لطفا امتیاز بدهید

دکوراسیون سفید، پر طرفدارترین دکوراسیون به جهت رنگی به شمار می رود. استفاده از این رنگ دردکوراسیون داخلی منزل ،تقریبا برای همه بخش های داخلی محیط، چه در منازل و چه در مکان های کاری، اداری و فرهنگی مناسب است. رنگ خنثی سفید، می تواند آرامش و نور محیط را به حداکثر میزان خود برساند. به علاوه رنگ سفید با هر نوع شرایط حسی و عاطفی، هماهنگی دارد. بنابراین منطقی به نظر می رسد که اغلب خانه هایی که به تازگی ساخته می شوند دیوارها و سقفی سفید رنگ دارند!

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی منزل تضاد رنگ در دکوراسیون مزایای دیزاین خانه سفید

لطفا امتیاز بدهید

مزایای دیزاین خانه سفید

استفاده از دکوراسیون سفید رنگ، مزیت های زیادی دارد و همین امر است که آن را به یکی از پر طرفدارترین رنگ ها برای دکوراسیون تبدیل می نماید. برای مثال، دکوراسیون سفید، می تواند اتاق های کوچک را، بزرگ تر از آن چه که واقعا هستند، نمایش دهد. این امر خصوصا در خانه های آپارتمانی و کوچک اهمیت ویژه ای دارد. نور اتاق، مورد مهم دیگری است که ارتباط مستقیمی با رنگ دکور دارد. رنگ سفید، در میان رنگ ها، بیشترین بازتاب نور را دارا می باشد. بنابراین، اگر به محیطی پرنور و روشن علاقه مندید، یا نورگیر اتاقتان چندان کافی به نظر نمی رسد، انتخاب دکوراسیون سفید رنگ، قطعا به نفع شماست. از طرفی ما ایرانی ها علاقه زیادی به رنگ سفید داریم هر چند دردکوراسیون داخلی پذیرایی ایرانی و سبک سنتی تنوع رنگ وجود دارد و بیشتر از رنگ های گرم استفاده می شود اما امروزه بیشتر تمایل به استفاده از رنگ سفید بیشتر شده.

دکوراسیون اتاق خواب با ترکیب مشکی مزایای دیزاین خانه سفید

یکی از امتیازات بارز رنگ سفید، همخوانی بالای آن با رنگ های دیگر می باشد. در نتیجه برای این که فضا را زنده تر کنید، یا به محیط حس های گوناگون ببخشید، می توانید رنگ های دیگر را در ترکیب با سفید به کار بگیرید.

ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها در دکوراسیون منزل

معمولا جذاب ترین کمپوزیسیون های رنگی زمانی پدید می آیند که دو رنگ کاملا متضاد در کنار هم قرار گیرند. در مورد رنگ سفید نیز، همین شرایط برقرار است. به عبارتی ترکیب دکوراسیون سفید، با المنت های سیاه رنگ، ترکیبی فوق العاده جذاب به وجود می آورد. ترکیب این دو رنگ، هم از سکون و خنثایی بیش از حد رنگ سفید می کاهد و هم محیط را به شدت شیک و لوکس نمایش می دهد.

ترکیب سفید و مشکی در اتاق خواب ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها در دکوراسیون منزل

ترکیب رنگ سفید و سیاه در دکور ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها در دکوراسیون منزل

ترکیب رنگی سفید و قرمز

اگر می خواهید انرژی محیط را افزایش دهید. توصیه می کنیم که از ترکیب قرمز، مرجانی و یا نارنجی در کنار رنگ سفید استفاده کنید. این ترکیب رنگ به شدت شادی بخش و در عین حال زیباست.

دکور اتاق خواب با رنگ قرمز ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها در دکوراسیون منزل

پذیرایی با رنگ سفید و ترکیب قرمز ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها در دکوراسیون منزل

 ترکیب رنگ سفید در کنار رنگهای سبز وآبی

رنگ سفید در کنار رنگ های سبز و آبی نیز، ترکیبی پرطرفدار است. این ترکیب به خصوص برای اتاق نشیمن، فضا را کاملا دنج و پر آرامش نشان می دهد.

ترکیب سفید سبز ترکیب رنگ سفید طلایی

ترکیب سفید و سبز در دکور منزل ترکیب رنگ سفید طلایی

اما یک ترکیب رنگ فوق العاده !!ترکیب سفید وطلایی

دکوراسیون سفید در کنار رنگ های متالیک نیز جلوه ای بسیار خیره کننده دارد. مثلا ترکیب رنگ طلایی یا نقره ای در کنار سفید، ترکیبی گران قیمت و به شدت لوکس محسوب می شود.اما ترکیب رنگ سفید با طلایی رنگی فوق العاده زیبا در دکوراسیون است که در سبک دکوراسیون کلاسیک زیاد کاربرد دارد. در دکور پذیرایی معمولا عناصر غالب همچون سقف و دیوار، یا حتی میزها به رنگ سفید هستند و رنگ طلایی در جزئیات دیده می شود. که باعث ایجاد دکوراسیونی لوکس میشود. حتی در مورد آشپزخانه هم استفاده از کابینت سفید به همراه طلایی دکوراسیون بی نظیری را خلق می کند.

سبک کلاسیک در دکوراسیون اما یک ترکیب رنگ فوق العاده !!

کابینت کلاسیک فوق العاده شیک اما یک ترکیب رنگ فوق العاده !!

قطعا پس از انتخاب رنگ دکوراسیون، برای اجرای آن نیازمند افرادی متخصص هستید. در طراحی دکوراسیون داخلی نکات ریز بی شماری وجود دارند که رعایت آن ها، به هر چه نزدیک تر شدن محیط به فضای ایده آل، کمک می کند. بنابراین اگر تصمیم دارید، با یک تغییر اساسی در دکوراسیون داخلی، محیطی جذاب و زیبا داشته باشید، می توانید با اطمینان خاطر کار را به کارشناسان مجرب خانه معمار بسپارید.

دکوراسیون کلاسیک اما یک ترکیب رنگ فوق العاده !!

اتاق خواب با ترکیب سفید اما یک ترکیب رنگ فوق العاده !!

اتاق خواب سفید اما یک ترکیب رنگ فوق العاده !!

سرویس خواب سفید با ترکیب بنفش اما یک ترکیب رنگ فوق العاده !!

اما یک ترکیب رنگ فوق العاده !! چیدمان منزل با مبل سفید