معماری 98

درباره معماری ۹۸

معماری ۹۸ یک سایت تخصصی در زمینه معماری و عمران است. که از سال ۹۵ شروع به فعالیت کرده است. این روزها سایت های بسیاری در حوزه معماری و عمران فعالیت می کنند. این سایت با هدف ارائه خدماتی برتر از سایرین شروع به کار کرده است. اصولی که سایت معماری بر اساس آن کار می‌کند عبارت اند: از خدمات با کیفیت، محصولات با کیفیت، اصل احترام به مشتری مداری، بالا بردن و توسعه دانش، انتشار مطالب و مقالات روز دنیا این سایت با استفاده از نیروهای مجرب خود این فعالیت ها را انجام میدهد. در آغاز فعالیت سایت بر اساس انتشار مقاله‌های با اهمیت عمران و معماری بوده است. به مرور زمان محصولات با کیفیت و مورد نیاز طراحان و معماران نیز ارائه می دهند. فعالان این تیم کاری معماری روی آموزش هایی از جمله آموزش معماری شامل آموزش اتوکد، آموزش رویت، اسکیس، شیت بندی، آموزش تری دی مکس و آموزش فتوشاپ برای معماری دیگر فعالیتهای آنها شامل دکوراسیون داخلی، کتاب حوزه معماری، تخفیفات و … می باشد.

محصولات فروشگاه معماری ۹۸

پروژه های قرار گرفته در بخش محصولات برای دانشجویان تهیه گردیده و کامل و بی عیب و نقص است. این پروژه ها که شامل سایت پلان، پلان طبقات، برش ها و نماهای ضلع های مختلف می باشد. قابل خرید و دانلود است.

نرم افزار های معماری

تمامی نرم افزارهای مورد نیاز در سایت معماری ۹۸ قرار داده شده است. که به راحتی می توان دانلود و نصب کرد. این نرم افزارها شامل نرم افزار اتوکد، نرم افزار فتوشاپ، نرم افزار تری دی مکس، رویت و سایر نرم افزار های جانبی مورد نیاز کامپیوتر می باشد.

معماران بزرگ ایران و جهان

در معماری ۹۸ زندگی نامه معماران بزرگ نیز ارائه شده است. این زندگی نامه ها به صورت مقالات پاورپوینت هستند. سرفصل مقالات در پایین هر مقاله آورده شده است.

آموزش نرم افزار های معماری و عمران

اگر با نرم افزارهای معماری آشنایی ندارید. اگر برای کار با آنها دچار مشکلات و چالش‌های هستید و به دنبال رفع آن میگردید. آموزشهای در معماری ۹۸ قرار داده شده است. دستورات کاربردی اتوکد آموزش فرمان های منو و روش های خروجی گرفتن از جمله این آموزش ها هستند.

فروشگاه معماری ۹۸

فروشگاه وب سایت معماری ۹۸ افتخار دارد تا با ارائه کردن محصولات خوب خود نیازهای شما معماران را برطرف سازد. این فروشگاه مرجع اطلاعات تخصصی برای علاقه مندان این رشته است.

وب سایت : memari98.com

تلفن : 09199582378

نمای ساختمان در سبک هایی مدرن و کلاسیک و رومی و… را مشاهده کنید.