خانه » رنگ کوسن مناسب دکوراسیون داخلی با جذاب ترین پیشنهاد طراحی 2020

رنگ کوسن مناسب دکوراسیون داخلی با جذاب ترین پیشنهاد طراحی 2020

رنگ کوسن در مبلمان از یکی از دغدغه های مهم در طراحی دکوراسیون داخلی است.کوسن ها بالشتک های کوچکی هستند که بر روی مبلمان راحتی برای ایجاد راحتی بیشتر قرار داده می شوند. این عناصر دکوراتیو، می تواند زیبایی دکوراسیون شما را تحت تاثیر قرار دهند. توجه به هماهنگی طرح و رنگ کوسن با مبلمان می تواند این زیبایی را دو چندان کند. اگر تا پاپان با ما همراه باشید رنگ کوسن مناسب با هر رنگ مبلمان را به شما می گوییم.

رنگ کوسن مناسب مبلمان مناسب ترین رنگ کوسن برای مبلمان بنفش

مناسب ترین رنگ کوسن برای مبلمان بنفش

رنگ بنفش رنگی باشکوه و فاخر است که انتخاب آن برای پذیرایی کمی جسارت می خواد با انتخاب این رنگ متوجه می شوید که دکوراسیون شما هرگز با این زیبایی نبوده. برای افزودن به این زیبایی می توانید از کوسن به رنگهای خنثی مثل طوسی در کنار رنگ بنفش استفاده کنید. که محیطی گرم و آرامش بخش را به شما هدیه می دهد. اما اگر دوستدار فضایی محرک و فعال هستید، از رنگ سبز یا زرد یا صورتی در کنار رنگ بنفش استفاده کنید. این رنگ مکمل بنفش می باشد.

مبلمان بنفش مناسب ترین رنگ کوسن برای مبلمان بنفش

رنگ کوسن برای مبل سفید

مبلمان سفید همچنان از رنگهای پرطرفدار است. مبل سفید با تمامی رنگها سازگاری دارد. بنابراین این توقع شما از محیط است که برای انتخاب رنگ کوسن مناسب تاثیرگذار است.

  • خواهان حفظ سادگی و آرامش در فضا هستید؟

پیشنهاد ویژه به شما استفاده از کوسن های مترادف با فضاست. در این صورت سادگی محیط حفظ شده و محیطی آرامش بخش را تجربه می کنید.

مبلمان سفید رنگ رنگ کوسن برای مبل سفید

  • می خواهید فضا را شاداب و زنده کنید؟

در این صورت استفاده از رنگ کوسن قرمز، سبز و زرد انتخاب مناسبی است.

رنگ کوسن برای مبل سفید رنگ کوسن مناسب مبل سفید

  • به دنبال دکوراسیونی مدرن هستید؟

اگر فضای مدرن می خواهید از رنگ آبی آسمانی، مشکی، بنقش، قهو ه ایی یا قرمز استفاده کنید.

دکوراسیونشرنگ کوسن برای مبل سفید مدرن با مبل سفید

توجه داشته باشید!

کوسن های با طرح گبه و گلیم و با طراحی سنتی که دارای رنگهای گرم هستند. بیشتر مناسب مبلمانهای مخمل با رنگ های گرم مثل زرشکی، قهوایی، گلبهی و طلایی است و برای مبلمان سفید با طراحی مدرن اصلا مناسب نیست.

درباره دکوراسیون سفید بیشتر بدانید. دکوراسیون سفید دکوری جذاب و زیبا مورد پسند ما ایرانی ها

کوسن مناسب مبل قرمز

رنگ قرمز دارای هیجان بالایی ست با استفاده از کوسن های رنگی می توانید از هیجان محیط را کم کنید. رنگهایی مثل بژ و کرم که رنگهای خنثی محسوب می شوند و در کنار رنگ نارنجی، هیجان مبلمان قرمز را کنترل می کنند. کوسن سبز و مبل قرمز فضایی جذاب را خلق می کند. اما اگر به دنبال ایجاد محیطی مدرن هستید بهتر است از کوسن سفید و قرمز استفاده کنید.

کوسن مناسب مبل قرمز شیک و زیبا و مناسب مبلمان سفید و صورتی

کوسن برای مبل آبی

مبلمان آبی داری تن رنگی مختلفی است رنگهای روشن یا تیره هر کدام تاثیر خاصی در دکوراسیون دارد و هر کدام تناسب رنگی مخصوص به خود را دارد.

مبل آبی روشن

برای مبلمان آبی روشن توصیه استفاده از رنگهای جیغ است. رنگی مثل زرد یا قهوه ای جلوه خوبی پیدا می کند. اما اگر دوستدار چیدمان شلوغ و رنگارنگ نیستید می توانید از رنگ کوسن مشابه مبلمان خود بهره ببرید. در این صورت دکوری سرشار از آرامش دارید.

مبل آبی روشن مناسب برای دکوراسیون های رنگ روشن

مبل آبی تیره

برای مبلمان آبی تیره بهتر است از از رنگ کوسن روشن با تم سفید استفاده کنید در این صورت از تیرگی محیط کاسته می شود. کوسن‌هایی با تم سفید و طرح‌های مختلف به رنگ سبز یا آبی روشن و یا با طرح‌های زرد و نارنجی روشن می‌توانند انتخاب مناسبی برای مبلی به رنگ آبی تیره به حساب بیایند.

رنگ کوسن مناسب مبل آبی تیره بسیار شیک و زیبا

مبل سبز آبی

رنگ کوسن مناسب برای مبلمان سبزآبی، رنگ‌های مشابه با تناژ رنگی مبل است .البته رنگ خردلی نیز گزینه مناسبی است. گزینه بهتر استفاده از ترکیبی از کوسن های خردلی به همراه کوسن های آبی فیروزه ایی است این انتخاب علاوه بر جلوه دادن به مبل شما، به زیباتر شدن دکوراسیون شما نیز بسیار کمک می‌کند.

رنگ کوسن مناسب مبل آبی مبل سبز آبی

مبل سبز آبی بسیار شیک و زیبا و مناسب برای تمامی دکوراسیون ها

برای اطلاعات بیشتر درباره دکوراسیون آبی  مقاله جادوی رنگ آبی در دکوراسیون را مشاهده کنید.

زیباترین کوسن برای مبل سبز

برای مبلمان سبز شما می توانید از گستره رنگها استفاده کنید. کوسن‌هایی با رنگ و طرح قرمز تیره استفاده کرده در این صورت محیطی لوکس و شیک دارید.

کوسن مناسب رنگ سبز زیباترین کوسن برای مبل سبز

استفاده از رنگ‌های خنثی نیز محیطی مدرن و دوست داشتنی برای شما ایجاد می کند.استفاده از رنگ کوسن نارنجی و زرد در کنار مبلمان سبز رنگ هیجان و نشاط را به دکوراسیون می دهد. اگر می خواهید فضایی آرام و دلنشین داشته باشید مناسب ترین رنگ کوسن در مبلمان سبز، کوسن سفید است.

زیباترین کوسن برای مبل سبز و ست با مبل با تنوع رنگ زیاد

کوسن مناسب مبلمان قهوه ای

 زیباترین کوسن در مبلمان قهوه ای، رنگهای کرم ،زرد و طلایی ست. این رنگها و شکوه و زیبایی به محیط خانه شما می دهد. رنگ قهوه ای سرد و خسته کننده است برای از بین بردن سردی محیط می توانید از کوسن قرمز و نارنجی استفاده کنید در این صورت فضایی زنده خواهید داشت.

کوسن مناسب مبلمان قهوه ای با تضاد رنگی بسیار شیک و زیبا

رنگ کوسن در مبلمان کوسن مناسب مبلمان قهوه ای

رنگ کوسن برای مبل طوسی

رنگ طوسی جز رنگهای خنثی است که برای مبلمان بسیار پرطرفدار است. این رنگ نیز مانند سفید امکان ست شدن با هر رنگی را دارد. برای انتخاب رنگ کوسن دست شما باز است می توانید مبلمان خود را با رنگهای مشابه ست کنید و یا به دنبال رنگهای متضاد باشید. استفاده از رنگهایی مثل نارنجی و آجری و یا زرد بر گرمای فضای شما می افزاید. حتی برای ایجاد یک فضای مدرن می توانید از رنگ صورتی، زرد، قرمز و یا سبز نیز استفاده کنید.

رنگ کوسن در مبلمان رنگ کوسن برای مبل طوسی

رنگ کوسن در مبلمان رنگ کوسن برای مبل طوسی شیک و زیبا

انتخاب کوسن برای مبل نارنجی

کوسن کرم رنگ و قهوه ای، رنگ مناسبی برای مبلمان نارنجی است. ولی برای ایجاد یک فضای شاد و دلنشین از کوسن زرد و سبز استفاده کنید.

رنگ کوسن در مبلمان انتخاب کوسن برای مبل نارنجی

کوسن مناسب مبلمان های رنگی

در مورد انتخاب کوسن در مبلمان های رنگی دو انتخاب دارید.

  • استفاده از ترکیبی از کوسن های گلدار از گل خود مبلمان و کوسن ساده
  • استفاده از کوسن های ساده به صورت ترکیبی و یا تک رنگ

در هر صورت انتخاب هر کدام از آنها بستگی به سلیقه شما دارد. اما اگر از شلوغی زیاد خوشتان نمی آید بهتر است از کوسن های ساده با تناژ رنگی مشابه مبلتان استفاده کنید.

رنگ کوسن مناسب مبل طرحدار کوسن مناسب مبلمان های رنگی

ثبت ديدگاه

Go to Top