دکوراسیون بهاری، خانه را از حالت شیک و لوکس خود خارج می سازد. در حالی که طیف ملایم این رنگ ها نه تنها برای محیط منزل نامناسب نیست;بلکه بسیار چشم نواز نیز هست.

عناصر تزئینی محیط در دکوراسیون بهاری

شاید تصور رنگ کردن دیوار های منزل کمی دشوار و وقت گیر، و یا حتی برای ساکنان خانه های استیجاری غیر ممکن باشد. اما تغییر رنگ محیط تنها به رنگ کردن دیوار ها یا تعویض کاغذ دیواری محدود نمی شود. در حقیقت، تعویض پرده ها، استفاده از کوسن های رنگی، گلدان های متعدد و تابلو های رنگی و تصاویر طبیعت، عناصر ارزان قیمت و در عین حال موثری هستند. استفاده از رو تختی ها، رومیزی ها و ظروف رنگی نیز انتخاب بسیار ایده آلی برای جان دادن به فضای خانه به شمار می روند.
از طرفی این روش برای افرادی که روی چندان خوشی به استفاده از رنگ های روشن و زنده روی دیوار نشان نمی دهند، نیز مناسب تر است. به یاد داشته باشید مهم ترین عنصر در دکوراسیون بهاری رنگ های زنده و شاد هستند.
برخی تصور می کنند که دکوراسیون بهاری شامل یک فضای شلوغ است و به همین جهت زیاد تمایلی به آن نشان نمی دهند. برای جلوگیری از این امر تنها لازم است که طیف رنگ های استفاده شده ملایم و روشن باشند.

دکوراسیون بهاری

جلوگیری از شلوغی فضا

راه دیگر برای جلوگیری از شلوغ به نظر رسیدن، این است که در عین استفاده از عناصر طرحدار، در به کار بردن آن ها زیاده روی نکنید. برای مثال اگر از کوسن های گل دار و دارای طرح استفاده می کنید، سعی کنید تعداد این عناصر طرحدار را محدود کنید. در بین هر سه کوسن، یکی از آن ها را از نوع گلدار و بقیه را از نوع ساده انتخاب کنید. یا کاغذ دیواری های طرح دار را فقط برای چند دیوار از اتاق پذیرایی برگزینید.
در ادامه 15 نمونه جذاب از دکوراسیون بهاری خانه را مشاهده می کنید که ایده های بسیار خوبی برای تغییر دکوراسیون منزل شما خواهند بود.

زیباترین دکور منزل در ایران

زیباترین دکور منزل در ایران

زیباترین دکور منزل در ایران

زیباترین دکور منزل در ایران

زیباترین دکور منزل در ایران

زیباترین دکور منزل در ایران

زیباترین دکور منزل در ایران

دکوراسیون بهاری

By |2020-03-21T16:09:19+04:3021st مارس, 2020|بلاگ, دکوراسیون|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه