خانه » دکوراسیون آبی و 10 ایده جادویی رنگ آبی در دکور داخلی منزل

دکوراسیون آبی و 10 ایده جادویی رنگ آبی در دکور داخلی منزل

رنگ آبی از رنگهای دوست داشتی در دکوراسیون است.تزئین اتاق با کمک سایه های آبی می تواند نقش برجسته ای دردکوراسیون شما داشته باشد.البته دکوراسیون آبی در ترکیب با رنگ های دیگر می تواند جلوه و زیبایی بیشتری داشته باشد.ما به شما تلفیقی از ایده های دکوراسیون آبی را پیشنهاد می کنیم که فضای داخلی آن ها به طور فعال از رنگ آبی یا تنوع آن در دکوراسیون و مبلمان استفاده می کند . خونسردی و طراوت که با سایه های آبی به فضای اتاق منتقل شده است به معنای واقعی کلمه در حال تغییر فضا است و محیط را با شخصیت لازم و خلاقیت پر می کند .

استفاده از رنگ آبی در دکوراسیون

در ادامه ایده های زیبا با استفاده از ترکیب رنک آبی را مشاهده می کنید.

استفاده از رنگ آبی برای هر جایی از خانه ممکن است ;افرادی که روحیه آرامی دارند طرفدار این رنگ هستند.اما استفاده از این رنگ بابد منطقی و بدون افراط باشد.و لازم است رنگهایی که با آن ست می شود را بشناسید.رنگ آبی را می توانید در دیوارها و یا در وسایل و لوازم استفاده کنید.

خلق دکوراسیون آبی با رنگ دیوارها

یکی از ایده های خلق دکوراسیون های آبی استفاده از این رنگ در سطح دیوارهاست.رنگ دیوار در پذیرایی از اهمیت خاصی برخوردار است و قطعا دکوراسیون شما را تحت الشعاع قرار می دهد.استفاده از رنگ آبی و یا کاغذ دیواری با تناژ رنگ آبی می تواند دکوراسیون آرامش بخش و زیبایی را خلق کند.

رنگ روشن برای انتخاب دکوراسیون دیوار ها در اتاق نشیمن انتخابی نادر است . اما چنین طراحی در اتاق با فضای داخلی بسیار خاص توجیه می شود . ترکیب های متضاد،فضای داخلی روشن ، منسوجات رنگی و لوازم جانبی رنگارنگ و با وجود لکه های غنی از رنگ های مختلف ، باعث می شود تا جو فوق العاده هماهنگ و متعادل به نظر برسد .

استفاده از رنگ آبی در دکوراسیون

رنگ آبی تیره پس زمینه ای مناسب برای تصاویر شما در یک اجرای روشن و رنگارنگ است . به منظور ” پیچیدن اطراف ” استفاده از پالت آبی رنگ اتاق برای تکرار لحن در منسوجات و عناصر تزئینی ، کشیدن روی یک فرش یا کوسن کافی است.

تم رنگی آب کم رنگ در دکوراسیون

رنگ آبی با چه رنگ هایی ست می شود؟

برای ست کردن رنگها و قرار دادن وسایل در کنار هم سه حالت وجود دارد; مکمل رنگ اصلی، خنثی کننده و یا مشابه رنگ اصلی که بسته به سلیقه و مکان مورد استفاده از یکی از این حالات می توانیم استفاده کنیم.در دکوراسیون های آبی برای اینکه بتوانید زیبایی دکوراسیون خود را نشان دهید می توانید از مکمل های این رنگ که رنگ قهوه ایی ،خاکستری،قرمز،سفید،زرد کم رنگ ،سبز مایل به زرد است استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون به رنگ آبی

دکوراسیون آبی و سفید

استفاده از رنگ سفید و آبی در کنار هم جلوه ایی سلطنتی و کلاسیک به دکوراسیون می دهد;استفاده از مبل آبی سلطنتی در کنار ترکیب رنگی سفید جذابیت خاصی به دکوراسیون شما می دهد;قطعا رنگ سفید از بهترین رنگها برای استفاده در کنار رنگ آبی است.

مبلمان سلطنتی آبی رنگ

ترکیب سفید و آبی در دکوراسیون

ترکیب رنگ آبی و سفید در دکوراسیون

دکوراسیون آبی و قهوه ایی

رنگ قهوه ایی رنگی خنثی است که از لحاظ ویژگی شبیه به رنگ آبی عمل می کند ;و حس آرامش و اعتماد را در افراد بالا می برد.
به کار گیری این رنگ در کنار رنگ آبی تاثیر خارق العادی در درکوراسیون دارد;شما می توانید از تنالیه رنگی مختلف این دو رنگ استفاده کرده و دکوراسیون های خاص و متفاوتی ایجاد کنید.

مبلمان قهوه ایی و استفاده کم از رنگ آبی

ترکیب رنگ آبی و قهوه ایی در دکوراسیون

رنگ آبی در مبلمان

همیشه مبلمان در دکوراسیون جزء اولین المان هاست که مورد توجه قرار می گیرد;با وجود دکوراسیون روشن و ترکیب تزئینات متضاد ،مبل های آبی تبدیل به مرکز توجه در اتاق نشیمن می شوند.رنگ سفید با تناژهای مختلف آبی به خوبی ست می شود.استفاده از وسایل دکوری چوبی نیز نه تنها پالت رنگی شما را متنوع می کند، بلکه باعث ایجاد گرما و انرژی در فضای اتاق می شود.

ترکیب رنگ زیبا در مبلمان

مبل راحتی با رنگ روشن در دکور

دکور آبی برای فضاهای کوچک

ما عادت کردیم که اتاق های کوچک بهتر است که از رنگ های روشن استفاده کنند و می توانیم پروژه های طراحی زیادی در این زمینه پیدا کنیم . و در این جا نمونه ای آورده ایم از چگونگی این که اتاق نشیمن تزئین شده با ابعاد متوسط ​​هم می تواند جلوه خوبی ایجاد کند و هم ایجاد یک فضای دنج و راحت برای استراحت در کنار شومینه باشد.

مبلمان سفید در دکور داخلی

دکور آبی و استفاده از رنگ در دیوارها

دکور آبی در اتاق دارای پنجره مشرف به آفتاب

برای اتاق هایی که دارای پنجره های مشرف به سمت آفتاب هستند ، استفاده از رنگ های آبی و سایه ها وحشتناک نیست . دکوراسیون ، مبلمان ، چاپ روی پارچه ، اثاثه یا لوازم داخلی فرش یک شکل هماهنگ است . شگفت آور است که چگونه استفاده از تغییرات مختلف با همان رنگ نه تنها می تواند پالت رنگ اتاق را غنی سازد بلکه می تواند یک طراحی واقعاً بی نظیر و به یادماندنی از کل فضا را ایجاد کند .

مبلمان راحتی در دکوراسیون داخلی

دکور داخلی و طراحی شومینه

اتاق خواب با ترکیب رنگی قهوه ایی

ترکیب رنگی خاص دزر دیوارها

دکور خاص و متفاوت

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

2
ارسال دیدگاه

avatar
2 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
0 نویسنده دیدگاه
Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
trackback

[…] این مقاله را هم مشاهده کنید: دکوراسیون آبی و 10 ایده جادویی رنگ آبی در دکور داخلی منز… […]