• معماران: گروه معماران Fiverr / Setter
  • محل: تل آویو یافو، اسرائیل
  • معمار در دست اجرا: شیرلی زامیر
  • مساحت: 5000 متر مربع
  • پروژه سال: 2017
  • عکسها: عاطس گشیر
  • مدیر پروژه: چن یارون، آموزشی ویبولیتین یارون-لووی
  • پیمانکار: A. وایس

پروژه معماری گروه طراحی معماران Fiverr / Setter:

 © ادم گاسر "title =" © آیتیم گشیر

متن زیر مربوط به دفاتر جدید طراحی معماران Fiverr / Setter در بیت هیکاریم واقع در تل آویو می باشد . درباره ساخت یک ساختمان 4 طبقه برای محافظت از 3 طبقه ی دیگر می باشد.

  
 طرح 5 طبقه "title =" طرح 5 طبقه
طراحی ساختمان الهام گرفته از ساختار فرهنگی،جغرافیایی محل پروژه و فعالیت های جهان است که محلی برای فروشندگان،خریداران و هنرمندان و شرکنهای کوچک را در سراسر جهان ایجاد کرده است.
  
 © ​​عامی گوشر "title =" © عامی گوشر
دفاتر در ساختمانهای حفاظت شده ساخته شده اند و یک کلاس جدید بعد از بازسازی به آن افزوده شده است که دارای یک طراحی داخلی قدیمی و جدید می باشد.این طراحی بر اساس طرح یک شهر پویا و گردشگرپذیر در طول تاریخ است و اشاره ای به زمینه ساخت و ساز تاریخی در تل آویو دارد.به عنوان مثال دیوارهای بیرونی تلفیقی از بلوک های سیلیکات به همراه مواد معاصر مانند بلوک های بتنی می باشد.
  
 © عامد گوشر "title =" © عامی گوشر

طرح معماران setter مجموعه ای از مدل های استفاده شده در سراسر جهان است .در این طرحها نورپردازی چوب و همچنین سقف و کف استفاده می شود.

  
 © عامی گوشر "title =" © عامی گوشر

اهداف پروژه :

هدف از طراحی این ساختمان ایجاد محیط های کار پیچیده با استفاده از ایده های محلی گرفته شده از سراسر جهان بود .در این فرآیند،setter یک زبان تازه و متمایز را که حس گرم و خودمانی ایجاد که برای هرکسی خوشایند است.در فضاهای اداری از قاب های چوبی بازیافت شده شهر که به دوره بیت هوکر هستند استفاده شده است.پس از اصلاح هدف اصلی بلوک های ساختمانی با متریال های طبیعی،دیوارهای سه بعدی با بافت رنگی سبز می باشند که فضای تازه ای را ایجاد کرده است و توأمان از مبلمان سنتی و مدرن استفاده شده است.

  
 © ادم گوشر "title =" © عامی گوشر
fiverr می خواست طراحی بنگاه های خود را به جامعه بین المللی هنرمندان و افراد خلاق معرفی کند .آنها در مبلمان،عناصر گرافیکی و هنر نمایش داده شده در دیوارهای بتنی ساختمان آن را به نمایش گذاشته اند.

 

 برنامه 7 طبقه "title =" طرح طبقه 7

طبقه 1تا6 طبقه اداری هستند. مردم در فضای باز کار می کنند . در آن انواع اتاق های کنفرانس تعبیه شده اند مانند “غرفه های تلفن”. طبقه بالا تراس رو باز، منطقه “عمومی”، اتاق جلسه، کافه تریا، و سالن بدنسازی که برای سلامتی کارکنان است.

  
 © عامی گوشر "title =" © عامی گوشر