انواع رومیزی شیک و زیبا جلوه گر دکوراسیون شما

رومیزی  ها در زیبایی و شیک بودن میز تاثیر زیادی دارند. برای اینکه شما یک میز زیبا داشته باشید به یک رومیزی احتیاج دارید. کسانی که می خواهند خانه ای زیبا داشته باشند، به جزئیات اهمیت زیادی می دهند. انتخاب رومیزی مناسب یکی از این جزئیات است. رو میزی ها در مدل ها، طرح ها و رنگ های مختلف ساخته می شوند. شما می توانید با توجه به سلیقه خود یک مدل را انتخاب و خریداری کنید.

رومیزی شیک و زیبا

انواع رومیزی مدرن و شیک

رومیزیها طرح های مختلفی دارند که هر کدام مخصوص یک میز ساخته شده اند. شما باید به نوع میز خود مدل مناسب برای آن انتخاب کنید. برای نمونه رو میزی های فانتزی برای میزهای بزرگ و مستطیل خیلی مناسب است. همچنین رو میزی ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند که سعی می کنیم در ادامه شما را با آن ها آشنا کنیم.

رومیزی یارچه ای انواع رومیزی مدرن و شیک

رومیزیهای ترمه

اگر شما سبک های قدیمی را دوست داشته باشید. قطعا رومیزیهای ترمه را می پسندید. این مدل، یک گزینه مناسب برای چیدمان خانه هایی است که به سبک سنتی تزیین شده اند. اگر فرش منزل شما دست بافت ایرانی است و همچنین از لوازم سنتی برای تزیین خانه، استفاده کرده اید. قطعا طرح بته جقه ای این مدل با منزل شما همخوانی خواهد داشت.

رو میزی ترمه و سنتی رومیزیهای ترمه در طرح ها و رنگ های متنوع

رو میزی توری

رومیزیهای توری طرح های ظریفی دارند. این رومیزیها جلوه خاصی به منزل شما می بخشند. این مدل، معمولا با دکوراسیون کلاسیک ست می شود. زمینه رنگ رومیزی های توری سفید یا شیری است. بنابراین روی میزهای سفید و روشن نمای زیباتری دارند. بهتر است این نوع رومیزیها را برای میزهایی استفاده کنیم که پایه های بلند دارند در این صورت تزئینات لبه های رومیزی به خوبی نمایان می شود.

رومیزیهای تور بسیار زیبا رو میزی توری

رومیزیهای چند تکه

مدل چند تکه یک نوع دیگر از انواع رومیزی ها هستند. این مدل از ترکیب و به هم دوخته شدن چند نوع پارچه مختلف درست می شوند. تنوع رنگ آنها باعث شده که بتوان آنها را با هر رنگی ست کرد. معمولا از این رو میزی ها برای میز ناهارخوری استفاده می کنند. اگر خود شما هم به هنر علاقه داشته باشید. می توانید با پارچه های مختلف یک رو میزی زیبا درست کنید.

رومیزی ساتن

رومیزی های ساتن ظاهر زیبا و براقی دارند. این رومیزی ها در انواع تک رنگ و چند رنگ در بازار موجود هستند. بعضی از این رومیزی ها دارای تزئینات توری هستند. اگر می خواهید از رومیزی ساتن استفاده کنید. بهتر است بدانید که این نوع رومیزی با سبک های کلاسیک ترکیب بهتری به وجود می آورد.

رو میزی ساتن سنتی رومیزی ساتن فوق العاده شیک و زیبا

رومیزی طلایی

بعضی افراد هستند که رو میزی های خاص تری را انتخاب می کنند. رو میزی هایی با رنگ طلایی و ظاهری پر زرق و برق نظر مشکل پسندان را جلب می کنند. اگر شما فرد سخت پسندی هستید و به دنبال یک رومیزی متفاوت می گردید. این گزینه یک پیشنهاد مناسب برای شما است.

رومیزی ساتن رومیزی طلایی بسیار سلطنتی و شیک و زیبا

 مطالب پربازدید: لوازم دکوری مدرن ،جدیدترین و شیک ترین مدل های سال 2020

توجه داشته باشید!! امروزه با وجود انواع مدرن میزهای نهار خوری و میزهای جلو مبلی که از زیبایی خاصی برخوردار هستند. نیاز نیست از رو میزی های بلند که کل میز شما را پوشش دهد استفاده کنید. رانر ها مدلهایی از رو میزی هستند که می توانید از آنها برای جلوه دادن به دکوراسیون خود استفاده کنید. رانرها کل میز شما را نمی پوشانند و میز شما جلوه خود را از دست نمی دهد.

رانر و رومیزیهای ساتن رومیزی طلایی بسیار زیبا و شیک

رانر رومیزی ساتن به رنگ آبی کاربنی با طرح برگ سفید رنگ و یک آویز بسیار زیبا و طرح دور رانر بسیار ظریف و شیک.

رومیزی پارچه ایی رومیزی طلایی شیک و زیبا

رانر رومیزی مشکی با خال های سفید و دور دوزی گل که ست با جا دستمال کاغذی بوده و مناسب برای میز ناهار خوری میباشد که بسیار شیک و زیباست.

رومیزی پارچه ایی رومیزی طلایی و طراحی دور طلایی فوق العاده زیبا و سلطنتی

دیگران مشاهده کردند:میز جلو مبلی مدل های شیک و فوق العاده سال 2020 برای دکوراسیون شما

رانر برای میز نهار خوری رومیزی طلایی مشکی رنگ

رانر مشکی که با خود رانر طرح ایجاد شده و به جنس مخمل بوده که دور جا دستمال نیز ست با رانر میباشد.

رانر میز نهار خوری رومیزی طلایی با طرح مشکی و نقش گل و ساقه و برگ زیبا

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

0 0 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
Go to Top