نور مخفی کابینت آشپزخانه 20 مدل ساده و زیبا

لطفا امتیاز بدهید

نکاتی درباره نور مخفی کابینت، نورپردازی زیر و روی کابینت، نور پردازی سایر بخش های آشپزخانه، نور مخفی کابینت ایده ای جذاب است که در صورت به کار بردن صحیح، فضای آشپزخانه را چند برابر زیباتر جلوه خواهد داد. نورپردازی های موجود در آشپزخانه می توانند به صورت مخفی (توکار) و روکار نصب گردند. ترکیبی از این دو نوع نورپردازی در فضای آشپزخانه روی ظاهر آشپزخانه تاثیر شگفت انگیزی به وجود می آورد. این نورپردازی ها، علاوه بر ظاهر زیبا، به بهتر دیدن همه بخش های آشپزخانه کمک شایانی می کنند.

نورمخفی کابینت آشپزخانه نکاتی درباره نور مخفی کابینتو اهمیت آن در بکار گیری آن

لطفا امتیاز بدهید

نکاتی درباره نور مخفی کابینت

نور مخفی کابینت انواع بسیار گوناگونی دارد. تقریبا برای تمامی بخش های آشپزخانه، از داخل کابینت ها و کشو ها گرفته تا بخش زیرین جزیره ها می توان نورپردازی جداگانه در نظر گرفت. این نور ها می توانند به صورت خطی، نقطه ای و در انواع رنگ ها به کار برده شوند. در اصل چیزی که یک آشپزخانه را از سایرین متمایز می کند. نوآوری و خلاقیت در استفاده از همین روش هاست.

برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره نورپردازی می توانید مقاله نورپردازی معجره ایی شگفت انگیز در دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان را مشاهده کنید.

نورپردازی کابینت آشپزخانه نکاتی درباره نور مخفی کابینت و نحوه صحیح بکارگیری آن

اما در نورپردازی داخلی علی الخصوص نورپردازی آشپزخانه نکاتی وجود دارد که رعایت آن ها قطعا نتیجه بهتری به همراه خواهد داشت. نورپردازی تنها جنبه تزئینی ندارد. بلکه می توان به کمک روش های مناسب در ایجاد نور مخفی کابینت ها، کار در آشپزخانه را ساده تر کرد. استفاده از نور مخفی درون کشوها، کابینت ها و کمد های موجود در آشپزخانه، یافتن اشیاء مورد نیاز را بسیار راحت تر و سریع تر خواهد کرد. نور مورد نظر بهتر است از نوع هوشمند باشد تا با باز و بسته شدن درب کابینت و کشو خاموش و روشن شود. همچنین برای جلوگیری از تابش مستقیم نور به چشم، چراغ ها را در جلوی درب کابینت و کشو نصب کنید.

نور مخفی آشپزخانه نکاتی درباره نور مخفی کابینت و میزان جلوه آن

دیگران مشاهده کردند: جدیدترین و مدرن ترین مدل کابینت آشپزخانه 2020

نورپردازی زیر و روی کابینت

نور پردازی بالای کابینت غالبا جنبه تزئینی دارد. در بالای کابینت هم می توان از چراغ های خطی و هم از چراغ های نقطه ای استفاده کرد. نورهای بالای کابینت به علت دشواری در تمیز کردن و وجود لکه های متعدد چربی در فضا، بهتر است به صورت توکار نصب شوند.

نورپرداری تو کار کابینت نورپردازی زیر و روی کابینت بسیار شیک و زیبا

اما نور پردازی زیر کابینت، که معمولا بالای کانتر های آشپزخانه واقع می شوند. علاوه بر زیبایی، به دیده شدن و روشنایی هر چه بیشتر فضای کانتر کمک می کند. در فضای زیر کابینت به هیچ وجه نباید از چراغ های روکار استفاده کرد. زیرا امکان پاشیدن مایعات و ترکیدن لامپ ها وجود دارد که بسیار خطر آفرین خواهد بود.

نورپردازی نور مخفی در کابینت آشپزخانه نورپردازی زیر و روی کابینت

نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه

جاگذاری نور مخفی در هر جای آشپزخانه دیده می شود.

  • بالای گاز
  • زیر و روی جزیره
  • اطراف پنجره
  • روی سقف
  • کف آشپزخانه

این نور مخفی می تواند حاوی چند لامپ سفید یا زرد تزئینی باشد. این نور ها در ترکیب با رنگ متناسب با دکوراسیون، فضا را گرم و پرانرژی می کنند. بوفه ها و قفسه های حاوی ظروف تزئینی در آشپزخانه همراه با نوری پایین تاب و نه چندان قوی، جلوه آشپزخانه را چند برابر می کند.

نورپردازی در کابینت های دکوری نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه

اما بهتر است برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد فضای آشپزخانه ها در استفاده از این نور ها زیاده روی نکنید. به علاوه برای جلوگیری از این معضل و همچنین مصرف کم تر برق، اطمینان حاصل کنید که لامپ های استفاده شده از نوع کم مصرف و هوشمند باشند. در ادامه 20 ایده جذاب از نورپرداری فضای آشپزخانه را مشاهده خواهید کرد.

برای آشنایی بیشتر با  کابینت ممبران  می توانید از مقاله آن دیدن کنید.

استفاده از نورهای مخفی در کابینت نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه

تعبیه درست و نحوه صحیح قراردادن نور مخفی کابینت یکی از کارهایی است که هر آشپزخانه ای را زیبا میکند و برای هر آشپزخانه لازم و ضروری است.

نورپردازی در آشپزخانه نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه مهم است

آشپزخانه سبک نئوکلاسیک با کابینت سفید رنگ و با نورپردازی بسیار زیبا که باعث شده بسیار شیکتر به نظر برسد در اینجا نور مخفی در قسمت های زیرین قرار گرفته و فضای شیک و زیبا و سنتی را ایجاد کرده که بسیار چشم نواز میباشد.

نورهای توکار آشپزخانه نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه سبک مدرن

نورپردازی کابینت آشپزخانه سبک مدرن با اپن جزیره ای و نورپردازی با نوری به رنگ آبی که در بین کابیت ها قرار گرفته و در سقف هم تعبیه شده که با کابینت و پارکت رنگ قهوه ای کم رنگ هارمونی بسیار زیبایی ایجاد کرده است.

نورهای توکار آشپزخانه نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه با نور آبی رنگ که بسیار زیبا میباشد.

آشپزخانه ای به سبک مدرن با طراحی بسیار زیبا و بروز با طراحی کناف برای سقف و کاربرد نور مخفی در آن که به رنگ آبی کم رنگ میباشد و ست رنگ سرامیک و رنگ کابینت که بسیار زیبا بوده و جلوه خاص و زیبایی را بوجود آورده است.

نورهای رو کار در آشپزخانه نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه جزیره ای

طراحی و اجرای آشپزخانه ای با سبک تلفیقی مدرن، نئوکلاسیک که بسیار شیک و زیبا میباشد و با کابینت هایی به رنگ قهوه ای تیره بوده که با تعبیه نور مخفی رنگ زرد جلوه شیک و زیبایی را به آن بخشیده است.

طراحی نور مخفی آشپزخانه نورهای رو کار در آشپزخانه نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه جزیره ای

این مقاله را مشاهده کنید: برچسب کابینت آشپزخانه تغییری شگفت انگیز و ارزان

نور مخفی کابینت آشپزخانه نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه

اشپزخانه فوق العاده شیک و زیبا به سبک مدرن با کابینت های سفید رنگ و اپن جزیره ای که با نورهای آویز از سقف که بدنه آنها از جنس استیل میباشد و جلوه خاصی را ایجاد کرده و محیط فوق العاده زیبایی را بوجود آورده است.

نورمخفی کابینت آشپزخانه نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه

کابینت آشپزخانه سبک مدرن با کابینت های رنگ شیری و تعبیه نور آبی رنگ در زیر کابینت جلوه بسیار زیبایی را ایجاد کرده و مناسب برای شب که دارای نور ملایم بوده که چشم را اذیت نمیکند.

نورپردازی فوق العاده زیبا نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه

تعبیه و بکار گیری نور مخفی کابینت در زیر کابی نت رنگ سفید و بین کابینت با طرح سبز که نور سفید رنگ که در زیر کابینت قرار گرفته جلوه زیبا و خاصی را ایجاد کرده است.

نورهای رو کار در کابینت آشپزخانه نورپردازی سایر بخش های آشپزخانه

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

4 1 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز
2 پرسش و پاسخ
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین آرا
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
امتیاز :
     

چقدر قشنگ بودن نورپردازی ها