خانه » دکوراسیون سفید دکوری جذاب و زیبا مورد پسند ما ایرانی ها

دکوراسیون سفید دکوری جذاب و زیبا مورد پسند ما ایرانی ها

دکوراسیون سفید، پر طرفدار ترین دکوراسیون به جهت رنگی به شمار می رود. استفاده از این رنگ در دکوراسیون، تقریبا برای همه بخش های داخلی محیط، چه در منازل و چه در مکان های کاری، اداری و فرهنگی مناسب است. رنگ خنثای سفید، می تواند آرامش و نور محیط را به حداکثر میزان خود برساند. به علاوه رنگ سفید با هر نوع شرایط حسی و عاطفی، هماهنگی دارد. بنابراین منطقی به نظر می رسد که اغلب خانه هایی که به تازگی ساخته می شوند دیوار ها و سقفی سفید رنگ دارند!

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی منزل

در ادامه می توانید طرح های زیبایی از ترکیب رنگ سفید را در دکوراسیون مشاهده کنید.

مزایای دیزاین خانه سفید

استفاده از دکوراسیون سفید رنگ، مزیت های زیادی دارد و همین امر است که آن را به یکی از پر طرفدارترین رنگ ها برای دکوراسیون تبدیل می نماید. برای مثال، دکوراسیون سفید، می تواند اتاق های کوچک را، بزرگ تر از آن چه که واقعا هستند، نمایش دهد. این امر خصوصا در خانه های آپارتمانی و کوچک اهمیت ویژه ای دارد.نور اتاق، مورد مهم دیگری است که ارتباط مستقیمی با رنگ دکور دارد. رنگ سفید، در میان رنگ ها، بیشترین بازتاب نور را دارا می باشد. بنابراین، اگر به محیطی پرنور و روشن علاقه مندید، یا نورگیر اتاقتان چندان کافی به نظر نمی رسد، انتخاب دکوراسیون سفید رنگ، قطعا به نفع شماست.

رنگ سفید رنگ زیبا و همه پسند

دکوراسیون اتاق خواب با ترکیب مشکی

یکی از امتیازات بارز رنگ سفید، همخوانی بالای آن با رنگ های دیگر می باشد; در نتیجه برای این که فضا را زنده تر کنید، یا به محیط حس های گوناگون ببخشید، می توانید رنگ های دیگر را در ترکیب با سفید به کار بگیرید.

ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها در دکوراسیون منزل

معمولا جذاب ترین کمپوزیسیون های رنگی زمانی پدید می آیند که دو رنگ کاملا متضاد در کنار هم قرار گیرند.در مورد رنگ سفید نیز، همین شرایط برقرار است. به عبارتی ترکیب دکوراسیون سفید، با المنت های سیاه رنگ، ترکیبی فوق العاده جذاب به وجود می آورد. ترکیب این دو رنگ، هم از سکون و خنثایی بیش از حد رنگ سفید می کاهد و هم محیط را به شدت شیک و لوکس نمایش می دهد.

دکور اتاق خواب

ترکیب رنگ سفید و سیاه در دکور

اگر می خواهید انرژی محیط را افزایش دهید;توصیه می کنیم که از ترکیب قرمز، مرجانی و یا نارنجی در کنار رنگ سفید استفاده کنید; این ترکیب رنگ به شدت شادی بخش و در عین حال زیباست.

دکور اتاق خواب با رنگ قرمز

پذیرایی با رنگ سفید و ترکیب قرمز

رنگ سفید در کنار رنگ های سبز و آبی نیز، ترکیبی پرطرفدار است; این ترکیب به خصوص برای اتاق نشیمن، فضا را کاملا دنج و پر آرامش نشان می دهد.

ترکیب سفید سبز

ترکیب سفید و سبز در دکور منزل

ترکیب رنگ سفید طلایی

دکوراسیون سفید در کنار رنگ های متالیک نیز جلوه ای بسیار خیره کننده دارد; مثلا ترکیب رنگ طلایی یا نقره ای در کنار سفید، ترکیبی گران قیمت و به شدت لوکس محسوب می شود.

اما یک ترکیب رنگ فوق العاده !!

ترکیب رنگ سفید طلایی رنگی فوق العاده زیبا در دکوراسیون است که در سبک دکوراسیون کلاسیک زیاد کاربرد دارد.
در دکور پذیرایی معمولا عناصر غالب همچون سقف و دیوار، یا حتی میز ها به رنگ سفید هستند و رنگ طلایی در جزئیات دیده می شود;که باعث ایجاد دکوراسیونی لوکس میشود;حتی در مورد آشپزخانه هم استفاده از کابینت سفید به همراه طلایی دکوراسیون بی نظیری را خلق می کند.

دکور پذیرایی به سبک کلاسیک

کابینت کلاسیک فوق العاده شیک

دکوراسیون کلاسیک

قطعا پس از انتخاب رنگ دکوراسیون، برای اجرای آن نیازمند افرادی متخصص هستید. در طراحی دکوراسیون داخلی نکات ریز بی شماری وجود دارند که رعایت آن ها، به هر چه نزدیک تر شدن محیط به فضای ایده آل، کمک می کند. بنابراین اگر تصمیم دارید، با یک تغییر اساسی در دکوراسیون داخلی، محیطی جذاب و زیبا داشته باشید، می توانید با اطمینان خاطر کار را به کارشناسان مجرب خانه معمار بسپارید.

اتاق خواب با ترکیب سفید

اتاق خواب سفید

چیدمان منزل با رنگ روشن

جهت مشاوره و سفارش دکوراسیون داخلی خود کلیک کنید.

سرویس خواب سفید با ترکیب بنفش

چیدمان منزل با مبل سفید

دکوراسیون پذیرایی با رنگ سفید

ثبت ديدگاه