دنیای کاغذ دیواری

درباره دنیای کاغذ دیواری

دنیای کاغذ دیواری محصولات تخفیف دار شرکت رویا طرح داخلی را به فروش می رساند. شرکت رویا طرح داخلی مالک وب سایت دنیای کاغذ دیواری می باشد. این شرکت به عنوان تهیه کننده پوشش دیوار و کف ساختمان است. این وب سایت اولین فروشگاه آنلاین همواره تخفیف در ایران است. که پوشش های دیوار و کف را به فروش می رساند. این وب سایت محصولات شرکت های مطرح و معروف مانند سیبروک آمریکا، یورک آمریکا، بی اند هلند و کازامانس فرانسه را ارائه میدهد. در این وب سایت می توانید محصولات مورد نظرتان را در رنگ ها، قیمت ها و برندهای مختلف انتخاب و در اسرع وقت در محل زندگی یا محل کار خود تحویل بگیرید.

فروش اوتلت

در فروشگاههای اوتلت میتوانیم محصولات مختلف را از برندهای مختلف مشاهده و خرید کنیم. این محصولات به علت اینکه بدون واسطه عرضه می شوند دارای تخفیف های زیادی هستند.

کاغذ دیواری مدرن در دنیای کاغذ دیواری

کاغذ دیواری مدرن در دنیای کاغذ دیواری دست معماران و طراحان را در طراحی های خلاقانه بیشتر باز می کنند. خانم های خانه دار نیز می توانند طرح های متفاوت و متنوعی در هر یک از فضاهای خانه داشته باشند به جای اینکه از طرح های ساده که با رنگ اجرا می شود استفاده کنند. غالبا در اتاق پذیرایی در سبک مدرن کاغذ دیواری های دارای طرح استفاده می شود. کاغذ دیواریهای سبک مدرن که رنگ ملایمی دارند برای داشتن محیطی آرامش بخش و آرام خوب هستند. از طرفی اگر به دنباله هیجان و انرژی بالا هستید. کاغذ دیواریهای درخشان با رنگ شاد و متنوع را اجرا کنید که با دیدن آن سرزنده شوید. یک نکته مهم نیز برای کاغذ دیواری پذیرایی وجود دارد و آن استفاده از رنگ ملایم و همچنین هماهنگی با وسایل پذیرایی است.

کاغذ دیواری مدرن کاغذ دیواری مدرن در دنیای کاغذ دیواری

پوستر دیواری

پوستر دیواری جزوه وسایل جدید در دکوراسیون داخلی می باشد. که به دلیل تنوع و قشنگی مورد استقبال مردم واقع شده است. یکی از فواید پوستر این است که می‌توان تصاویر مورد نظر مشتری را روی آن چاپ کرد. ویژگی دیگر پوستر این است که می‌توانیم آن را در سایزهای مورد نظر خود سفارش دهیم. دنیای کاغذ دیواری در موضوعات مختلف پوستر دیواری دارد مثل:

  • پوستر دیواری کودک
  • پوستر دیواری گل
  • پوستر کلاسیک
  • پوستر سنتی و…

دانلود آلبوم کاغذ دیواری

دنیای کاغذ دیواری آلبوم های موجود خود را به صورت pdf نیز قرار داده است. برای مشاهده بهتر مدل های جدید به بخش آلبوم های کاغذ دیواری مراجعه کنید.

نصب کاغذ دیواری

دنیای کاغذ دیواری با توجه به علاقه مشتری و درخواست او راهنمایی های لازم را ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به نصاب کاغذ دیواری داشته باشید می توانید تماس گرفته و راهنمایی بگیرید ولی در صورتی که خودتان هم بخواهید کاغذدیواری را نصب کنید، راهنمایی های لازم در سایت وجود دارد. با مراجعه به آن می توانید می توانید بدون عیب و نقص کار خود را انجام دهید.

سایت: newwallcovering.com

تلفن: 02122606436

برای طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان خود همین حالا کلیک کنید!!!