جدیدترین و مدرن ترین مدل کابینت آشپزخانه

لطفا امتیاز بدهید

کابینت آشپزخانه از بخش هایی است که در زمان بازسازی و یا طراحی آن ، باید توجه لازم را داشت. دیزاین آشپزخانه های امروزی با گذشته کاملا متفاوت است. امکان طراحی دکوراسیون آشپزخانه به تنهای وجود ندارد و لازم است کابینت آشپزخانه به همراه دکوراسیون داخلی پذیرایی دیزاین شود. اگر شما هم از افرادی هستید که به دنبال ایده های جدید کابینت آشپزخانه هستند. تمایل دارند همیشه خانه ای مد روز و زیبا داشته باشند. چند ایده خوب برای شما آماده کرده ایم.

میز جزیره ایی چند نکته جذاب در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

لطفا امتیاز بدهید

چند نکته جذاب در طراحی جدیدترین مدل کابینت مدرن

با توجه به اینکه در بسیاری از طراحی های جدید، آشپزخانه ها دیگر دارای دیوار و آن ساختار قدیمی نیستند و معمولا با یک میز جزیره مدرن از سایر بخش های خانه جدا می شوند، طراحی آنها بسیار مهم تر شده. چند سال پیش آشپزخانه ها را می توانستید جداگانه دیزاین کنید، اما حالا باید اینکار را بر اساس کل خانه انجام دهید.

چند نکته جذاب در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن و زیباتر کردن دکوراسیون آشپزخانه

میز جزیره برای آشپزخانه چند نکته جذاب در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

طراحی آشپزخانه بر اساس استفاده از تمامی فضاها

یک نکته خیی مهم در دکوراسیون آشپزخانه استفاده از تمامی فضا ست. در طراحی خانه، دیوارها کم کم برداشته شدند و فضاها بازتر شده. بنابراین مهم است از شلوغی جلوگیری کنیم. یکی از بهترین راه ها مخفی کردن وسایل در انواع پوشش ها است. کابینت آشپزخانه لازم نیست حتما فاصله زیادی با سقف داشته باشد. می توانید کل ارتفاع دیوار را مورد استفاده قرار دهید. با این روش می توانید تمام وسایل آشپزخانه را مخفی کنید. تمام وسایل شما همیشه در دسترس هستند. اما فضای خانه بسیار دلبازتر خواهد شد.

طراحی آشپزخانه بر اساس استفاده از تمامی فضاها و استفاده از رنگ مناسب برای آشپزخانه

طراحی زیبا از دکور با ترکیب سفید و رنگ چوب طراحی آشپزخانه بر اساس استفاده از تمامی فضاها

چند نکته درباره درهای کابینت آشپزخانه

  • درهای کابینت آشپزخانه هم در طرح های جدید تغییراتی دارند. دیگر کمتر از طراحی های پیچیده و پر زرق و برق استفاده می شود. این روزها زمان استفاده از طرح های ساده و شیک است.
  • درها نیاز نیست حتما کشویی و یا لولایی ساده باشند. انواع حالت های مختلف باز شدن در وجود دارد. هر بخش را بنا به راحتی خودتان انتخاب کنید.
  • کمی جسورانه عمل کنید، انتخاب شما محدود نیست. می توانید درب شیشه ای به کار ببرید تا ظروف زیبا از داخل کابینت به مانند یک بوفه نمایان باشند.
  • یک گزینه دیگر استفاده از درب های پنلی است که فضا را بزرگتر و خلوت تر نشان می دهند.

کابینت با درب های شیشه ایی چند نکته درباره درهای کابینت آشپزخانه

انواع کابینت آشپزخانه از نظر جنس

  • کابینت ممبران
  • کابینت آشپزخانه فلزی
  • کابینت آشپزخانه هایگلاس
  • کابینت تمام چوب
  • کابینت ام دی اف برای آشپزخانه

هر کدام مدل های کابینت دارای مزایا و معایبی هستند. باید زمان انتخاب به آن توجه کرده و بسته به سلیقه خود دست به انتخاب بزنید.

رنگ قرمز در آشپزخانه انواع کابینت آشپزخانه از نظر جنس

پیشنهاد می کنم مشاهده کنید: آشپزخانه ایی شیک و لاکچری با کابینت ممبران 

ست آشپزخانه با پذیرایی

گاهی بهتر است کابینت آشپزخانه و مبلمان را با یکدیگر ست کنید. این ست کردن معمولا برای طراحی هایی اپن به معمای متداول آن وجود ندارد و کابینت ها به صورت جریره ایی قرار دارد معنای بیشتری پیدا می کند. در این سبک طراحی می توانید از ترکیب رنگ هایی سرد برای آشپزخانه شروع کرده و کم کم به رنگهای گرم در دکوراسیون پذیرایی برسید. شما می توانید از نورپردازی فضا هم برای ایجاد هماهنگی بیشنر بهره بگیرید. برای مشاهده مشاهده انواع مدل های اپن آشپزخانه می توانید مقاله آن را مشاهده کنید.

دکور آشپزخانه با طراحی تمام دیوار ست آشپزخانه با پذیرایی

دیزاین داخلی با رنگ سفید و مشکی ست آشپزخانه با پذیرایی

یک نکته دیگر

نکته مهم دیگر محل قرار گیری بخش های مختلف آشپزخانه است. حتما لازم نیست سینک ظرف شویی رو به دیوار قرار بگیرد. شاید بد نباشد آن را در بخش جزیره قرار دهید و از سینک های در دار استفاده کنید. با اینکار می توانید سینک را کامل از دید بپوشانید.

جزیره ایی آشپزخانه ست آشپزخانه با پذیرایی

کابینت های یک تکه

برخی طراحان تمایل دارند کابینت های یک تکه را طراحی کنند. دیگر کابینت های دو تکه را کنار گذاشته اند. شاید در نگاه اول به نظرتان بیایید دیگر جایی برای قراردادن بسیاری از وسایل کم شده است. اما این تنها یک عادت اشتباه است. همان وسایل در کابینت هستند و در زمانی که استفاده ندارید. نه آلوده می شوند و نه آشپزخانه شما نامرتب است.

دیزاین کمد با رنگ روشن کابینت های یک تکه در تنوع رنگ های فوق العاده زیبا

استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه

نورپردازی در هر مکانی استفاده شود می تواند ظاهر آن فضا را کاملا متحول کند. در مورد کابینت آشپزخانه استفاده از نورپردازی و نورهای مخفی در طراحی می تواند دکوراسیون شما را به دکوری فوق العاده و بی نظیر تبدیل کند. برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره نورمخفی کابینت می توانید از مقاله آن دیدن کنید.

نورپردازی در کابینت آشپزخانه با میز جزیره ایی زیبا استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه

استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه مناسب با رنگ کابینت و سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه

توجه داشته باشید!

اگر می خواهید کاملا به روز باشید، باید به خوبی بدانید زمان تماس با یک متخصص فرا رسیده. بسیاری از افراد فکر می کنند طراحی موضوع پیچیده ای نیست. قطعا نتیجه این نوع انتخاب چندان دلچسب نیست. متخصص ها با جدیدترین متدها آشنا هستند. شما تنها چند ساعت در طول روز به دکوراسیون فکر می کنید. اما یک متخصص کل روز خودش را برای این کار اختصاص می دهد. پس یک طراح می تواند طرح هایی را برای شما خلق کند که تصورش را هم نمی کردید.

طراحی بی نظیر آشپزخانه استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه

دیگران مشاهده کردند: آشپزخانه کثیف یا مطبخ و نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی آن

میز جزیره آشپزخانه با چوب و به رنگ چوب برای دکوراسیون سبک مدرن استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه

استفاده از جزیره در مرکز آشپزخانه با کاربری گاز و در کنار آن ایجاد شلف در کنار جزیره برای قرار دادن ظروف و دکوری همراه با کابینت های بسیار زیبای چوبی رنگ و موکت خاکستری رنگ.

دکور آشپزخانه با رنگ سفید استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه

فضای آشپزخانه کثیف و طراحی دیوار با استفاده از سرامیک های طرح آجر و پنجره دایره ایی شکل که با فضای ناهار خوری مرتبط است و کابینت های جنس M D F به رنگ سفید براق و کف سرامیک سفید که بسیار شیک و زیباست.

اپن در آشپزخانه استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه

ایجاد باکس های پر و خالی و تناسب در رنگ و طراحی فضایی بی نقص را ایجاد کرده که ست رنگ آشپزخانه و اپن زیبایی خاصی را بوجود آورده که فوق العاده است.

طراحی متفاوت و ویژه از آشپزخانه استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بزرگ و کابینت های روشن و بهره گیری از فضای سبز فوق العاده زیبا

دیگران مشاهده کردند: دیزاین آشپزخانه کوچک و نقلی 20 ایده خلاقانه و کاربردی

طراحی دکور استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه شیک و زیبا

توجه به همه ارکان طراحی و هماهنگی و هارمونی فوق العاده در دکوراسیون و اپن جزیره ای فوق العاده زیبا و لوستر زیبایی که به شکل مستطیل میباشد و در بالای اپن قرار دارد بسیار محیط شیک و زیبایی ایجاد شده است.

دیزاین داخلی با رنگ سفید استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه

استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ مشکی در طراحی و استفاده از نورمخفی در طراحی فضایی خاص را ایجاد کرده و طراحی سبک نئوکلاسیک بسیار شیک و زیبا میباشد.

طراحی میز جزیره با رنگ زیبا استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه

استفاده از طرح چوب در کابینت ها و کف آشپزخانه روح  تازه ایی به طراحی بخشیده و ظروف رنگارنگی که در دکور کابینت قرار گرفته فضای زنده و شادابی را ایجاد کرده است.

میز جزیره ایی استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه

آشپزخانه کلاسیک با کابینتهای چوبی با رنگ گرم چوب و میز جزیره زیبا در مرکز آشپزخانه.

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

About the Author:

4.5 2 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
امتیاز
3 پرسش و پاسخ
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین آرا
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
امتیاز :
     

عجب تصاویر زیبایی .طراحی های شما فوق العادس

امتیاز :
     

سلام طرح ها خیلی جذاب بود.می تونم فقط طراحی آشپزخانه رو سفارش بدم بهتون؟