توکامارت

درباره توکامارت

توکامارت فروشگاهی در زمینه مبلمان ،سرویس خواب و دیگر کالاهای حرفه دکوراسیون می باشد;توکامارت سازنده و ارائه دهنده همه کالاهای قرار گرفته در سایت می باشد و همه بخش‌های ساخت و ارائه کالاهای قرار گرفته در وبسایت با نظر کارشناسان و متخصصان این سایت انجام گرفته است.توکامارت محصولات خود را بدون واسطه و مستقیماً به مشتریان تحویل می دهد و همین امر موجب شده که مشتریان سوالات و دغدغه های خود را مستقیما و بدون واسطه از ما به عنوان سازنده و فروشنده محصول بپرسند.توکامارت با تجربه ای بیش از ده سال در زمینه تولید و ارائه مدل های مختلف مبلمان و سرویس خواب و دیگر محصولات حوزه دکوراسیون آشنایی بسیار زیادی با سلایق مختلف مردم دارد . توکامارت دارای گواهینامه های مدیریت کیفیت ،اندازه گیری رضایت مشتری ، مدیریت شکایت و ستاره طلایی کیفیت می باشد. از سوی دیگر

  • قیمت های مناسب توکامارت
  • ساخت و ارائه کالا بی واسطه
  • ارسال مجانی

از مواردی که باعث شده است کاربران زیادی را به سمت خود جذب کنند.

خرید مبل راحتی توکامارت

معنی لغوی به این صورت است که وسیله ای جهت نشستن یا استفاده کردن برای نشستن است. این کلمه فرانسویست و در انگلیسی هم نفوذ کرده است.اسکلت اصلی مبل،چهارپایه ای با بلندی کم است. که روکشی نرم روی آن را پوشانده تا برای نشستن مناسب باشد. مبل راحتی هم از همین تعریف گرفته شده است و به گونه‌ای مکمل این تعریف است.جسمی است که معمولاً در محیط خانه استفاده می شود و برای نشستن در محیط پذیرایی از آن استفاده می گردد. تاریخچه استفاده از مبل به دوران انسان های غارنشین مربوط می شود. اولین مبل ساخته شده به دست بشر مربوط به حدود سه هزار سال قبل از میلاد است. مبل راحتی همان جوری که از تعریف آن برمی‌آید وسیله ای با ویژگی راحت بودن برای نشستن است; این ویژگی مد نظر غالب افراد برای خرید از توکامارت است.

مبل توکامارت

ست مبلمان معمولان ۷ نفره یا ۹ نفره است ولی جدیدا هشت نفره نیز به عنوان یک مدل جدید چیدمان محسوب می شود و افراد بسیار زیادی که قصد خرید مبلمان می کنند. این مجموعه را برای خود انتخاب می کنند .ست مبل کلاسیک معمولا هفت نفره باجلو مبلی و عسلی آن فروخته میشود. مبل راحتی نیز به همین صورت است،با یک تفاوت جزئی. ولی معمولاً تمامی مدل مبل ها را میشود سفارشی‌سازی کرد و طبق سلیقه و مدل خانه آنها را خرید .یک نکته در این زمینه وجود دارد که کاناپه دو نفره در مدل کلاسیک و استیل وجود ندارد.

قیمت مبل کلاسیک مدرن

قیمت مبلمان کلاسیک مدرن نیز مثل هر چیز دیگری با توجه به جنس و کیفیت محصول محاسبه می شود. این قیمت معمولاً رنجی بین مبل استیل و راحتی است; یعنی از مبل راحتی بیشتر و از مبل استیل کمتر می‌باشد. پیشنهاد می شود برای اشخاصی که خانه بزرگی دارند و می خواهند مبل استیل بخرند اما هزینه آن برایشان زیاد است مبل کلاسیک تهیه کنند.

سایت توکامارت :tookamart.com

تلفن :02122270931

طراحی دکوراسیون داخلی شیک و بی نظیر در خانه معمار.جهت سفارش طراحی کلیک کنید!!!